Біфідобак - збалансований комплекс дружніх біфідобактерій

біфідобак

ВЛАСТИВОСТІ біфідобактерій:
• адгезіруясь на слизовій оболонці кишечника, захищають від проникнення умовно-патогенних мікроорганізмів і токсинів у внутрішнє середовище організму; • мають високу антагоністичну активність по відношенню до патогенних мікроорганізмів;
• беруть участь в утилізації харчових субстратів та активізації пристінкового травлення, стимулюють перистальтику кишечника;
• сприяють синтезу амінокислот і білків, вітаміну K, вітамінів групи B;
• сприяють посиленню всмоктування через кишкову стінку іонів кальцію, заліза, вітаміну D;
• володіють імуномодулюючою дією: регулюють функції щіткового і гуморального імунітету, перешкоджають деградації секреторного 1д А, стимулюють інтерферонообразованіе і виробляють лізоцим.

Основними функціями нормальної (корисної) кишкової мікрофлори є: захисна, ферментопродуцірующая, синтетична та імуно-коррегирующая. Зміни складу мікрофлори товстої кишки (дисбіоз) можуть виявлятися різноманітними клінічними варіантами, серед яких виділяють: функціональні порушення товстої кишки (синдром подразненої товстої кишки, спастична гіпер- або гипомоторная дискінезія кишечника), хронічний коліт невиразковий, первинна патологія товстої кишки з вторинними порушеннями кишкової мікрофлори (виразковий коліт, хвороба Крона, дивертикулез, поліпоз і ін.) При цьому основними причинами якісних і кількісних порушень складу кишкової мікрофлори є: перенесені гострі кишкові інфекції та інвазії, різноманітні захворювання органів травлення та моторно-секреторні розлади, неповноцінні і незбалансовані дієти, тривалий прийом лікарських препаратів, особливо антибіотиків та цитостатиків. важкі (декомпенсовані) захворювання органів і систем та ін Фахівцями компанії Артлайф на основі аналізу застосування вітчизняних і зарубіжних препаратів і накопиченого досвіду створені збалансовані за складом пробіотики, що містять ефективні (лікувальні) кількості біфідо-і лактобактерії.

Біфідобактерії є одними з небагатьох мікроорганізмів, патогенна (хвороботворні) дія яких на людину практично не виявлено. Біфідобактерії заселяють кишечник дитини при грудному вигодовуванні до 5-20-го дня після народження і супроводжують людину протягом усього життя. У нормі біфідобактерії становлять до 90% всіх мікроорганізмів кишечника, видовий склад біфідобактерії залежить від віку, характеру харчування і численних причин, що порушують їх спектр. Компанія використовує як сировину найбільш якісний і стійкий штам біфідобактерії - Bifidobactecium adolescentis, а сам препарат виготовляється за унікальною технологією мікрокапсулювання зі створенням захисної оболонки навколо корисних бактерій і введення »всередину мікросфери живильного середовища - полісахаридів. Це дозволяє в сотні разів підвищити ефективність заселення та приживляемость мікрофлори, збільшити час життєдіяльності та біологічну активність бактерій.

БІФІДОБАК ЗАСТОСОВУЮТЬ:
для лікування і профілактики дисбактеріозу та дисфункції кишечника, гострих і хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту (гастрит, ентероколіт, панкреатит, синдром мальабсорбції, кандидоз, хронічний гепатит, цироз печінки), а також при харчовій алергії, діатезі, рахіті, вторинних імунодефіцитах, шкірних захворюваннях, в відновний період після важких інфекцій та травм, в умовах впливу шкідливих факторів навколишнього середовища, при лікуванні антибіотиками, гормонами і цитостатиками. Біфідобактерії зменшують ризик виникнення деяких видів раку, покращують стан онкологічних хворих, запобігають у них можливі інфекційні ускладнення і мають протипухлинну активність.

"Мистецтво бути здоровим" Н. Жевачевський, Новосибірськ 2009

Коментарі

ВВЕРХ