Біокомплекс Авірол

Імунна система людини - надзвичайно складний механізм, справність якого прямо залежить від природної рівноваги і злагодженої роботи його окремих ланок, з одного боку, і «навантаження» на нього і «турботи» про нього - з іншого. Неписьменна або безладна стимуляція імунної системи, так само як і «байдужість» до її потреб може призвести до непередбачуваних наслідків.

Застереження лікаря-імунолога
Завдяки створенню біокомплексу Авірол мрія кожного з нас: «запобігти, полегшити, вилікувати» тепер реально втілюється в життя: приймаючи «Авірол», ми не тільки запобігаємо розмноження вірусу на стадії проникнення в організм, захищаємо себе від розвитку інфекції або істотно знижуємо тяжкість основних симптомів і скорочуємо терміни її течії, але і зміцнюємо власні захисні системи, усуваємо наслідки згубного впливу на наш організм в цілому і імунну систему зокрема різних руйнівних факторів, активно впливаючи на причини і механізми розвитку захворювання, що має назву імунодефіцит.
Статистика останніх років висуває на одне з перших місць в патології людини захворювання, пов'язані або протікають зі зниженням імунітету. Володіючи багаторівневими бар'єрами контролю і захисту, ми, тим не менш, часто хворіємо різноманітними і все новими вірусними і бактеріальними інфекціями, багато хто страждає від хронічних запальних захворювань і пухлин, алергічних і аутоімунних процесів. Особливо актуальною за поширеністю, наполегливій течією і стійкості до стандартної терапії є хронічна рецидивуюча герпес-вірусна інфекція.
Чому сучасна розвинута цивілізація така вразлива перед інфекціями? Саме життя, - спосіб життя, стан хронічного стрес-сірованіе і «вигорання», характер харчування, зовнішнє середовище, різні захворювання і патологічні стани провокують появу численних прогалин у системі імунного захисту.
Токсичні речовини, антигени, алергени, канцерогени, що накопичуються в повітрі, воді, рослинах, навіть в їжі - буквально в усьому, що нас оточує, - діють в першу чергу на органи і клітини імунної системи, і ослабленому з різних причин організму з часом стає вже не в силах протистояти техногенним впливам і натиску мікроорганізмів. І якщо на нераціональне харчування накладаються саморуйнівні шкідливі звички (куріння, вживання алкоголю, психо-емоційна напруженість тощо) і несприятливі чи екстремальні умови праці та проживання, що повсякденно руйнівно впливає на органи і клітини імунної системи і лімфоїдної тканини, то доброго здоров'я очікувати складно. Так розвиваються вторинні іммуноде-фіцітние стану, глибинними причинами яких у більшості випадків є хронічний дефіцит мікронутрієнтів, виражена зашлаковка внутрішнього середовища, окислювальний стрес біохімічний і низька енергетика імунної системи, причому ці причини в тій чи іншій мірі зустрічаються у більшості сучасних людей, що і пояснює широку поширеність імунодефіцитів, алергічної, інфекційної і онкологічної патології.
І якщо «поломки» системи імунітету з часом стають глибокими або структурними, їх уже не усунеш дачними дарами, простими наборами вітамінів, обливаннями або бігом вранці. Тут потрібне серйозне втручання медицини, в арсеналі якої є достатньо лікарських препаратів, що дозволяють стимулювати діяльність імунної системи. Однак не варто доводити ситуацію до ослаблення або поломок, коли виконання завдання відновлення імунної системи стає неймовірно важким і дорогим справою. А якщо при цьому вплив негативних чинників на організм триває, то таке «добро» - штучна стимуляція без додаткової підтримки і захисту може обернутися «злом» - виснаженням системи імунітету. Саме для таких випадків, тобто для природної підтримки, регулювання та захисту клітин та органів імунної системи в процесі повсякденного життя і розроблені препарати, які називаються рослинними імуномодуляторами.
У природі існують рослини і біологічно активні речовини, які мають воістину дорогоцінної здатністю не тільки відновлювати, зміцнювати і коригувати імунітет, але і зв'язувати вільні радикали, шкідливі продукти обміну, токсичні речовини та радіонукліди, блокувати розмноження мікроорганізмів і попереджати малігнізація клітин. Вкрай важлива їх обмінно-регулююча, антиоксидантна і мембраностабілізуючої здатність: нейтралізуючи агресивні кисневі радикали і зміцнюючи нестабільні клітинні мембрани, природні імуномодулятори ставлять бар'єр алергії, запалення, аутоімунним, дегенеративним і пухлинним процесам.
Компанія Артлайф пропонує інноваційну ефективну й б, пасном формулу для зміцнення імунітету та забезпечення оптимальної противірусного захисту - «Авірол». Головна перевага даного комплексу від інших широко рекламованих іммуноактівних коштів - в принципово новому комплексному підході до впливу на процеси життєдіяльності вірусу. Тепер завдяки особливе, тям рецептури, заснованої на численних результати позитивного досвіду застосування імунокоректорів та противірусних засобів рослинного походження і даних останніх наукових розробок про противірусний ефект амінокислоти лізин, у вірусу немає шансів! Отримані автором посібника позитивні результати практичного застосування біокомплексу в профілактичних і лікувальних цілях дійсно вражають своєю швидкістю і ефективністю.
Зробіть для себе вірний і своєчасний вибір, і науково вивірене поєднання інгредієнтів, оптимальне дозування активних складових, акцент на використання визнаних у фітотерапії трав і іммуноактівних речовин безсумнівно позначиться на результаті. А результат цей - ваше гармонійне і стабільне здоров'я і комплексна захищеність, базується на системному впливі, доведеною ефективності та повної безпеки нової натуральної формули. У цьому і полягає унікальність природної системи оздоровлення із застосуванням біологічно активних комплексів компанії Артлайф.
Склад і особливості рецептури, основні механізми дії і терапевтичні ефекти біокомплексу «Авірол».
Лізин - це один з найвідоміших натуральних компонентів, що використовуються в останні роки при багатьох інфекціях: ця амінокислота надає ефективну противірусну дію при герпетичної та гострих респіраторних інфекціях, стримує розвиток вірусів гепатиту, папіломавірусів тощо, що робить її незамінною при гострих і хронічних вірусних процесах та імунодефіцитних станах. Крім того, що лізин стримує розмноження вірусів, ця амінокислота виконує роль незамінного будівельного матеріалу для білків клітин і тканин, сприяє росту, відновленню колагену, зміцненню судин, стимулює мікробіцидність властивості нейтрофілів, бере участь у виробленні антитіл, гормонів, ферментів, сприяє всмоктуванню кальцію, уповільнює пошкодження кришталика ока при катаракті і т.д. У лікувальній практиці особливо ефективним виявилося призначення лізину одночасно з відомим грибом шиитаке, оскільки в цьому випадку завдається подвійний удар по герпесу: амінокислота блокує розмноження вірусу на біохімічному рівні, а активні речовини гриба стимулюють противірусний імунітет.
Яким чином лізин допомагає впоратися з мікроорганізмами? Потрапляючи в організм людини, вірус використовує амінокислоти «господаря» побудови власних білків, зокрема, для безперервного розкладання вірусам типу герпес, респіраторним і деяким іншим необхідна амінокислота аргінін. Однак подібне будова має інша амінокислота - лізин. При наявності достатньої кількості лізину в організмі або його додаткового прийому у складі БАД вірус починає плутати »амінокислоти, використовуючи для побудови своїх білків лізин, позбавляється своєї« улюбленої »їжі. І тут організм включає ще й механізм захисту: підключається фермент L-лізин-альфа-оксидаза, який блокує розмноження вірусу, «нафарширований» лізином (див. малюнок). У той же час при стресах, переохолодженні, різних захворюваннях і ін запаси лізину в організмі швидко виснажуються, віруси активізуються і починають нестримно розмножуватися. Тому, наприклад, люди, які багато нервують, частіше інших піддаються рецидивам герпес-інфекції. Запобігти рецидивам можна, регулярно зміцнюючи, захищаючи і підтримуючи організм природними засобами, і використовуючи додатковий прийом амінокислоти лізин.

При герпетичних висипаннях вже після перших днів прийому препаратів на основі японського цілющого гриба шиітаке у більшості людей наступає помітне поліпшення. Біохімічні особливості гриба пояснюють, чому він має настільки феноменальними здібностями щодо вірусу: секрет - в унікальному полісахариди лентинан, виявлене тільки в грибах шиїтаке. Його цілюща дія спрямована на відновлення природної противірусної та протипухлинну ящіти організму: шиітаке активізує клітинний імунітет, - через Емуляція Т-хелперів, протипухлинний - через посилення вироблення в організмі інтерлейкінів, інтерферону і клітин-кілерів. Особливо потрібно відзначити його здатність стимулювати фермент перфорин, який впроваджується в ракові клітини і ушкоджує їх мембрани. Полісахариди
гриба шиітаке проявляють також адаптогенів, антиоксидантну, еколого. захисну і загальнозміцнювальну активність, гармонізують гормональний фон.
Суттєвим доповненням лізину і шиїтаке в біокомплексу «Авірол» виступає ехінацея, що володіє науково і клінічно доведеним протизапальною та імуномодулюючою дією. Цілющі властивості ехінацеї пурпурової укладені в її корені: у ньому містяться глікозид ехінакозід, оксикоричних кислоти - цікорневая, кавова, кумаровая, які підвищують опірність організму бактеріальним і вірусним захворюванням і прискорюють процес одужання. Інший компонент - полісахарид ехінацін - має кортізоноподобной, противірусної і иммуномодулирующей активністю, ехінацін активний також відносно стрептококів і стафілококів: в експерименті шість міліграмів ехінацін рівносильні 1 млн. Од. пеніциліну, тобто він фактично виступає в ролі рослинного антибіотика. Полісахариди ехінацеї стимулюють активність клітинного та гуморального ланок імунної системи, підвищують неспецифічну резистентність, фагоцитарну здатність нейтрофілів і макрофагів, хемотаксис гранулоцитів до вогнища запалення, потенціюють продукцію ІЛ-1 макрофагами, індукують трансформацію В-лімфоцитів у плазматичні клітини, підсилюють антитілоутворення і Т-хелперну активність лімфоцитів, стимулюють кістково-мозкове кровотворення і викликають збільшення числа імуно-активних лімфоцитів в організмі. Таким чином, ехінацея підсилює функції та взаємодія імунокомпетентних клітин (макрофагів, Т-і В-лімфоцитів) в динаміці імунної відповіді, завдяки чому вдається придушити розмноження мікроорганізмів і своєчасно запобігти початку захворювання або істотно ослабити симптоми вже розвилася вірусної або бактеріальної інфекції. Вона може використовуватися також як загальнозміцнюючий і допоміжний засіб у схемах лікування різних запальних захворювань, особливо хронічних, у випадках недостатньої ефективності стандартної антибактеріальної і протизапальної терапії, а також для природного підтримки противірусного та протипухлинного імунітету, запобігання грипу та застуди в період епідемій, стимуляції детоксикаційної функції печінки, нирок, лімфатичної системи, підвищення життєвого тонусу і потенції при фізичному і розумовому стомленні, важких захворюваннях, травмах, онкологічної патології та ін
Кора верби доповнює і підсилює лікувальні ефекти інших компонентів формули: вона містить високоактивні глікозиди (саліцілін. салікортін тощо) і дубильні речовини, що володіють доведеною протизапальної і дезінфікуючої активністю. Природні органічні саліцилати ефективно, швидко і в той же час безпечно пом'якшують такі ознаки інтоксикаційного ураження вірусом, як головний та м'язові болі, лихоманка, слабкість, попереджають набряковий синдром патологічне тромбоутворенню. Антоціани верби проявляють Антіокия-сідантное, антиалергічну та сосудоукрепляющее дію, сприяють зняттю спазмів, зменшенню набряклості, поліпшення загоєнню ран, ерозій, виразок.
Активні речовини зеленого чаю також сприяють зміцненню судинної стінки, зменшують її проникність, набряклість, попереджаючи тим самим поширення запально-алергічного процесу, знімають втому, підвищують працездатність. Ці доброчинні властивості екстракту листя зеленого чаю пояснюються присутністю в ньому катехінів і біофлавоноїдів, що володіють, мембраностабілізуючої, антиоксидантної і сосудоукрепляющего активністю.
Серед факторів харчування, які обумовлюють повноцінну роботу імунної системи і ефективний протипухлинний потенціал, вітаміни відіграють особливу роль. Недостатня забезпеченість вітамінами-ан-тіоксідантамі або їх надмірне витрачання при багатьох станах і захворюваннях роблять імунні клітини беззахисними перед інфекційними агентами, несприятливими екологічними впливами, професійними і харчовими шкідливостями, стресами і т.п. Відомо, що вітамін С допомагає швидше впоратися з вірусною інфекцією, при цьому він не тільки сприяє руйнуванню вірусів та бактерій і допомагає нейтралізації бактеріальних токсинів, а й активізує наші природні захисні механізми і є відомим екологопротектором. Біологічна роль вітаміну С обумовлена ​​участю у багатьох окисно-відновних реакціях: він підтримує і захищає клітини імунної системи, стимулює макрофаги, активізує вироблення інтерферону, антитіл, вкрай важливий для функціонування лейкоцитів крові, які інтенсивно витрачають цей вітамін в ході хвороби. Крім того, вітамін С, пригнічуючи утворення канцерогенної речовини нит-розамін, сприяє запобіганню розвитку пухлинного процесу в шлунку і травному тракті. Сьогодні становить інтерес інформація про оптимальну дозуванні вітаміну С. Всім відома теорія Лайнуса Полінга про застосування мегадоз вітаміну С, проте останніми дослідженнями було показано, що спільно з біофлавоноїдами і рослинними екстрактами оптимальна лікувальна доза в комплексних анти-оксидантний препаратах - до 100-250 мг вітаміну З одноразово. Вітамін С, біофлавоноїди і вітамін Е є синергистами, що підсилюють антиоксидантну активність один одного, вони ж підсилюють противірусну дію амінокислоти лізин.
Вітамін Е також покращує ряд показників здоров'я імунної системи: сприяє збільшенню вироблення антитіл, зміцнює місцевий імунітет, бере участь у всіх найважливіших функціях клітинного метаболізму, в тому числі імуноцитів, в біосинтезі білків, обміні ліпідів, вуглеводів, гормонів, у тканинному диханні, проліферації клітин та зашитий мембран від окислення. При цьому ефективність і протипухлинну за Щитно дію вітаміну Е значно підвищується завдяки притаманний твію у формулі інших речовин-антиоксидантів, особливо вітаміну з біофлавоноїдів.
Біофлавоноїди рутин і кверцетин, вітаміни С і Е, що входять до складу біокомплексу «Авірол», крім прямих і опосередкованих імуно-активних властивостей, зменшують проникність, ламкість і зміцнюють стінки судин, що не тільки перешкоджає розповсюдженню мікроорганізмів і медіаторів запалення, але й виявляється зменшенням набряку м'яких тканин, інтоксикації, запальних, алергічних явищ, сльозотечі і закладеності носа.
Цинк - незамінний мікроелемент, який бере участь в роботі всіх ланок імунної системи. Як кофактора (активного центру) цинк входить до складу більше 350 різних ферментів, так що важко назвати будь-якої біохімічний або фізіологічний процес, в якому він не брав би участі. Відзначено позитивний вплив цинку на рівень секреторних антитіл, стан тіміко-лімфатичної системи, на індукцію синтезу інтерферону і напруженість клітинного імунітету в цілому. Таким чином, він значно посилює ефективність противірусну компонентів біоформули. Добавки цинку стимулюють також місцевий імунітет і значно покращують стан шкіри і слизових оболонок. Цинк володіє потужними антиоксидантними властивостями, він поліпшує проникність клітинних мембран, без нього неможливий цикл розвитку клітини, нормальний клітинний ріст, диференціювання та відновлювальні процеси, включаючи стан клітин імунної системи.

Коментарі

ВВЕРХ