здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Біфідобак - збалансований комплекс дружніх біфідобактерій

біфідобак

ВЛАСТИВОСТІ біфідобактерій:
• адгезіруясь на слизовій оболонці кишечника, захищають від проникнення умовно-патогенних мікроорганізмів і токсинів у внутрішнє середовище організму; • мають високу антагоністичну активність по відношенню до патогенних мікроорганізмів;
• беруть участь в утилізації харчових субстратів та активізації пристінкового травлення, стимулюють перистальтику кишечника;
• сприяють синтезу амінокислот і білків, вітаміну K, вітамінів групи B;
• сприяють посиленню всмоктування через кишкову стінку іонів кальцію, заліза, вітаміну D;
• володіють імуномодулюючою дією: регулюють функції щіткового і гуморального імунітету, перешкоджають деградації секреторного 1д А, стимулюють інтерферонообразованіе і виробляють лізоцим.

Основними функціями нормальної (корисної) кишкової мікрофлори є: захисна, ферментопродуцірующая, синтетична та імуно-коррегирующая. Зміни складу мікрофлори товстої кишки (дисбіоз) можуть виявлятися різноманітними клінічними варіантами, серед яких виділяють: функціональні порушення товстої кишки (синдром подразненої товстої кишки, спастична гіпер- або гипомоторная дискінезія кишечника), хронічний коліт невиразковий, первинна патологія товстої кишки з вторинними порушеннями кишкової мікрофлори (виразковий коліт, хвороба Крона, дивертикулез, поліпоз і ін.) При цьому основними причинами якісних і кількісних порушень складу кишкової мікрофлори є: перенесені гострі кишкові інфекції та інвазії, різноманітні захворювання органів травлення та моторно-секреторні розлади, неповноцінні і незбалансовані дієти, тривалий прийом лікарських препаратів, особливо антибіотиків та цитостатиків. важкі (декомпенсовані) захворювання органів і систем та ін Фахівцями компанії Артлайф на основі аналізу застосування вітчизняних і зарубіжних препаратів і накопиченого досвіду створені збалансовані за складом пробіотики, що містять ефективні (лікувальні) кількості біфідо-і лактобактерії.

Біфідобактерії є одними з небагатьох мікроорганізмів, патогенна (хвороботворні) дія яких на людину практично не виявлено. Біфідобактерії заселяють кишечник дитини при грудному вигодовуванні до 5-20-го дня після народження і супроводжують людину протягом усього життя. У нормі біфідобактерії становлять до 90% всіх мікроорганізмів кишечника, видовий склад біфідобактерії залежить від віку, характеру харчування і численних причин, що порушують їх спектр. Компанія використовує як сировину найбільш якісний і стійкий штам біфідобактерії - Bifidobactecium adolescentis, а сам препарат виготовляється за унікальною технологією мікрокапсулювання зі створенням захисної оболонки навколо корисних бактерій і введення »всередину мікросфери живильного середовища - полісахаридів. Це дозволяє в сотні разів підвищити ефективність заселення та приживляемость мікрофлори, збільшити час життєдіяльності та біологічну активність бактерій.

БІФІДОБАК ЗАСТОСОВУЮТЬ:
для лікування і профілактики дисбактеріозу та дисфункції кишечника, гострих і хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту (гастрит, ентероколіт, панкреатит, синдром мальабсорбції, кандидоз, хронічний гепатит, цироз печінки), а також при харчовій алергії, діатезі, рахіті, вторинних імунодефіцитах, шкірних захворюваннях, в відновний період після важких інфекцій та травм, в умовах впливу шкідливих факторів навколишнього середовища, при лікуванні антибіотиками, гормонами і цитостатиками. Біфідобактерії зменшують ризик виникнення деяких видів раку, покращують стан онкологічних хворих, запобігають у них можливі інфекційні ускладнення і мають протипухлинну активність.

"Мистецтво бути здоровим" Н. Жевачевський, Новосибірськ 2009

← Ацидобак - збалансований... Комплекс ферментів плюс -... 
Просмотров: 3078

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен