Біокомплекс Глюкосил

Враховуючи особливості цукрового діабету II типу, значимість дієтичних рекомендацій, регулярного використання лікарських рослин і біологічно активних добавок істотно зростає.

ОСНОВНІ терапевтичний ефект і МЕХАНІЗМИ ДІЇ:
Глюкосил містить екстракти лікарських рослин, ряд найважливіших мікроелементів і біологічно активні речовини, здатні з різних напрямків позитивно впливати на основні патогенетичні ланки розвитку цукрового діабету:
• відтворення ефектів інсуліну і нормалізація засвоєння глюкози, захист інсуліну від руйнування пептідаза, поліпшення внутрішньоклітинного транспорту глюкози, стимуляція регенерації бета-клітин підшлункової залози, синтезу інсуліну та активація його контакту з клітинними рецепторами;
• виведення з організму надлишку глюкози завдяки діуретичного ефекту;
• позитивний вплив на ліпідний обмін, профілактика атеросклерозу;
• усунення тканинної гіпоксії, захист та відновлення ендотелію судин і поліпшення мікроциркуляції;
• антиоксидантна та протипухлинна захист і м'яка імунокорекція;
• поліпшення функцій печінки, підшлункової залози і травної системи в цілому;
• профілактика розвитку метаболічного синдрому, профілактика ускладнень з боку нервової, серцево-судинної систем, нирок, опорно-рухового апарату та інших органів-мішеней.

Незважаючи на успіхи в діагностиці та лікуванні цукрового діабету, гострота цієї проблеми в новому столітті не зменшується, а навпаки зростає. За даними ВООЗ, у світі в даний час налічується більше 150 млн. чоловік, які страждають на цю недугу. У Росії офіційно зареєстровано близько 10 млн. хворих на цукровий діабет. На значущість проблеми вказує і те, що серед причин смерті діабет і його ускладнення посідають третє місце після серцево-судинних і онкологічних захворювань. При діабеті порушуються всі види обмінів, уражаються великі та малі судини, розвивається супутня патологія нервової системи, очей, нирок, опорно-рухового апарату та інших органів і систем.
Діабет 1 типу, або інсулінопотребний, пов'язаний з ураженням підшлункової залози та її нездатністю частково або повністю виробляти інсулін. Тому альтернативи введенню інсуліну при цій формі захворювання немає. Інші методи лікування - фітотерапія, прийом БАД, гомеопатія, хоча і носять допоміжний характер, вкрай важливі, оскільки спрямовані в основному на зменшення грізних наслідків цього захворювання.
При лікуванні діабету II типу значимість дієтичних рекомендацій, використання лікарських рослин і біологічно активних добавок істотно зростає. У багатьох випадках тільки дотримання дієти і регулярне застосування спеціалізованих БАД на тлі прийому цукрознижувальних препаратів дозволяє добре компенсувати протягом діабету II типу, поліпшити якість життя, попередити розвиток ускладнень.
Не будучи заміною інсулінотерапії, фітотерапія може вирішувати ряд дуже важливих завдань. Перше, що забезпечують фітопрепарати, натуральні вітамінно-мінеральні комплекси антиоксидантні і БАДи, що їх містять, - це відтворення в тій чи іншій мірі ефектів інсуліну і поліпшення засвоєння глюкози тканинами. Вирішувати цю проблему можна декількома шляхами. Застосовуючи препарати, що містять екстракт чорниці, отримують ефекти, подібні з дією цукрознижувальних засобів типу бігуанідів. Ряд мікроелементів - хром, марганець, цинк, а також рослини, що містять ці мікроелементи (береза, горець пташиний або спориш, імбир лікарський та ін), стимулюють синтез інсуліну і сприяють його нормальному взаємодії з клітинами, екстракти коренів оману і кульбаби, листя малини володіють гіпоглікемічних дією.
Стимулювати регенерацію (відновлення) клітин підшлункової залози можна регулярним прийомом екстрактів коренів лопуха і листя чорниці.
У комплексному лікуванні діабету і для профілактики ускладнень натуральні фітопрепарати і БАДи застосовують також з метою виведення надлишку глюкози і солей з організму з сечею (береза, брусниця, спориш, лопух тощо), регуляції течії гормональних і обмінних процесів (звіробій, лопух, часник , спориш, кропива, кульбаба, полин, артишок, ок-такозанол, L-карнітин, хром та ін), вони абсолютно незамінні в плані постачання тканин киснем і антиоксидантного захисту (гінкго білоба, кропива, береза, звіробій, полин, кверцетин, кофермент Q10, хром, цинк, комплекс вітамінів і біофлавоноїдів), нормалізації травлення, поліпшення мікроциркуляції та захисту судин, підтримки імунного статусу і т.д. Вирішення всіх цих проблем по плечу постійно проводиться натуротерапії. Питання тільки в раціональному підборі засобів або окремих рослин, правильному приготуванні препаратів і використанні їх конкретним хворим.
Ідеально підібраний склад, який повністю задовольняє зазначеним вище вимогам допоміжної терапії та профілактики діабету, а також рівень технологій, що відповідає міжнародному стандарту ІС0 9001, дозволяють успішно застосовувати в комплексній терапії цукрового діабету та його ускладнень при будь-якій схемі лікування

БАД ГЛЮКОСИЛ компанії APT ЛАЙФ.

ОСНОВНІ Показання до застосування:
Глюкосил (поряд з дієтою) може з'явитися засобом вибору в лікуванні початкових проявів цукрового діабету (ЦД) II типу (порушення толерантності до глюкози, діабет легкого ступеня);
• показаний в комплексній терапії СД II типу середнього та важкого ступеня тяжкості і СД 1 типу;
• незамінний у лікуванні та попередження ускладнень цукрового діабету: порушень мікроциркуляції, функцій серцево-судинної, нервової систем, імунодефіциту, розвитку запальних захворювань різної калізаціі;
• може застосовуватися для довготривалої профілактики і комплексної терапії атеросклерозу, ожиріння, при захворюваннях печінки, підшлункової залози, синдромі хронічної втоми, гіпоксичних станах, вторинних імунодефіцитах, для оздоровлення і санації внутрішнього середовища організму;
• окремі компоненти препарату входять до складу антіонкологіческіх зборів, що дозволяє рекомендувати періодичний прийом Глюкосила для профілактики і комплексного лікування новоутворень.

Коментарі

ВВЕРХ