здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Біокомплекс Кларівіт

Зростання алергічних захворювань - одна з найскладніших проблем на звістку дня світової охорони здоров'я. За даними Інституту ім-мюпогіі МОЗ РФ, алергією страждає від 13 до 35% населення нашої оправ, і захворюваність подвоюється кожні 10 років ...

Біокомплекс Кларівіт завдяки підбору та наукової збалансованості активних інгредієнтів з урахуванням їх цілеспрямованого і взаємодоповнюючого впливу на причини та механізми розвитку иммунопатологии здатний активно впливати на розвиток алергічних і цттуновоспалітельних процесів, блокуючи патологічні реакції на всіх етапах їх розвитку.

Алергенний пресинг на сучасну людину збільшується з кожним роком, і на тлі різноманітних зовнішніх (численні антигени, токсини і потенційні алергени у воді, повітрі, їжі, в ліках) і внутрішніх (хронічна інфекція, паразитози, дисбіоз, зашлаковка ендоекологічного простору, окисні і дистрофічно -деге-нератівние процеси, нестабільність клітинних мембран, дисфункція імунної системи, стреси) причин та факторів захисно-пристосувальні реакції організму на потенційні алергени набувають патологічний і затяжний характер.

У міру постійного впливу тих чи інших екзо-чи ендогенних факторів відбувається «хронічна» напрацювання антитіл, і при взаємодії фіксованих на тучних клітинах і базофілів lgE-антитіл з черговою «порцією» специфічних антигенів з гранул базофілів, опасистих клітин, альвеолярних макрофагів і інших іммуноактівних клітин в тканини і кров лавиноподібно вивільняються високоактивні медіатори алергії (гістамін, серотонін, брадикінін, МРСА, ФХЕ, ТАФ та ін.) Зв'язуючись з рецепторами «чутливих» клітин, вони порушують функціонування і руйнують фосфоліпідні мембрани клітин-мішеней, і з продуктів окислення фосфоліпідів надходить наступна «хвиля» індукторів алергії (арахідонова кислота і продукти її розпаду - лейкотрієни і простагландини). Продукти окислення арахідонової кислоти, будучи потужними факторами хемотаксису, спільно з іншими медіаторами алергії притягують до вогнища руйнування і запалення фагоцити, еозинофіли, тромбоцити й інші клітини, ще більше збільшуючи набряк, асептичне запалення, приводячи до мікротромбозу, ішемії, приєднання вторинної інфекції та хронізації иммуновоспалительного процесу-А оскільки гладкі клітини і базофіли знаходяться переважно периваскулярно, в бронхах, шкірі, носоглотці, їх дегрануляції і вихід біологічно активних речовин, що зв'язуються з рецепторами соответ ційних клітин, викликає характерну клінічну симптоматику: міс. тное скорочення гладком'язових волокон, порушення проникності тонусу судин, набряк периваскулярних просторів, м'яких тканин, слизових оболонок, кон'юнктивіт, риніт, свербіж, гіперсекреція слизу, бронхоспазм, дискінезія жовчовивідних шляхів, функціональний розлад шлунка, вегето-судинна дистонія та ін Таким чином, алергія -це результат гіперчутливості розбалансованою імунної системи на різні чужорідні речовини або продукти розпаду власних тканин.

Але не тільки алергени і антигени, але і циркулюючі в крові антитіла до них, утворюють комплекси з відповідними антигенами і фіксуються на мембранах «чутливих» клітин, можуть притягати фагоцити, нейтрофіли, тромбоцити і викликати гостру запально-алергічну реакцію. Так розвиваються більш серйозні, їм-мунокомплексние реакції, при яких атакуються не тільки «осіли» тканинні імунні комплекси, але і власні клітини - їх «носії». І при руйнуванні мембран за межі клітин-мішеней виходять медіатори запалення і лізосомальні ферменти з відповідними наслідками. Якщо комплекси утворюються в просвіті судин, страждає ендотелій, порушується тонус і проникність, розвивається набряк, стаз, аж до внутрішньосудинного згортання крові; якщо вони осідають в епітелії бронхів, виникає набряк, гіперсекреція слизу, бронхоспазм, у шкірі - явища аллергодерматоза, в нирках - аутоімунний нефрит і т.д. Такі Імунокомплексні реакції є одним з типів алергії і також потребують комплексного впливу на причини та механізми їх виникнення та розвитку.

Фармакологічна втручання на різних етапах алергічної реакції може в якійсь мірі змінити перебіг патологічних імунних реакцій. Однак більшість лікарських засобів, що використовуються при алергічних процесах, впливають або на слідство процесу - блокують рецептори клітинних мембран до гістаміну або мембранні ферменти, або гальмують імунну систему, не надаючи регулює дії на імунну відповідь і стабілізуючого впливу на стан мембран клітин-депо гістаміну і чутливих клітин, продукцію простагландинів, імунних комплексів, проникність судин, гемостаз та інші глибинні причини і механізми розвитку алергічного процесу. При всій своїй системній обмеженості деякі препарати мають і цілим рядом побічних ефектів (іммуносулрессія, млявість, сонливість, тахіфілаксія, синдром відміни тощо) і протипоказань, особливо гормоносодержащее кошти.

Біокомплекс Кларівіт від компанії Артлайф

не тільки позбавлений цих недоліків, але і володіє безперечними перевагами: він містить у своєму складі відомі та ефективні лікарські рослини - тонкі регулятори імунних реакцій (корінь солодки, гриб рейши), найбільш активні антиоксиданти і біофлавоноїди мембраностабілізуючу, протиалергічну і сосудоукрепляющим ефектом (екстракт вінофадних кісточок , зеленого чаю, гесперидин, доцдрокверцетін, кверцетин), вітаміни і мінеральні речовини, улучающіе обмінно-енергетичні процеси в імуноцитів, динаміку імунної відповіді і гальмують механізми розвитку запалення і алергії (вітамін С, вітамін Е, пантотенат кальцію, селен, цинк, магній, кальцій), а також фермент бромелайн, що знижує спільно з активними речовинами гриба рейши рівень ЦВК в крові і ступінь запального процесу.
Для того, щоб усвідомити унікальність нової формули, на деякі інгредієнти рецептури комплексу Кларівіт з огляду на їх виключної корисності та ефективності слід звернути особливу увагу. 
У традиційній китайській медицині грибам рейши завдяки багатющої хімічним складом, численним механізмам дії, широті исцеляющих можливостей і відсутності побічних ефектів присвоєна «вища» категорія і вони віднесені до групи «чудових ліків». Ганодеровой кислоти гриба надають виражене антиалергічну, адаптогенну і тонізуючу дію, покращують засвоєння кисню клітинами, блокують розвиток патологічних аутоімунних реакцій і пухлинних клітин, при цьому вони одночасно виявляють як тонізуючо-адаптогенні властивості (зміцнюють захисно-відбудовні сили організму і допомагають пристосуватися до стресу і несприятливим умов життєдіяльності шляхом впливу на регуляторні молекули, або ендорфіни, і рецептори до них), так і гармонізують (нормалізують діяльність центральної нервової системи і стан головного мозку, поліпшуючи параметри сну і активність під час неспання). Полісахариди гриба виявляють також протизапальні, противірусні та антимікробні властивості здатність потен-царювати дію ендогенних антиоксидантів (СОД і ГП) і перешкоджати накопиченню вільних радикалів. Крім того, рейши нейтралізує різні токсини, завдяки чому захищає печінку і звертає назад жирову інфільтрацію, протидіє розмноженню вірусів гепатиту, покращує функції печінки, гальмує процеси фиброзирования і сприяє відновленню морфологічно змінених клітин. Слід окремо відзначити цілющий вплив гриба рейши на серцево-судинну систему: він поліпшує постачання міокарда киснем, знижує Рівень холестерину, ЛПНЩ і тригліцеридів у плазмі крові, зменшує Легацію тромбоцитів і регулює в'язкість крові, інгібує АПФ і знижує тим самим підвищений артеріальний тиск, проявляє також гіпоглікемічну дію і збільшує чутливість тканин інсуліну, сприяє поліпшенню СТАНУ ендокринної системи при вузловому зобі і мастопатії.

Проте вважається, що рейши найбільш ефективний при алергічних і аутоімунних захворюваннях. Ганодеровой кислоти гриба, олеїнова кислота, сірковмісних речовин ціклооктасера ​​і протеїн LZ-8 є яскраво вираженими протиалергічними і протизапальними субстанціями: вони стабілізують огрядні клітини і значно інгібують патологічну продукцію і вивільнення з них гістаміну, активні в запобіганні реакцій гіперчутливості уповільнений-ного типу: так, хронічний астматичний бронхіт, бронхіальна астма, атопічний дерматит та інші алергічні захворювання успішно лікуються за допомогою рейши, навіть якщо до цього вже застосовувалися гормональні засоби. І хоча лікування алергії за допомогою рейш - процес тривалий, але дієвий, і не викликає жодних побічних явищ і токсичної дії на організм. Ще один полісахарид - ланостан гальмує утворення аутоантитіл, тому рейши, завдяки вмісту ланостана, ганодеровой кислот і ряду протеїнів, є перспективним засобом корекції імунітету, надійно гальмує розвиток патологічних аутоімунних реакцій: перешкоджає утворенню бляшок при розсіяному склерозі, пригнічує Le-клітини при системний червоний вовчак , блокує розвиток процесу при неспецифічному виразковому коліті, уповільнює процеси вимивання білка при аміотрофія і т.д. У деяких читачів можуть бути заперечення: традиційно наявність аутоімунного захворювання є протипоказанням до використання імуностимулюючих препаратів, так як стимуляція імунної системи може призвести до посилення її шкідливої ​​дії на власні тканини. Унікальність рейши якраз полягає в тому, що його активні речовини надають не стимулюючий, а регулює дію, посилюючи пригнічені функції і стримуючи зайво активовані показники, викликаючи тривалі ремісії аутоімунного процесу. Тому препарати, що містять рейши, ідеально підходять для комплексних лікувально-профілактичних програм у хворих з різними ал-лергозамі і аутоімунними захворюваннями. Імуномодулюючий ефект гриба пов'язаний з полисахаридом клітинної стінки - ганодераном і з хітину, і виявляється стимуляцією лейкопоезу, підвищенням концентрації інтерферону, активацією метаболізму і поглинальної активності фагоцитів, нормалізацією функціональної активності та рівня Т і В-ліімфоцітов, специфічних антитіл у крові при первинному і вторинному відповіді , значним підвищенням опірності інфекції.

Препарати рейши по праву займають одне з провідних місць серед природних протипухлинних засобів, причому такі речовини гриба, як р-глюкан і тритерпеноїдів володіють прямим пригнічують пухлинні клітини. Багаторівневі реакції мобілізуючого впливу ганодеровой кислот рейши на організм при опух-лях спрямовані на стабілізацію стану та відновлення протипухлинного імунітету, що досягається завдяки багаторазового збільшення фактора некрозу пухлин а, прискоренню диференціювання ціхотоксіческіх Т-лімфоцитів, підвищення активності натуральних кілерів, стимуляції продукції В-лімфоцитів, показників гуморального імунітету. запуску альтернативного шляху активації комплементу, активації цитотоксичності макрофагів по відношенню до різних пухлинних клітин, в клінічних умовах тривалий прийом рейши призводить до достовірного посилення механізмів протипухлинної резистентності, поліпшенню клінічного самопочуття хворих, кращої переносимості курсів хіміотерапії та опромінення без вираженого падіння рівня лейкоцитів і порушення імунологічних показників.

Такий потужний лікувально-профілактичний потенціал «чудо-гриба» гармонійно доповнюється і посилюється екстрактом кореня солодки. Відомо, що корінь солодки надзвичайно багатий біологічно активними речовинами, які визначають широкий діапазон лікувальних дій і показань до його призначення, звичайно в поєднанні з іншими лікарськими рослинами, антиоксидантами та антибіотиками, дія яких він гармонізує, доповнює і підсилює. Основні фармакологічні ефекти солодки обумовлені регулюючим впливом активного речовини-глицирризиновой кислоти на кору надниркових залоз, помірно і дуже фізіологічно підвищуючи їх функції. Саме з цією дією пов'язані яскраво виражені системні регулюючі та протизапальні властивості солодки, її антиексудативну, десенсибілізуюча і анти-проліферативна активність. Солодка, виявляючи різноманітні лікувальні та оздоровлюючі властивості, успішно застосовується при найширшому спектрі захворювань і патологічних станів:

- Імунодефіцити, респіраторні, шкірні та шлунково-кишкові алергози, Імунокомплексні і аутоімунні реакції, бронхіальна астма, ХОЗЛ: тут особливо яскраво виявляються імунокоригуючий, протиалергічний та протизапальний ефекти солодки;
- Гострі респіраторні вірусні інфекції, запальні захворювання бронхолегеневої системи: трітерпени солодки блокують розмноження патогенних мікроорганізмів, поліпшують дренажну функцію бронхів, зменшують активність і скорочують строки перебігу запального процесу;
- Вплив лікарських засобів, токсичних парів, смогу, сигаретного диму, хімічних, професійних шкідливостей, отруєнь та інтоксикацій, проживання в умовах несприятливої ​​екології, в мегаполісах, промислових зонах: солодка є універсальним натуральним протиотрутою, значно знижуючи тяжкість інтоксикації і попереджаючи алергізацію;
- Порушення адаптації, стреси, негативні биоритмологические сезонні впливи, прогресуючі процеси клітинного та биологичес кого старіння: солодка зараховується до засобів, що продовжує життя вона надає клітинне омолоджуючу дію, проявляє мембра ностабілізірующіе, адаптогенні, загальнозміцнюючі і протівоопухо ліві властивості, мобілізує можливості фітотерапії і антиоксидантів для захисту та продовження життя сучасної людини, відчуває колосальний еколого-соціальний пресинг;
- Дисфункція залоз внутрішньої секреції: будучи природним засобом системного гармонізуючого дії, солодка, маючи у своєму складі гліциризинову кислоту і фітоестрогени, показана при гіпофункції надниркових залоз, яєчників, дисменореї, передчасному АБО патологічному клімаксі у чоловіків і жінок, а також при дисфункції щитовидної залози;
- Крім того, корінь солодки є своєрідним вартовим біохімічного гомеостазу: знижує концентрацію атерогенних і підвищує
- Рівень антиатерогенних ліпопротеїдів високої щільності, попереджає і стримує розвиток атероскперотіческого процесу, активізує вуглеводний обмін і підвищує ефективність цукрознижувальної терапії при діабеті, сприяє загоєнню ерозій та виразок, проявляє антистресовий, аналгетичний та седативний ефекти, покращує стан кісткового мозку і клітин крові при токсичному впливі хіміо - і рентгенотерапії, анемії, лейкопенії, тромбоцитопенії, лейкоз, лімфогранулематоз.

Екстракт виноградних кісточок містить одні з цілющих речовин із групи флавоноїдів - проантоцианідіни. Вони ефективно пригнічують синтез ліпідних перекисів і нейтралізують інші вільні радикали, інгібують ферменти, що беруть участь в утворенні активних форм кисню (наприклад, ксантиноксидазу), перешкоджають руйнуванню колагену ферментами, які виділяються лейкоцитами при запаленні і мікроорганізмами при інфікуванні тканин, блокують надлишковий синтез і вивільнення гістаміну, протеаз , лейкотрієнів. З цим механізмом пов'язано протиалергічну та протизапальну дії проантоцианидина, і в цьому напрямку вони є найактивнішими з усіх відомих у даний час антиоксидантів. З антиоксидантними і протівотромбознимі властивостями пов'язана важлива область їх використання для запобігання серцево-судинних захворювань, захисту ендотелію судин, зниження рівня холестерину, профілактики тромбо-освіти та запобігання розвитку інфаркту міокарда.
Біофлавоноїди (гесперидин, кверцетин, дигідрокверцетин та інші) називають ще «натуральними модифікаторами біологічних реакцій» через здатність регулювати відповідь організму на алергени, віруси і канцерогени, при цьому вони ще й самі проявляють протизапальні, протиалергічні, сосудоукрепляющим, противірусні та антиканцерогенні властивості. Крім того, флавоноїди виконують роль потужних антиоксидантів, забезпечуючи захист клітин і біологічних молекул від окислення і ушкодження вільними радикалами. Таким чином, біофлавоноїди, стабілізуючи мембрани тучних клітин, блокуючи викид гістаміну і зміцнюючи стінки судин, значно посилюють протиалергічну дію інших активних речовин формули.
При ретельному аналізі рецептури звертає увагу наукова збалансованість активних інгредієнтів біокомплексу Кларівіт з урахуванням їх синергічного дії на організм і цілеспрямованого впливу на причини та механізми розвитку иммунопатологии. При цьому полісахариди гриба рейши і кореня солодки є найпотужнішими інгібіторами вивільнення гістаміну і тонкими регуляторами иммуновоспалительного процесу, а катехіни зеленого чаю, проантоцианідіни екстракту виноградних кісточок, гесперидин та інші біофлавоноїди, зміцнюючи судинну стінку, мембрани імуноцитів і гальмуючи синтез ферментів, відповідальних за деградацію тучних клітин , викид гістаміну і продукцію лейкотрієнів, що підтримують алергічну реакцію, доповнюють і підсилюють протиалергічні ефекти лікарських рослин. Пантотенат кальцію, активізуючи вироблення гормонів наднирковими, гармонізуючи стресорні реакції, беручи участь в синтезі антитіл і у всіх видах обміну речовин, а також вітаміни С і Е, кальцій, магній, цинк і селен доповнюють і потенціюють антиалергічну, іммунокоррігирующєє, антиоксидантну та сосудоукрепляющее дія рослинних компонентів формули.
Яскравим підтвердженням ефективності протиалергічного, імуномодулюючої та протизапальної дії формули є результати клінічної апробації. За висновком експертів, біокомплекс Кларівіт рекомендований для застосування в комплексній терапії алергічних захворювань, при порушенні функцій системи імунітету, а також для профілактики розвитку, загострення і рецидивів алергічних і аутоімунних захворювань. 
Тепер вам не потрібно купувати в аптеці відразу декілька засобів: біокомплекс Кларівіт від компанії АртЛайф - це гармонійно функціонуюча імунна система і активне життя без алергії, новий стандарт комплексного, ефективного та безпечного підходу до немедикаментозного лікування та профілактики алергічних, запальних захворювань і дисфункцій імунітету на системному рівні. В цілому ж, лікувально-профілактичні ефекти і область застосування інноваційного комплексу значно ширше офіційно рекомендованих, і випливають вони з унікального хімічного складу, численних механізмів дії, широких взаємодоповнюючих і взаємопідсилювати ис цілячи можливостей активних інгредієнтів рецептури і відсутності побічних ефектів. 

Дозволю собі виділити найбільш важливі оздоровчі ефекти біокомплексу Кларівіт і деякі можливості його практичного застосування: 

іммунорегулірующім, протиалергічний і протівовос-палітельниі ефекти: активне попередження і зменшення алергічних, запальних і імунокомплексних реакцій за допомогою комплексної корекції стану та функціонування клітин і органів імунної системи та цілеспрямованої регуляції імунної відповіді;

захисно-адаптаційний: надійна комплексна антиоксидантний захист клітин, біологічних молекул, органів і систем від щоденного руйнівного впливу шкідливих факторів екології та виробництва, підтримка адаптаційних ресурсів в період сезонних спалахів інфекцій та проявів алергічних реакцій, при курінні, ослаблених захисних силах, стресах, інтоксикаціях, захворюваннях, інтенсивних спортивних навантаженнях і пр.;

системно-організменний: реалізується завдяки активації основного обміну і стимуляції вироблення енергії в клітинах, нормалізації судинного тонусу і поліпшенню мікроциркуляції, посиленню клітинного дихання та усунення гіпоксії, поліпшенню стану і діяльності життєвоважливих органів і систем, працездатності, посиленню загальної опірності організму негативним чинникам і хвороб і стримування процесів раннього клітинного та біологічного старіння;

обмінно-енергетичний: активація більшості найважливіших внутрішньоклітинних ферментів, забезпечення більш повноцінного використання кисню клітинами, нормалізація активності залоз внутрішньої секреції, оптимізація обміну жирів, вуглеводів і білків, активна профілактика розвитку і прогресування атеросклеротичного процесу і цукрового діабету;

онкопротекторні: нормалізація процесів біосинтезу білка, росту, диференціювання клітин і попередження виникнення злоякісної пухлини, повноцінний захист клітин від окислення, руйнування і переродження, активація протипухлинного імунітету і прояв прямого цітоток-сического дії на пухлинні клітини, поліпшення кінцевих результатів комплексного лікування онкологічної патології;

фітотерапевтичний: немедикаментозних профілактика алергічних захворювань, поліпшення результатів медикаментозної терапії гострих і хронічних алергодерматозів, алергічних захворювань респіраторного тракту, аутоімунних і імунокомплексних процесів, досягнення стійкої стабілізації хронічних імунозапальних та алергічних процесів і надійне попередження загострень і рецидивів, підтримання оптимального здоров'я, якості життя і зменшення періоду тимчасової непрацездатності при захворюваннях серцево-о-судинної, дихальної систем, печінки, ендокринної патології, при стресах і пр.

Таким чином, впливаючи в комплексі, за допомогою прояви і взаємодоповнення імунокоригуючих, антиалергічних та протизапальних властивостей, посилення антиоксидантного захисту та забезпе-чення мембраностабілізуючої ефекту, зміцнення стінки судин і поліпшення мікроциркуляції компоненти формули Кларівіт надійно профілактують розвиток і ефективно послаблюють вираженість алергічного процесу, зменшують його тривалість і схильність до розвитку патологічних імунокомплексних реакцій, оптимізуючи якість імунної відповіді. При цьому пролонгована антиоксидантна і мембраностабілізуючої терапія сприятливо позначається не тільки на стабільності фосфоліпідів мембран базофілів, опасистих клітин, макрофагів і усунення симптомів алергії, але і на стані іммуноці-тов, клеток.крові, шкіри, слизових дихальних шляхів, судин, міокарда, поліпшенні кровообігу та кровопостачання внутрішніх органів і здоров'я організму в цілому.

← Біокомплекс Авірол Біокомплекс Котячий кіготь 
Просмотров: 2662

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен