Біокомплекс Кларівіт

Зростання алергічних захворювань - одна з найскладніших проблем на звістку дня світової охорони здоров'я. За даними Інституту ім-мюпогіі МОЗ РФ, алергією страждає від 13 до 35% населення нашої оправ, і захворюваність подвоюється кожні 10 років ...

Біокомплекс Кларівіт завдяки підбору та наукової збалансованості активних інгредієнтів з урахуванням їх цілеспрямованого і взаємодоповнюючого впливу на причини та механізми розвитку иммунопатологии здатний активно впливати на розвиток алергічних і цттуновоспалітельних процесів, блокуючи патологічні реакції на всіх етапах їх розвитку.

Алергенний пресинг на сучасну людину збільшується з кожним роком, і на тлі різноманітних зовнішніх (численні антигени, токсини і потенційні алергени у воді, повітрі, їжі, в ліках) і внутрішніх (хронічна інфекція, паразитози, дисбіоз, зашлаковка ендоекологічного простору, окисні і дистрофічно -деге-нератівние процеси, нестабільність клітинних мембран, дисфункція імунної системи, стреси) причин та факторів захисно-пристосувальні реакції організму на потенційні алергени набувають патологічний і затяжний характер.

У міру постійного впливу тих чи інших екзо-чи ендогенних факторів відбувається «хронічна» напрацювання антитіл, і при взаємодії фіксованих на тучних клітинах і базофілів lgE-антитіл з черговою «порцією» специфічних антигенів з гранул базофілів, опасистих клітин, альвеолярних макрофагів і інших іммуноактівних клітин в тканини і кров лавиноподібно вивільняються високоактивні медіатори алергії (гістамін, серотонін, брадикінін, МРСА, ФХЕ, ТАФ та ін.) Зв'язуючись з рецепторами «чутливих» клітин, вони порушують функціонування і руйнують фосфоліпідні мембрани клітин-мішеней, і з продуктів окислення фосфоліпідів надходить наступна «хвиля» індукторів алергії (арахідонова кислота і продукти її розпаду - лейкотрієни і простагландини). Продукти окислення арахідонової кислоти, будучи потужними факторами хемотаксису, спільно з іншими медіаторами алергії притягують до вогнища руйнування і запалення фагоцити, еозинофіли, тромбоцити й інші клітини, ще більше збільшуючи набряк, асептичне запалення, приводячи до мікротромбозу, ішемії, приєднання вторинної інфекції та хронізації иммуновоспалительного процесу-А оскільки гладкі клітини і базофіли знаходяться переважно периваскулярно, в бронхах, шкірі, носоглотці, їх дегрануляції і вихід біологічно активних речовин, що зв'язуються з рецепторами соответ ційних клітин, викликає характерну клінічну симптоматику: міс. тное скорочення гладком'язових волокон, порушення проникності тонусу судин, набряк периваскулярних просторів, м'яких тканин, слизових оболонок, кон'юнктивіт, риніт, свербіж, гіперсекреція слизу, бронхоспазм, дискінезія жовчовивідних шляхів, функціональний розлад шлунка, вегето-судинна дистонія та ін Таким чином, алергія -це результат гіперчутливості розбалансованою імунної системи на різні чужорідні речовини або продукти розпаду власних тканин.

Але не тільки алергени і антигени, але і циркулюючі в крові антитіла до них, утворюють комплекси з відповідними антигенами і фіксуються на мембранах «чутливих» клітин, можуть притягати фагоцити, нейтрофіли, тромбоцити і викликати гостру запально-алергічну реакцію. Так розвиваються більш серйозні, їм-мунокомплексние реакції, при яких атакуються не тільки «осіли» тканинні імунні комплекси, але і власні клітини - їх «носії». І при руйнуванні мембран за межі клітин-мішеней виходять медіатори запалення і лізосомальні ферменти з відповідними наслідками. Якщо комплекси утворюються в просвіті судин, страждає ендотелій, порушується тонус і проникність, розвивається набряк, стаз, аж до внутрішньосудинного згортання крові; якщо вони осідають в епітелії бронхів, виникає набряк, гіперсекреція слизу, бронхоспазм, у шкірі - явища аллергодерматоза, в нирках - аутоімунний нефрит і т.д. Такі Імунокомплексні реакції є одним з типів алергії і також потребують комплексного впливу на причини та механізми їх виникнення та розвитку.

Фармакологічна втручання на різних етапах алергічної реакції може в якійсь мірі змінити перебіг патологічних імунних реакцій. Однак більшість лікарських засобів, що використовуються при алергічних процесах, впливають або на слідство процесу - блокують рецептори клітинних мембран до гістаміну або мембранні ферменти, або гальмують імунну систему, не надаючи регулює дії на імунну відповідь і стабілізуючого впливу на стан мембран клітин-депо гістаміну і чутливих клітин, продукцію простагландинів, імунних комплексів, проникність судин, гемостаз та інші глибинні причини і механізми розвитку алергічного процесу. При всій своїй системній обмеженості деякі препарати мають і цілим рядом побічних ефектів (іммуносулрессія, млявість, сонливість, тахіфілаксія, синдром відміни тощо) і протипоказань, особливо гормоносодержащее кошти.

Біокомплекс Кларівіт від компанії Артлайф

не тільки позбавлений цих недоліків, але і володіє безперечними перевагами: він містить у своєму складі відомі та ефективні лікарські рослини - тонкі регулятори імунних реакцій (корінь солодки, гриб рейши), найбільш активні антиоксиданти і біофлавоноїди мембраностабілізуючу, протиалергічну і сосудоукрепляющим ефектом (екстракт вінофадних кісточок , зеленого чаю, гесперидин, доцдрокверцетін, кверцетин), вітаміни і мінеральні речовини, улучающіе обмінно-енергетичні процеси в імуноцитів, динаміку імунної відповіді і гальмують механізми розвитку запалення і алергії (вітамін С, вітамін Е, пантотенат кальцію, селен, цинк, магній, кальцій), а також фермент бромелайн, що знижує спільно з активними речовинами гриба рейши рівень ЦВК в крові і ступінь запального процесу.
Для того, щоб усвідомити унікальність нової формули, на деякі інгредієнти рецептури комплексу Кларівіт з огляду на їх виключної корисності та ефективності слід звернути особливу увагу. 
У традиційній китайській медицині грибам рейши завдяки багатющої хімічним складом, численним механізмам дії, широті исцеляющих можливостей і відсутності побічних ефектів присвоєна «вища» категорія і вони віднесені до групи «чудових ліків». Ганодеровой кислоти гриба надають виражене антиалергічну, адаптогенну і тонізуючу дію, покращують засвоєння кисню клітинами, блокують розвиток патологічних аутоімунних реакцій і пухлинних клітин, при цьому вони одночасно виявляють як тонізуючо-адаптогенні властивості (зміцнюють захисно-відбудовні сили організму і допомагають пристосуватися до стресу і несприятливим умов життєдіяльності шляхом впливу на регуляторні молекули, або ендорфіни, і рецептори до них), так і гармонізують (нормалізують діяльність центральної нервової системи і стан головного мозку, поліпшуючи параметри сну і активність під час неспання). Полісахариди гриба виявляють також протизапальні, противірусні та антимікробні властивості здатність потен-царювати дію ендогенних антиоксидантів (СОД і ГП) і перешкоджати накопиченню вільних радикалів. Крім того, рейши нейтралізує різні токсини, завдяки чому захищає печінку і звертає назад жирову інфільтрацію, протидіє розмноженню вірусів гепатиту, покращує функції печінки, гальмує процеси фиброзирования і сприяє відновленню морфологічно змінених клітин. Слід окремо відзначити цілющий вплив гриба рейши на серцево-судинну систему: він поліпшує постачання міокарда киснем, знижує Рівень холестерину, ЛПНЩ і тригліцеридів у плазмі крові, зменшує Легацію тромбоцитів і регулює в'язкість крові, інгібує АПФ і знижує тим самим підвищений артеріальний тиск, проявляє також гіпоглікемічну дію і збільшує чутливість тканин інсуліну, сприяє поліпшенню СТАНУ ендокринної системи при вузловому зобі і мастопатії.

Проте вважається, що рейши найбільш ефективний при алергічних і аутоімунних захворюваннях. Ганодеровой кислоти гриба, олеїнова кислота, сірковмісних речовин ціклооктасера ​​і протеїн LZ-8 є яскраво вираженими протиалергічними і протизапальними субстанціями: вони стабілізують огрядні клітини і значно інгібують патологічну продукцію і вивільнення з них гістаміну, активні в запобіганні реакцій гіперчутливості уповільнений-ного типу: так, хронічний астматичний бронхіт, бронхіальна астма, атопічний дерматит та інші алергічні захворювання успішно лікуються за допомогою рейши, навіть якщо до цього вже застосовувалися гормональні засоби. І хоча лікування алергії за допомогою рейш - процес тривалий, але дієвий, і не викликає жодних побічних явищ і токсичної дії на організм. Ще один полісахарид - ланостан гальмує утворення аутоантитіл, тому рейши, завдяки вмісту ланостана, ганодеровой кислот і ряду протеїнів, є перспективним засобом корекції імунітету, надійно гальмує розвиток патологічних аутоімунних реакцій: перешкоджає утворенню бляшок при розсіяному склерозі, пригнічує Le-клітини при системний червоний вовчак , блокує розвиток процесу при неспецифічному виразковому коліті, уповільнює процеси вимивання білка при аміотрофія і т.д. У деяких читачів можуть бути заперечення: традиційно наявність аутоімунного захворювання є протипоказанням до використання імуностимулюючих препаратів, так як стимуляція імунної системи може призвести до посилення її шкідливої ​​дії на власні тканини. Унікальність рейши якраз полягає в тому, що його активні речовини надають не стимулюючий, а регулює дію, посилюючи пригнічені функції і стримуючи зайво активовані показники, викликаючи тривалі ремісії аутоімунного процесу. Тому препарати, що містять рейши, ідеально підходять для комплексних лікувально-профілактичних програм у хворих з різними ал-лергозамі і аутоімунними захворюваннями. Імуномодулюючий ефект гриба пов'язаний з полисахаридом клітинної стінки - ганодераном і з хітину, і виявляється стимуляцією лейкопоезу, підвищенням концентрації інтерферону, активацією метаболізму і поглинальної активності фагоцитів, нормалізацією функціональної активності та рівня Т і В-ліімфоцітов, специфічних антитіл у крові при первинному і вторинному відповіді , значним підвищенням опірності інфекції.

Препарати рейши по праву займають одне з провідних місць серед природних протипухлинних засобів, причому такі речовини гриба, як р-глюкан і тритерпеноїдів володіють прямим пригнічують пухлинні клітини. Багаторівневі реакції мобілізуючого впливу ганодеровой кислот рейши на організм при опух-лях спрямовані на стабілізацію стану та відновлення протипухлинного імунітету, що досягається завдяки багаторазового збільшення фактора некрозу пухлин а, прискоренню диференціювання ціхотоксіческіх Т-лімфоцитів, підвищення активності натуральних кілерів, стимуляції продукції В-лімфоцитів, показників гуморального імунітету. запуску альтернативного шляху активації комплементу, активації цитотоксичності макрофагів по відношенню до різних пухлинних клітин, в клінічних умовах тривалий прийом рейши призводить до достовірного посилення механізмів протипухлинної резистентності, поліпшенню клінічного самопочуття хворих, кращої переносимості курсів хіміотерапії та опромінення без вираженого падіння рівня лейкоцитів і порушення імунологічних показників.

Такий потужний лікувально-профілактичний потенціал «чудо-гриба» гармонійно доповнюється і посилюється екстрактом кореня солодки. Відомо, що корінь солодки надзвичайно багатий біологічно активними речовинами, які визначають широкий діапазон лікувальних дій і показань до його призначення, звичайно в поєднанні з іншими лікарськими рослинами, антиоксидантами та антибіотиками, дія яких він гармонізує, доповнює і підсилює. Основні фармакологічні ефекти солодки обумовлені регулюючим впливом активного речовини-глицирризиновой кислоти на кору надниркових залоз, помірно і дуже фізіологічно підвищуючи їх функції. Саме з цією дією пов'язані яскраво виражені системні регулюючі та протизапальні властивості солодки, її антиексудативну, десенсибілізуюча і анти-проліферативна активність. Солодка, виявляючи різноманітні лікувальні та оздоровлюючі властивості, успішно застосовується при найширшому спектрі захворювань і патологічних станів:

- Імунодефіцити, респіраторні, шкірні та шлунково-кишкові алергози, Імунокомплексні і аутоімунні реакції, бронхіальна астма, ХОЗЛ: тут особливо яскраво виявляються імунокоригуючий, протиалергічний та протизапальний ефекти солодки;
- Гострі респіраторні вірусні інфекції, запальні захворювання бронхолегеневої системи: трітерпени солодки блокують розмноження патогенних мікроорганізмів, поліпшують дренажну функцію бронхів, зменшують активність і скорочують строки перебігу запального процесу;
- Вплив лікарських засобів, токсичних парів, смогу, сигаретного диму, хімічних, професійних шкідливостей, отруєнь та інтоксикацій, проживання в умовах несприятливої ​​екології, в мегаполісах, промислових зонах: солодка є універсальним натуральним протиотрутою, значно знижуючи тяжкість інтоксикації і попереджаючи алергізацію;
- Порушення адаптації, стреси, негативні биоритмологические сезонні впливи, прогресуючі процеси клітинного та биологичес кого старіння: солодка зараховується до засобів, що продовжує життя вона надає клітинне омолоджуючу дію, проявляє мембра ностабілізірующіе, адаптогенні, загальнозміцнюючі і протівоопухо ліві властивості, мобілізує можливості фітотерапії і антиоксидантів для захисту та продовження життя сучасної людини, відчуває колосальний еколого-соціальний пресинг;
- Дисфункція залоз внутрішньої секреції: будучи природним засобом системного гармонізуючого дії, солодка, маючи у своєму складі гліциризинову кислоту і фітоестрогени, показана при гіпофункції надниркових залоз, яєчників, дисменореї, передчасному АБО патологічному клімаксі у чоловіків і жінок, а також при дисфункції щитовидної залози;
- Крім того, корінь солодки є своєрідним вартовим біохімічного гомеостазу: знижує концентрацію атерогенних і підвищує
- Рівень антиатерогенних ліпопротеїдів високої щільності, попереджає і стримує розвиток атероскперотіческого процесу, активізує вуглеводний обмін і підвищує ефективність цукрознижувальної терапії при діабеті, сприяє загоєнню ерозій та виразок, проявляє антистресовий, аналгетичний та седативний ефекти, покращує стан кісткового мозку і клітин крові при токсичному впливі хіміо - і рентгенотерапії, анемії, лейкопенії, тромбоцитопенії, лейкоз, лімфогранулематоз.

Екстракт виноградних кісточок містить одні з цілющих речовин із групи флавоноїдів - проантоцианідіни. Вони ефективно пригнічують синтез ліпідних перекисів і нейтралізують інші вільні радикали, інгібують ферменти, що беруть участь в утворенні активних форм кисню (наприклад, ксантиноксидазу), перешкоджають руйнуванню колагену ферментами, які виділяються лейкоцитами при запаленні і мікроорганізмами при інфікуванні тканин, блокують надлишковий синтез і вивільнення гістаміну, протеаз , лейкотрієнів. З цим механізмом пов'язано протиалергічну та протизапальну дії проантоцианидина, і в цьому напрямку вони є найактивнішими з усіх відомих у даний час антиоксидантів. З антиоксидантними і протівотромбознимі властивостями пов'язана важлива область їх використання для запобігання серцево-судинних захворювань, захисту ендотелію судин, зниження рівня холестерину, профілактики тромбо-освіти та запобігання розвитку інфаркту міокарда.
Біофлавоноїди (гесперидин, кверцетин, дигідрокверцетин та інші) називають ще «натуральними модифікаторами біологічних реакцій» через здатність регулювати відповідь організму на алергени, віруси і канцерогени, при цьому вони ще й самі проявляють протизапальні, протиалергічні, сосудоукрепляющим, противірусні та антиканцерогенні властивості. Крім того, флавоноїди виконують роль потужних антиоксидантів, забезпечуючи захист клітин і біологічних молекул від окислення і ушкодження вільними радикалами. Таким чином, біофлавоноїди, стабілізуючи мембрани тучних клітин, блокуючи викид гістаміну і зміцнюючи стінки судин, значно посилюють протиалергічну дію інших активних речовин формули.
При ретельному аналізі рецептури звертає увагу наукова збалансованість активних інгредієнтів біокомплексу Кларівіт з урахуванням їх синергічного дії на організм і цілеспрямованого впливу на причини та механізми розвитку иммунопатологии. При цьому полісахариди гриба рейши і кореня солодки є найпотужнішими інгібіторами вивільнення гістаміну і тонкими регуляторами иммуновоспалительного процесу, а катехіни зеленого чаю, проантоцианідіни екстракту виноградних кісточок, гесперидин та інші біофлавоноїди, зміцнюючи судинну стінку, мембрани імуноцитів і гальмуючи синтез ферментів, відповідальних за деградацію тучних клітин , викид гістаміну і продукцію лейкотрієнів, що підтримують алергічну реакцію, доповнюють і підсилюють протиалергічні ефекти лікарських рослин. Пантотенат кальцію, активізуючи вироблення гормонів наднирковими, гармонізуючи стресорні реакції, беручи участь в синтезі антитіл і у всіх видах обміну речовин, а також вітаміни С і Е, кальцій, магній, цинк і селен доповнюють і потенціюють антиалергічну, іммунокоррігирующєє, антиоксидантну та сосудоукрепляющее дія рослинних компонентів формули.
Яскравим підтвердженням ефективності протиалергічного, імуномодулюючої та протизапальної дії формули є результати клінічної апробації. За висновком експертів, біокомплекс Кларівіт рекомендований для застосування в комплексній терапії алергічних захворювань, при порушенні функцій системи імунітету, а також для профілактики розвитку, загострення і рецидивів алергічних і аутоімунних захворювань. 
Тепер вам не потрібно купувати в аптеці відразу декілька засобів: біокомплекс Кларівіт від компанії АртЛайф - це гармонійно функціонуюча імунна система і активне життя без алергії, новий стандарт комплексного, ефективного та безпечного підходу до немедикаментозного лікування та профілактики алергічних, запальних захворювань і дисфункцій імунітету на системному рівні. В цілому ж, лікувально-профілактичні ефекти і область застосування інноваційного комплексу значно ширше офіційно рекомендованих, і випливають вони з унікального хімічного складу, численних механізмів дії, широких взаємодоповнюючих і взаємопідсилювати ис цілячи можливостей активних інгредієнтів рецептури і відсутності побічних ефектів. 

Дозволю собі виділити найбільш важливі оздоровчі ефекти біокомплексу Кларівіт і деякі можливості його практичного застосування: 

іммунорегулірующім, протиалергічний і протівовос-палітельниі ефекти: активне попередження і зменшення алергічних, запальних і імунокомплексних реакцій за допомогою комплексної корекції стану та функціонування клітин і органів імунної системи та цілеспрямованої регуляції імунної відповіді;

захисно-адаптаційний: надійна комплексна антиоксидантний захист клітин, біологічних молекул, органів і систем від щоденного руйнівного впливу шкідливих факторів екології та виробництва, підтримка адаптаційних ресурсів в період сезонних спалахів інфекцій та проявів алергічних реакцій, при курінні, ослаблених захисних силах, стресах, інтоксикаціях, захворюваннях, інтенсивних спортивних навантаженнях і пр.;

системно-організменний: реалізується завдяки активації основного обміну і стимуляції вироблення енергії в клітинах, нормалізації судинного тонусу і поліпшенню мікроциркуляції, посиленню клітинного дихання та усунення гіпоксії, поліпшенню стану і діяльності життєвоважливих органів і систем, працездатності, посиленню загальної опірності організму негативним чинникам і хвороб і стримування процесів раннього клітинного та біологічного старіння;

обмінно-енергетичний: активація більшості найважливіших внутрішньоклітинних ферментів, забезпечення більш повноцінного використання кисню клітинами, нормалізація активності залоз внутрішньої секреції, оптимізація обміну жирів, вуглеводів і білків, активна профілактика розвитку і прогресування атеросклеротичного процесу і цукрового діабету;

онкопротекторні: нормалізація процесів біосинтезу білка, росту, диференціювання клітин і попередження виникнення злоякісної пухлини, повноцінний захист клітин від окислення, руйнування і переродження, активація протипухлинного імунітету і прояв прямого цітоток-сического дії на пухлинні клітини, поліпшення кінцевих результатів комплексного лікування онкологічної патології;

фітотерапевтичний: немедикаментозних профілактика алергічних захворювань, поліпшення результатів медикаментозної терапії гострих і хронічних алергодерматозів, алергічних захворювань респіраторного тракту, аутоімунних і імунокомплексних процесів, досягнення стійкої стабілізації хронічних імунозапальних та алергічних процесів і надійне попередження загострень і рецидивів, підтримання оптимального здоров'я, якості життя і зменшення періоду тимчасової непрацездатності при захворюваннях серцево-о-судинної, дихальної систем, печінки, ендокринної патології, при стресах і пр.

Таким чином, впливаючи в комплексі, за допомогою прояви і взаємодоповнення імунокоригуючих, антиалергічних та протизапальних властивостей, посилення антиоксидантного захисту та забезпе-чення мембраностабілізуючої ефекту, зміцнення стінки судин і поліпшення мікроциркуляції компоненти формули Кларівіт надійно профілактують розвиток і ефективно послаблюють вираженість алергічного процесу, зменшують його тривалість і схильність до розвитку патологічних імунокомплексних реакцій, оптимізуючи якість імунної відповіді. При цьому пролонгована антиоксидантна і мембраностабілізуючої терапія сприятливо позначається не тільки на стабільності фосфоліпідів мембран базофілів, опасистих клітин, макрофагів і усунення симптомів алергії, але і на стані іммуноці-тов, клеток.крові, шкіри, слизових дихальних шляхів, судин, міокарда, поліпшенні кровообігу та кровопостачання внутрішніх органів і здоров'я організму в цілому.

Коментарі

ВВЕРХ