Біокомплекс Ферродок

Залізодефіцитною анемією страждає 7-11% жінок дітородного віку. Прихований дефіцит заліза відзначається у 20-25% жінок. Якщо належне кількість заліза не надходить в організм з їжею або БАДами, то навіть помірні крововтрати під час критичних днів можуть призвести до порушення балансу заліза та інших мінералів в організмі і розвитку анемії.

ОСНОВНІ терапевтичний ефект і МЕХАНІЗМИ ДІЇ:
• є однією з найбільш повних і збалансованих протівоанемійних і антігіпоксантних формул, дозволяє повноцінно заповнити запаси в організмі заліза, інших мікроелементів і вітамінів, що беруть участь в процесах кровотворення;
• сприяє активації антиоксидантного та протипухлинного потенціалу, стимуляції імунітету, прискорює реконвалесценцію після важких соматичних, інфекційних та запальних захворювали, отруєнь і хронічних інтоксикацій;
• стимулює грануляцію і епітелізацію (загоєння) уражених тканин, зміцнює структуру слизових оболонок, шкіри і волосся, благотворно впливає на обміни речовин, енергетичний потенціал, репродуктивну функцію.

Анемія є складний клінічний симптомокомплекс, що виникає внаслідок зменшення в крові гемоглобіну та еритроцитів або кожного з них окремо. В результаті кров, бідна гемоглобіном, погано насичується киснем, виникає гіпоксія органів і тканин, страждає їх функція і структура. Найбільш вивчені механізми розвитку анемій, викликаних гострими або хронічними крововтратами: їх розвиток пов'язаний з порушеннями обміну, головним чином, заліза. Проте останнім часом все більше уваги приділяється анемія, що розвиваються у хворих без підвищення крововтрат на тлі порушення функціональних можливостей кісткового мозку (еритропоезу).
Нормальне кровотворення може здійснюватися до тих пір, поки в організмі є достатні запаси життєво необхідних амінокислот, мінералів (особливо заліза, міді, магнію, цинку), вітамінів групи В, фолієвої, аскорбінової кислот і ін Недостатність кожного з перелічених факторів в дієті (що зустрічається в наш час практично повсюдно), порушення всмоктування їх або обміну в організмі при різних захворюваннях приводить до розвитку анемії.
Анемія може розвиватися також при гострих і хронічних інфекціях і інтоксикаціях, вялотекущих запальних процесах різної локалізації, при гастритах, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, захворюваннях печінки і нирок, новоутвореннях, захворюваннях кісткового мозку, глистових інвазіях, авітамінозах, прийомі деяких ле карственних засобів і т.п. Серйозну небезпеку в плані здоров'я попер. ставлять некоррегірованная анемія у вагітних, підлітків, людей похилого віку, при важких соматичних захворюваннях, фіброміомі матки, посилюючи протягом викликав її стану або захворювання за механізмом "замкненого кола". Так, на думку фахівців, хронічна анемія у людей похилого віку може призвести до серцево-судинної недостатності.
Вплив факторів навколишнього середовища, під якими розуміють стиль життя (куріння, алкоголь, виробничі контакти з токсично-ми речовинами, проживання в умовах агресивного екології тощо) і характер харчування (хронічний дефіцит найважливіших мікронутрієнтів, дієта з високим вмістом твердих жирів, рафінованих вуглеводів, нітратів і низьким вмістом рослинної клітковини), на тлі різноманітної супутньої патології, гострого або хронічного стрессірова-ня та імуносупресії значно збільшують ризик розвитку анемії, поглиблюють її тяжкість і перебіг інших захворювань.
У таких несприятливих умовах функціонування надзвичайно важливо забезпечити організм необхідними кількостями речовин, що підтримують ефективне кровотворення. При цьому клініцисти віддають перевагу препаратам, в яких не тільки представлено залізо та інші найважливіші для попередження та лікування анемії мінерали, а й передбачені оптімапьние умови для їх засвоєння слизової кишечника. У цьому розрізі інтерес фахівців привертає

натуральна формула ФЕРРОДОК:

використання нових технологій, а також введення до складу найважливіших "протианемічний" компонентів - солей заліза, міді, цинку і магнію, аскорбінової кислоти, цистеїну, вітамінів групи В і фолієвої кислоти забезпечують високу ступінь засвоєння, активність і терапевтичну ефективність даного препарату. Наявність у складі нової формули білка і аскорбінової кислоти значно посилює її біодоступність: відомо, що залізо краще засвоюється в комплексі з білком в кислому середовищі. Таке середовище дозволяє окисну форму заліза (незасвоюваній) перевести в закисно (засвоювану).
Таким чином, рецептура і технологія виготовлення БАД ФЕРРОДОК не тільки дозволяє повноцінно заповнити організм основними мікроелементами і вітамінами, які беруть участь у процесах кровотворення, а й забезпечує оптимізацію процесів всмоктування, вивільнення заліза та інших мінералів і зв'язування з білками - переносниками крові, полегшуючи їх надходження в тканини . При цьому комплексний склад препарату дозволяє не тільки впливати на різні патофізіологічні механізми розвитку анемії, а й сприяє нормальному перебігу обмінних процесів у всіх органах і тканинах, оптимізації їх роботи, попереджено тим самим розвитку різних захворювань і новоутворень.

ОСНОВНІ Показання до застосування:
• для корекції добового раціону з найважливіших компонентів харчування та попередження анемічних станів аліментарного походження;
• може застосовуватися також при захворюваннях і станах, що призводять до анемія або протікають на тлі пригнічення гемопоезу (важкі захворювання і травми, оперативні втручання, метрорагії, хронічні інфекції, інтоксикації та отруєння, вплив шкідливих факторів середовища і виробництва, порушення травлення, секреторна недостатність шлунково- кишкового тракту, хвороби печінки тощо);
БАД ФЕРРОДОК є ідеальним засобом для профілактики анемічних станів у вагітних, дітей в періоди швидкого росту і дозрівання, у літніх людей, необхідна людям важкої фізичної праці, спортсменам;
• рекомендується також застосовувати як загальнозміцнюючий та системне засіб з метою підвищення опірності організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища, зміцнення імунітету, посилення антиоксидантного та протипухлинного захисту, профілактики різних захворювань, нейтралізації наслідків психоемоційних та фізичних перевантажень і для продовження активного довголіття.

Коментарі

ВВЕРХ