здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Ацидобак - збалансований комплекс дружніх молочнокислих бактерій

Ацидобак

ОСНОВНІ ВЛАСТИВОСТІ Лактобактерії:
• в співдружності з іншими мікроорганізмами проявляють високу антагоністичну активність по відношенню до патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів, попереджаючи їх надмірне розмноження, в шлунку і тонкій кишці лактобацили є основним мікробіологічними евеном формування колонізаційної резистентності; 
• надають місцеве і загальне імуномодулюючу дію, в тому числі стимулюють фагоцитарну активність нейтрофілів. макрофагів, синтез секреторних імуноглобулінів та освіта інтерферонів, інтерлейкіну-1, ФНП-альфа; 
• грають важливу роль в рециркуляції жовчних кислот і холестерину: 
• сприяють переварюванню білків, утворення вітамінів групи В
• лактобацили (палички Додерлейна) сприяють утворенню секреторного імуноглобуліну А та лізоциму, активації макрофагів і накопичення фагоцитів, підвищуючи при цьому місцевий імунітет, розщеплюють глікоген, що міститься в клітинах епітелію піхви, до молочної кислоти і підтримують природну кислотність середовища, забезпечуючи несприятливі умови для патогенних мікроорганізмів . 

Людський організм служить середовищем існування більш ніж для 400 видів різних мікроорганізмів. При цьому дружня мікрофлора виконує ряд життєво необхідних для організму людини функцій: захист від патогенних мікроорганізмів, руйнування перероджених (пухлинних) клітин, посилення моторики кишечника, участь у процесах обміну білків, жирів, вуглеводів, холестерину, білірубіну, сечової кислоти, мікро-і макроелементів , гістаміну. Порушення рухомого рівноваги кишкової мікрофлори, як і мікрофлори інших локалізацій, виникнення кількісних і якісних її змін проявляється різноманітною клінічною картиною дисбактеріозу. вимагає адекватного лікування.

Лактобактерії є нормальною мікрофлорою різних відділів травного тракту (в 1 р. вмісту товстої кишки -10.7-10.8 лактобактерій). Саме лактобактеріями відводиться імуномодулююча роль: стимуляція фагоцитарної активності нейтрофілів макрофагів, синтез імуноглобулінів та освіта інтерферонів У процесі життєдіяльності лактобактерії пригнічують гнильні і гноєтворні умовно-патогенні мікроорганізми, а також збудників гострих кишкових інфекцій. Вивчається також роль молочнокислих бактерій в рециркуляції жовчних кислот і холестерину - порушення цих процесів при дефіциті лактобактерій загрожує патологією лілідного обміну та розвитком атеросклерозу.

Ацидобак компанії Артлайф містить повний набір лактобактерій.

Лактобактерії - мікроорганізми необхідні для відновлення і підтримки здорової мікрофлори кишечника людини. Препарат виготовлений за новітньою технологією мікрокапсулювання, яка дозволяє значно збільшити приживляемость бактерій в кишечнику і їх високу активність

Ацидобак показаний не тільки при кишковому і вагінальному дисбактеріозі, але і при хронічних порушеннях травлення, захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів, атрофічних і гіпоанацідних гастритах, панкреатитах, синдромі мальабсорбції, розладах травлення (метеоризм, запори, проноси), харчової алергії, анеміях, при різних формах імунодефіцитів, лікуванні антибіотиками, протипаразитарними і протипухлинними препаратами, опроміненні, кишкових інфекціях і інтоксикаціях, злоякісних новоутвореннях, в перед-і післяопераційний періоди, при впливі шкідливих факторів зовнішнього середовища і виробництва, при переході на інший раціон (тип) харчування та ін

У численних дослідах і клінічних дослідженнях переконливо показано, що наявність в достатніх кількостях нормальної мікрофлори, представленої в значній мірі біфідобактеріями і лакто-бацилами, істотно знижує ризик виникнення новоутворень у людини і тварин.

"Мистецтво бути здоровим" Н. Жевачевський, Новосибірськ 2009

← Пробінорм - відновлення... Біфідобак - збалансований... 
Просмотров: 3365

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен