здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Біокомплекс Ферродок

Залізодефіцитною анемією страждає 7-11% жінок дітородного віку. Прихований дефіцит заліза відзначається у 20-25% жінок. Якщо належне кількість заліза не надходить в організм з їжею або БАДами, то навіть помірні крововтрати під час критичних днів можуть призвести до порушення балансу заліза та інших мінералів в організмі і розвитку анемії.

ОСНОВНІ терапевтичний ефект і МЕХАНІЗМИ ДІЇ:
• є однією з найбільш повних і збалансованих протівоанемійних і антігіпоксантних формул, дозволяє повноцінно заповнити запаси в організмі заліза, інших мікроелементів і вітамінів, що беруть участь в процесах кровотворення;
• сприяє активації антиоксидантного та протипухлинного потенціалу, стимуляції імунітету, прискорює реконвалесценцію після важких соматичних, інфекційних та запальних захворювали, отруєнь і хронічних інтоксикацій;
• стимулює грануляцію і епітелізацію (загоєння) уражених тканин, зміцнює структуру слизових оболонок, шкіри і волосся, благотворно впливає на обміни речовин, енергетичний потенціал, репродуктивну функцію.

Анемія є складний клінічний симптомокомплекс, що виникає внаслідок зменшення в крові гемоглобіну та еритроцитів або кожного з них окремо. В результаті кров, бідна гемоглобіном, погано насичується киснем, виникає гіпоксія органів і тканин, страждає їх функція і структура. Найбільш вивчені механізми розвитку анемій, викликаних гострими або хронічними крововтратами: їх розвиток пов'язаний з порушеннями обміну, головним чином, заліза. Проте останнім часом все більше уваги приділяється анемія, що розвиваються у хворих без підвищення крововтрат на тлі порушення функціональних можливостей кісткового мозку (еритропоезу).
Нормальне кровотворення може здійснюватися до тих пір, поки в організмі є достатні запаси життєво необхідних амінокислот, мінералів (особливо заліза, міді, магнію, цинку), вітамінів групи В, фолієвої, аскорбінової кислот і ін Недостатність кожного з перелічених факторів в дієті (що зустрічається в наш час практично повсюдно), порушення всмоктування їх або обміну в організмі при різних захворюваннях приводить до розвитку анемії.
Анемія може розвиватися також при гострих і хронічних інфекціях і інтоксикаціях, вялотекущих запальних процесах різної локалізації, при гастритах, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, захворюваннях печінки і нирок, новоутвореннях, захворюваннях кісткового мозку, глистових інвазіях, авітамінозах, прийомі деяких ле карственних засобів і т.п. Серйозну небезпеку в плані здоров'я попер. ставлять некоррегірованная анемія у вагітних, підлітків, людей похилого віку, при важких соматичних захворюваннях, фіброміомі матки, посилюючи протягом викликав її стану або захворювання за механізмом "замкненого кола". Так, на думку фахівців, хронічна анемія у людей похилого віку може призвести до серцево-судинної недостатності.
Вплив факторів навколишнього середовища, під якими розуміють стиль життя (куріння, алкоголь, виробничі контакти з токсично-ми речовинами, проживання в умовах агресивного екології тощо) і характер харчування (хронічний дефіцит найважливіших мікронутрієнтів, дієта з високим вмістом твердих жирів, рафінованих вуглеводів, нітратів і низьким вмістом рослинної клітковини), на тлі різноманітної супутньої патології, гострого або хронічного стрессірова-ня та імуносупресії значно збільшують ризик розвитку анемії, поглиблюють її тяжкість і перебіг інших захворювань.
У таких несприятливих умовах функціонування надзвичайно важливо забезпечити організм необхідними кількостями речовин, що підтримують ефективне кровотворення. При цьому клініцисти віддають перевагу препаратам, в яких не тільки представлено залізо та інші найважливіші для попередження та лікування анемії мінерали, а й передбачені оптімапьние умови для їх засвоєння слизової кишечника. У цьому розрізі інтерес фахівців привертає

натуральна формула ФЕРРОДОК:

використання нових технологій, а також введення до складу найважливіших "протианемічний" компонентів - солей заліза, міді, цинку і магнію, аскорбінової кислоти, цистеїну, вітамінів групи В і фолієвої кислоти забезпечують високу ступінь засвоєння, активність і терапевтичну ефективність даного препарату. Наявність у складі нової формули білка і аскорбінової кислоти значно посилює її біодоступність: відомо, що залізо краще засвоюється в комплексі з білком в кислому середовищі. Таке середовище дозволяє окисну форму заліза (незасвоюваній) перевести в закисно (засвоювану).
Таким чином, рецептура і технологія виготовлення БАД ФЕРРОДОК не тільки дозволяє повноцінно заповнити організм основними мікроелементами і вітамінами, які беруть участь у процесах кровотворення, а й забезпечує оптимізацію процесів всмоктування, вивільнення заліза та інших мінералів і зв'язування з білками - переносниками крові, полегшуючи їх надходження в тканини . При цьому комплексний склад препарату дозволяє не тільки впливати на різні патофізіологічні механізми розвитку анемії, а й сприяє нормальному перебігу обмінних процесів у всіх органах і тканинах, оптимізації їх роботи, попереджено тим самим розвитку різних захворювань і новоутворень.

ОСНОВНІ Показання до застосування:
• для корекції добового раціону з найважливіших компонентів харчування та попередження анемічних станів аліментарного походження;
• може застосовуватися також при захворюваннях і станах, що призводять до анемія або протікають на тлі пригнічення гемопоезу (важкі захворювання і травми, оперативні втручання, метрорагії, хронічні інфекції, інтоксикації та отруєння, вплив шкідливих факторів середовища і виробництва, порушення травлення, секреторна недостатність шлунково- кишкового тракту, хвороби печінки тощо);
БАД ФЕРРОДОК є ідеальним засобом для профілактики анемічних станів у вагітних, дітей в періоди швидкого росту і дозрівання, у літніх людей, необхідна людям важкої фізичної праці, спортсменам;
• рекомендується також застосовувати як загальнозміцнюючий та системне засіб з метою підвищення опірності організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища, зміцнення імунітету, посилення антиоксидантного та протипухлинного захисту, профілактики різних захворювань, нейтралізації наслідків психоемоційних та фізичних перевантажень і для продовження активного довголіття.

← Біокомплекс Глюкосил Біокомплекс Авірол 
Просмотров: 2448

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен