Здоров'я з компанією Артлайф

здоров'я

Минулий XX століття увійшов в історію не тільки як століття бурхливого технічного прогресу і появи все нових благ цивілізації. Він вніс корінні зміни як в спосіб життя, так і в структуру харчування сучасної людини. А з ними почали з'являтися і прогресувати так звані хвороби цивілізації: атеросклероз, гіпертонічна хвороба, ожиріння, цукровий діабет, а тепер уже - метаболічний синдром. І нові, наганяють на всіх страх, інфекції, проти переносників яких деякі державні мужі хотіли підняти армію. Все це - розплата за грубе втручання людини в закони Природи і небажання розуміти і дотримуватися ці закони ...
Регулярні та цілеспрямовані епідеміологічні дослідження, проведені Інститутом харчування РАМН в різних регіонах Росії в останні роки, свідчать про те, що структура харчування населення має суттєві відхилення від формули збалансованого харчування, насамперед за рівнем споживання мікронутрієнтів - вітамінів, мікроелементів, ненасичених жирних кислот, фосфоліпідів , багатьох органічних сполук рослинного походження, що надходять в організм у мінімальних кількостях, але мають виняткове значення для регуляції процесів обміну речовин і функціонування окремих органів і систем. Все більш поглиблюється дефіцит цих найважливіших мікронутрієнтів завдає відчутного удару, в першу чергу, по захисним і видільним органам і системам організму, пригнічуючи реакції неспецифічної резистентності і процеси самоочищення, створюючи і обумовлюючи тим самим формування факторів ризику розвитку багатьох захворювань.
Особливо при цьому страждають системи антиоксидантного захисту, які мають виключно важливе значення як для запобігання ушкоджень, що викликаються чужорідними або власними, агресивними для організму агентами (радіонуклідами, солями важких металів, техногенними продуктами хімічних викидів, пестицидами, вільними радикалами, шлаками тощо), так і для попередження розвитку новоутворень. Дійсно, практично повсюдно виявляються дефіцит таких природних антиоксидантів, як вітаміни С. Є. бета-каротин, мінеральних будівельних і захисних елементів - кальцію, магнію, селену, заліза, йоду, цинку, органічних компонентів рослинних тканин - біофлавоноїдів. лроантоціанідінов. поліфенолів, а також ненасичених жирних кислот, фосфоліпідів та інших цеглинок нашого щита не може не впливати негативно на захисний потенціал організму. Тим більше, що потреба в цих речовинах в населення, що проживає в екологічно несприятливих умовах, а також у критичних груп (інтенсивно ростуть діти, вагітні і годують груддю, люди, постійно контактують з джерелами професійних шкідливостей або «гарячі» на роботі і вдома, хворі з різноманітною хронічною патологією), значно підвищена.
Наслідком цього є значне збільшення в популяції числа осіб, з одного боку, з надмірною масою тепа і ожирінням - провідними факторами ризику таких захворювань, як атеросклероз, ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба, цукровий діабет, з іншого - числа осіб зі зниженими іммунореактівност'ю і неспецифічної резистентністю до несприятливих природних і техногенних факторів навколишнього середовища і розвитком аутоімунних захворювань та злоякісних новоутворень. І, безсумнівно, саме порушення структури харчування в значній мірі «відповідальні» за низьку тривалість життя росіян, за високу смертність, зростання кількості дітей з пониженими показниками фізичного розвитку та здоров'я. Ліквідувати ж все більш зростаючий дефіцит життєво необхідних нутрієнтів за рахунок збільшення кількості споживаної їжі не представляється можливим, оскільки з підвищенням її об'єму і калорійності проблема зайвої ваги, ризик розвитку ожиріння, атеросклерозу, цукрового діабету та супутніх захворювань ще більше зростає.
Широке застосування вітамінно-мінеральних комплексів, біологічно активних фітопрепаратів і збагачених добавок до їжі, на думку багатьох вчених у Росії і за кордоном, є, мабуть, єдиним найбільш швидким, економічно прийнятним і науково обгрунтованим шляхом вирішення даної проблеми. Введення ж у схеми лікування і раціон харчування хворим з порушеннями обміну речовин, з різноманітною хронічною патологією, передпухлинними станами і літнім людям збалансованих фіто формул з цілеспрямованими діями необхідно за життєвими показаннями. Особливої ​​уваги повинна заслуговувати вітамінна, мінеральна та мікроелементний недостатність вагітних і годуючих жінок. Як вважають фахівці в області харчування, біологічно активні натуральні препарати і продукти функціонального харчування повинні зайняти особливе місце в структурі харчування людини XXI століття. І саме нам з вами чекає велика робота по впровадженню в уми наших співгромадян значення регулярного вживання так чи інших БАД.
Накопичений досвід роботи з біологічно активними добавками різних зарубіжних компаній і порівняльна оцінка ефективності їх застосування, поряд з усвідомленням необхідності розв'язання проблеми ліквідації дефіциту найважливіших мікронутрієнтів і знімання зростання захворюваності. дозволили фахівцям компанії Артлайф спільно з ученими Сибіру розробити і створити вітчизняні, здебільшого інноваційні збалансовані багатокомпонентні фіто формули нутріцеетіческого і парафармацевтической напряму.

Артлайф - відносно нова російська виробничо-дистриб'юторська компанія.

Незважаючи на молодий вік (відсвяткований тільки десятирічний ювілей), на сьогоднішній день є однією з найбільш стабільних і швидко на великому ринку біологічно активних фітопрепаратів. Продукція компанії вигідно відрізняється своєю доступністю в поєднанні зі складністю, багатофункціональністю і високої лікувально-профілактичною ефективністю препаратів, адаптована для вітчизняних умов, пройшла алробвцію в провідних клініках Росії і сертифікована Інститутом харчування РАМН МОЗ РФ. В розробка оригінальних фйтоформул беруть участь як спеціалісти компанії Артлайф. так і вчені провідних в області фітотерепіі. здорового харчування і способу життя науково-дослідних інститутів - НДІ ВН і КІФ. г, Томськ, Кемеровського технологічного інституту харчової промисловості, а також практикуючі лікарі - партнери компанії. Компанія плідно співпрацює з провідними науковими центрами країни: ГУ НДІ літанія РАМН. Московської медичною академією ім. І.М. Сеченова, різними медичними вузами країни, Томський політехнічним університетом, а також має регіональні представництва у всіх великих містах Росії, у багатьох містах ближнього, а також в деяких країнах далекого зарубіжжя. Діяльність компанії здійснюється в контексті Постанови Уряду РФ «Концепція державної політики в області здорового харчування населення РФ». Артлайф сьогодні - це сучасне підприємство європейського рівня, в Росії це єдине виробництво БАД. яке повністю сертифіковано за міжнародними стандартами якості ISO 9001: 2000. НАССР і СМР. За високу ділову активність та ефективну діяльність а 2002 році компанія отримала Диплом переможця Третього Всеукраїнського конкурсу «1000 кращих підприємств Росії 2002 року». Активно розвиваючи свою виробничу діяльність, компанія Артлайф одночасно займається також питаннями гігієнічного виховання населення по розділу здорове харчування, навчання партнерів основам дієтології та застосування БАД, підготовці фахівців з вищою освітою на своїй базі.
Біологічно активний комплекси компанії не тільки оптимізують раціон харчування сучасної людини, вони сприяють активації захисних механізмів і регуляції обмінно-енергетичних процесів, покращують стан внутрішнього середовища організму, забезпечують нормальне функціонування і м'яку корекцію діяльності органів і систем організму людини. Вони показані також для профілактики і корекції метаболічного синдрому, порушень гормонального фону, жіночої та чоловічої статевої сфери, численних захворювань, викликаних пошкоджуючим впливом на організм людини вільних радикалів і токсинів, хронічної гіпоксії, високотоксичних продуктів порушених обмінів речовин. Застосування БАД потенціює ефекти медикаментозних засобів, сприяє зниженню доз токсичних лікарських препаратів та попередження побічних ефектів та ускладнень, продовженню ремісії при хронічних захворюваннях і поліпшенню якості активного життя і працездатності. Особливий інтерес в лінійці продукції компанії становить так звана «Дитяча лінія». - Зручні в застосуванні і дозуванні узвари - рідкі форми фітокомплексів для підтримки здоров'я дітей, комплексного оздоровлення та попередження хронізації захворювань. Ну. а істинної гордістю колективу розробників та виробників є серія елітних багатофункціональних біокомплексів з системним ефектом.

Клінічно доведене лікувально-оздоровчу дію фітопрепаратів і збалансованих вітамінно-мінеральних комплексів компанії Артлайф досягається завдяки використанню:
• останніх досягнень сучасної медичної науки та практики,
• новітніх оригінальних зарубіжних та вітчизняних біотехнологій та обладнання;
• сучасних систем забезпечення якості та умов виробництва, що відповідають міжнародним стандартам;
• величезного досвіду народної і традиційної медицини;
• екологічно чистого лікарської сировини переважно місцевого зростання,
• в поєднанні з високим професіоналізмом і новаторством співробітників компанії і лікарів-консультантів.

"Мистецтво бути здоровим" Н. Жевачевський, Новосибірськ 2009

Коментарі

ВВЕРХ