здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Паразити - мовчазні вбивці

     паразити

А що ж таке паразит? Паразит - це організм, який живе за рахунок свого хазяїна. Він живе всередині нашого організму паралельним життям, харчуючись нашої енергією, нашими клітинами або їжею, яку ми споживаємо. Автори останніх медичних досліджень встановили, що в організмах 85% -95% дорослих людей живе, щонайменше, від одного до п'яти видів паразитів.

У людському організмі можуть жити більш, ніж 300 видів паразитів, - від мікроскопічних до глистів довжиною в декілька метрів. Всупереч широко поширеній думці, що паразити живуть тільки в нашій товстій кишці - але їх можна виявити в будь-якій частині нашого організму: в легенях, м'язах, суглобах, печінці, стравоході, мозку, крові, шкірі і навіть в очах!

пряма кишка

Запущена пряма кишка.

Більшість паразитів знаходиться в товстій кишці. 95% хвороб і нездужань прямо або побічно пов'язані із забрудненою товстою кишкою. Визначено 36 видів отруйних речовин, які формуються в товстій кишці. Ці токсини потрапляють в потік крові і руйнівно діють на організм. У товстій кишці людини старше 40-а років нашаровується від 2-х до 15-и кг. калового речовини. У цих залишках калового речовини, які не вийшли назовні, процвітають паразити всіх розмірів, які повільно, але вірно отруюють весь організм.

Крім того, паразити отримують найкраще харчування. Вони з вдячністю споживають все саме живильне з меню свого господаря, залишаючи йому лише крихти. Тому у багатьох людей, ведучих здоровий спосіб життя та приймаючих вітаміни, не спостерігається значних покращень стану здоров'я. Здорове харчування без попереднього очищення організму від паразитів дає набагато менший ефект. Паразити є головною причиною огрядності, оскільки вони позбавляють організм необхідних поживних речовин, залишаючи йому тільки порожні калорії. Організм починає вимагати все більше їжі, оскільки йому не вистачає вітамінів і мінералів.

Внутрішня бруд - ще страшніше, ніж бруд зовнішня. Тому той, хто очищається тільки зовні, залишається брудним всередині. Люди не розуміють, наскільки вони засмічують себе. Вживаючи невідповідну їжу, і скільки через це накопичується отруйних речовин в їх організмі, які необхідно вивести натуральними засобами. Доктор Поль Бреги, автор безлічі бестселерів про необхідність очищення організму, і творець ідеї магазинів здорової їжі в Америці своїм життям довів ефективність очищення організму та здорового способу харчування. Коли він трагічно загинув у 96 років, при розтині лікарі були вражені тим, що його тіло всередині було як у 18-річного юнака.

Таким чином, ми повинні вичищати нашарування калового речовини з товстої кишки, щоб уникнути самоотруєння. Не приймаючи необхідних заходів для очищення товстої кишки від нашарувань і паразитів, які в них живуть, ми тим самим отруюємо свій організм великою кількістю токсинів. І організм замість здорової вітамінізованої їжі, всмоктує через товсту кишку поживні речовини, отруєні каловими відкладеннями. Токсини також блокують ферменти, а без них жодна клітина організму не може правильно функціонувати. Тепер ми починаємо розуміти, чому 90% всіх захворювань починаються в товстій кишці. Токсини і плюс відсутність збалансованого харчування на клітинному рівні і є причинами багатьох хвороб.

ВНУТРІШНЄ ОЧИЩЕННЯ НЕОБХІДНО КОЖНОМУ.

ВНУТРІШНЄ ОЧИЩЕННЯ НЕОБХІДНО КОЖНОМУ.

Поки токсини залишаються в організмі, ви не можете себе добре відчувати, але в міру того, як очищається організм, з нього виводяться отрути і паразити, ваше самопочуття поліпшується.

Таким чином, секрет здоров'я можна сформулювати у трьох словах: «Очищайте ваш організм!»

Найбільш ретельна і не займає багато часу очищення організму (від паразитів, шлаків, токсинів) досягається натуральними трав'яними препаратами. Є й інші методи, такі як клізми, але не слід забувати, що це механічний, неприродний метод очищення організму, що має ефект тільки на конкретну область тіла, а не на весь організм і не розрахована на глибоке очищення організму особливо від паразитів.

очищення організму

Будь ласка, задумайтесь над тим, що Ви прочитали. Я вже через все це пройшла і знаю, про що говорю. Я щиро вірю, що, я можу допомогти людям усвідомити, що «ретельне прибирання» може тільки покращити їхнє життя.

← Джойнт флекс Глюкосил 
Просмотров: 8563

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен