Паразити - мовчазні вбивці

     паразити

А що ж таке паразит? Паразит - це організм, який живе за рахунок свого хазяїна. Він живе всередині нашого організму паралельним життям, харчуючись нашої енергією, нашими клітинами або їжею, яку ми споживаємо. Автори останніх медичних досліджень встановили, що в організмах 85% -95% дорослих людей живе, щонайменше, від одного до п'яти видів паразитів.

У людському організмі можуть жити більш, ніж 300 видів паразитів, - від мікроскопічних до глистів довжиною в декілька метрів. Всупереч широко поширеній думці, що паразити живуть тільки в нашій товстій кишці - але їх можна виявити в будь-якій частині нашого організму: в легенях, м'язах, суглобах, печінці, стравоході, мозку, крові, шкірі і навіть в очах!

пряма кишка

Запущена пряма кишка.

Більшість паразитів знаходиться в товстій кишці. 95% хвороб і нездужань прямо або побічно пов'язані із забрудненою товстою кишкою. Визначено 36 видів отруйних речовин, які формуються в товстій кишці. Ці токсини потрапляють в потік крові і руйнівно діють на організм. У товстій кишці людини старше 40-а років нашаровується від 2-х до 15-и кг. калового речовини. У цих залишках калового речовини, які не вийшли назовні, процвітають паразити всіх розмірів, які повільно, але вірно отруюють весь організм.

Крім того, паразити отримують найкраще харчування. Вони з вдячністю споживають все саме живильне з меню свого господаря, залишаючи йому лише крихти. Тому у багатьох людей, ведучих здоровий спосіб життя та приймаючих вітаміни, не спостерігається значних покращень стану здоров'я. Здорове харчування без попереднього очищення організму від паразитів дає набагато менший ефект. Паразити є головною причиною огрядності, оскільки вони позбавляють організм необхідних поживних речовин, залишаючи йому тільки порожні калорії. Організм починає вимагати все більше їжі, оскільки йому не вистачає вітамінів і мінералів.

Внутрішня бруд - ще страшніше, ніж бруд зовнішня. Тому той, хто очищається тільки зовні, залишається брудним всередині. Люди не розуміють, наскільки вони засмічують себе. Вживаючи невідповідну їжу, і скільки через це накопичується отруйних речовин в їх організмі, які необхідно вивести натуральними засобами. Доктор Поль Бреги, автор безлічі бестселерів про необхідність очищення організму, і творець ідеї магазинів здорової їжі в Америці своїм життям довів ефективність очищення організму та здорового способу харчування. Коли він трагічно загинув у 96 років, при розтині лікарі були вражені тим, що його тіло всередині було як у 18-річного юнака.

Таким чином, ми повинні вичищати нашарування калового речовини з товстої кишки, щоб уникнути самоотруєння. Не приймаючи необхідних заходів для очищення товстої кишки від нашарувань і паразитів, які в них живуть, ми тим самим отруюємо свій організм великою кількістю токсинів. І організм замість здорової вітамінізованої їжі, всмоктує через товсту кишку поживні речовини, отруєні каловими відкладеннями. Токсини також блокують ферменти, а без них жодна клітина організму не може правильно функціонувати. Тепер ми починаємо розуміти, чому 90% всіх захворювань починаються в товстій кишці. Токсини і плюс відсутність збалансованого харчування на клітинному рівні і є причинами багатьох хвороб.

ВНУТРІШНЄ ОЧИЩЕННЯ НЕОБХІДНО КОЖНОМУ.

ВНУТРІШНЄ ОЧИЩЕННЯ НЕОБХІДНО КОЖНОМУ.

Поки токсини залишаються в організмі, ви не можете себе добре відчувати, але в міру того, як очищається організм, з нього виводяться отрути і паразити, ваше самопочуття поліпшується.

Таким чином, секрет здоров'я можна сформулювати у трьох словах: «Очищайте ваш організм!»

Найбільш ретельна і не займає багато часу очищення організму (від паразитів, шлаків, токсинів) досягається натуральними трав'яними препаратами. Є й інші методи, такі як клізми, але не слід забувати, що це механічний, неприродний метод очищення організму, що має ефект тільки на конкретну область тіла, а не на весь організм і не розрахована на глибоке очищення організму особливо від паразитів.

очищення організму

Будь ласка, задумайтесь над тим, що Ви прочитали. Я вже через все це пройшла і знаю, про що говорю. Я щиро вірю, що, я можу допомогти людям усвідомити, що «ретельне прибирання» може тільки покращити їхнє життя.

Коментарі

ВВЕРХ