Джойнт флекс

Людину неможливо уявити без руху. Переміщення тіла в просторі, а також опора і захист внутрішніх органів - таке призначення опорно-рухової системи.

Рухи тіла і його частин відбуваються за участю кісток, що грають роль важелів, і скелетних м'язів, які разом з кістками і їх сполуками утворюють опорно-рухову систему. Кістки і їх з'єднання - це пасивна частина опорно-рухового апарату, а м'язи, які, скорочуючись, змінюють положення кісток - його активна частина.

Кістяком називається сукупність кісток, що утворюють в тілі людини твердий остов. До складу скелета входить понад 200 кісток, які відрізняються за формою і розміром, але об'єднані загальним хімічним складом. Кістки містять значну кількість солей кальцію фосфору, магнію та інших елементів, які беруть участь у мінеральному обміні і депоновані в кістковій тканині. Наявність мінеральних речовин у складі кісток - це основа міцності скелета. Крім них, кістки містять органічну речовину, зокрема білок осеїн, які визначають еластичність кісток.

У скелеті людини кістки з'єднані між собою суглобами, які побудовані з хрящової, кісткової і сполучної тканини. Для повноцінного функціонування суглоба важлива постійна живильна підтримка, так як ці тканини характеризуються високою інтенсивністю обміну речовин у них.

Природними елементами структури хряща та сполучної тканини є глюкозамін і хондроїтин, ці речовини беруть участь у регуляції фізіологічних процесів в хрящі, сприяють виробленню суглобової рідини, забезпечують збереження рухливості в суглобі.

У ході еволюції скелет людини набув ряд унікальних особливостей. Найважливіші з них, безумовно, - це здатність звично підтримувати вертикальне положення тіла і прямоходіння. Однак і воно принесло певні мінуси.

Один з них - дистрофічні захворювання суглобів. Найчастіше ці хвороби вражають суглоби нижніх відділів хребта і ноги. Здавалося б, в ході еволюції людський скелет придбав особливості будови, пов'язані з прямоходінням, і саме ноги і низ хребетного стовпа, які являють собою найбільш міцні частини скелета, повинні бути в безпеці? Так і буде, якщо дотримуватися нехитрих правил: адекватне фізичне навантаження, підтримку збалансованого раціону, відсутність інфекційних і запальних захворювань.

Але сучасний спосіб життя характеризується прямо протилежним станом справ: гіподинамія стала бичем цивілізованого суспільства, при цьому фізичні навантаження часто неадекватні у більшості людей, а сама немилосердна з них - це надмірна вага, який у багато разів збільшує тиск на суглоби. Людство накопичило величезний вантаж шкідливих звичок руйнують обмін речовин (куріння, зловживання алкоголем, переїдання), а загальне зниження імунітету сприяє тому, що інфекції найчастіше стають хронічними.

Сукупність дії механічних і біологічних факторів, які порушують процеси утворення та живлення клітин суглобового хряща і подхрящевой кістки може привести до того, що розвинеться хронічне дегенеративно-дистрофічних захворювань суглоба - остеоартроз.

Це захворювання поширене повсюдно: у США їм хворіє близько 9-11% населення, причому з віком число хворих збільшується. Якщо серед осіб молодше 45 років хворіють 2% населення, то вже 30% у віці 45-64 років і 63-85% старше 65 років. За даними російських досліджень, рентгенологічні ознаки ураження суглобів можна виявити у 90% населення старше 65 років. У Росії, за офіційними даними, хворих на остеоартроз налічується більше 21 мільйона чоловік.

При цьому існує клінічно доведений спосіб ефективної профілактики захворювань суглобів. Він полягає у введенні в раціон додаткової кількості хондропроетекторов - речовин, ідентичних тим, що синтезують самі клітини суглобового хряща.

Поєднання хондропротекторів з протизапальними рослинними субстанціями забезпечує не тільки профілактичний ефект, але і допомагає зменшити інтенсивність і виразність хронічного запалення в суглобі. Така перевага інгредіентного складу характерно для комплексу «Джойнт флекс» від Компанії Артлайф.

 Джойнт флекс

Склад комплексу обумовлює його хондропротекторну, протизапальну, болезаспокійливу дію. Далі - за таблицею 

Інгредієнт 

Дія

глюкозамін Сульфат

Захист хряща, стимуляція регенерацію хрящової тканини і уповільнення її дегенерації, протизапальну, знеболюючу дію. Відновлення суглобової сумки та хрящових поверхонь суглобів, змащення суглобних поверхонь, нормалізація продукції суглобової рідини, поліпшення рухливості суглобів, участь у побудові основної речовини кісткової та хрящової тканини

Хондроітин Сульфат

кальцію гідроксиапатит

Збільшення щільності кісткової такни

Вітамін С

Антиоксидантну, сосудоукрепляющее, протизапальну 

Босвелія (екстракт)

Протизапальну, протинабрякову

Виноград (екстракт зерен)

Загальнозміцнюючий, протизапальний, сосудоукрепляющее, антиоксидантну

Юкка

Протизапальна, тонізуючу, болезаспокійливу

Бромелайн

Протизапальну, імуномодулюючу, зменшує в'язкість крові 

Котячий кіготь (екстракт кори)

Імуномодулюючу, протизапальну, антиоксидантну

Ефективність комплексу «Джойнт Флекс» доведена клінічно багаторічними дослідженнями В.І. Вовченко, доцента Військово-медичної академії (м. Санкт-Петербург). Їм обстежено в цілому 564 пацієнта з остеоартрозом колінних суглобів 1,2 і 3 стадії. Вік пацієнтів був у межах від 53 до 56 років, і 386 з них склали основну групу, яка брала комплекс «Джойнт Флекс» у складі комплексної програми, а 178 - групу контролю.

Стан суглобів аналізували за індексом Лекена, оцінювали інтенсивність больового синдрому, виробляли аналіз змін динаміки прийому нестероїдних протизапальних препаратів, а також частоту рецидивування захворювання.

Достовірне зниження больового синдрому при ходьбі спостерігалося вже через 3 місяці після початку прийому комплексу, а до 6 місяців прийому активного комплексу різниця у вираженості болю між показниками хворих основине та контрольної групи склала 47%.

 Джойнт флекс

Рис. Динаміка зміни больового синдрому у пацієнтів з остеартроза

До шести місяців прийому комплексної схеми корекції достовірно покращився стан уражених суглобів, судячи за індексом Лекена. Під впливом комплексу «Джойнт Флекс» збільшилася рухливість в суглобах, знизилася їх набряклість

 Джойнт флекс

Рис. Динаміка зміни індексу Лекена у пацієнтів з остеартроза

Рецидиви запального процесу в колінному суглобі серед хворих основної групи відзначені у 26 осіб (6,7%). А пацієнтів, які не брали активних комплексів - у 65 (36,5%), причому у 21 одного з них - дворазово.

 Джойнт флекс

Рис. Частота виявлення рецидивів у пацієнтів з остеартроза

До кінця періоду спостереження більшість пацієнтів групи, що приймала активний комплекс Артлайф, змогли повністю відмовитися від прийому нестероїдних протизапальних засобів, до числа побічних ефектів яких належить формування виразки шлунка. Пацієнти групи контролю не тільки не змогли відмовитися від прийому фармпрепаратів, близько 15% з них були змушені збільшити дозу лікарського засобу.

 Джойнт флекс

Рис. Динаміка зміни прийому нестероїдних протизапальних препаратів у пацієнтів з остеартроза

Наприкінці хочеться зазначити, що для гарантованого тривалого ефекту лікарі радять регулярне вживання комплексу з протизапальною та відновлювальної активністю для кісток і суглобів «Джойнт Флекс».

Показаннями до його прийому є наявність одного або декількох з наступних станів:
· Порушення функцій опорно-рухового апарату різної етіології: остеохондроз хребта, артрити і артрози, тендовагініти, міозити
· Стан після травм
· Підвищена фізичне навантаження на опорно-руховий апарат
· Захворювання судин і сполучної тканини, в тому числі патологія клапанів серця
· Ламкість нігтів, випадіння волосся,
· Знижена еластичність і сухість шкіри

Коментарі

ВВЕРХ