Кальцимакс

Збалансована лікувально-профілактична формула для оптимального засвоєння, відновлення і підтримання нормального рівня кальцію та інших мікроелементів в організмі, підтримку мінерального обміну.
Лікарі боргів час призначали кальцій для зміцнення кісток, але останнім часом учені знаходять все більше підтверджень того, що цей скромний мінерал грає також величезну роль у профілактиці таких серйозних захворювань, як, наприклад, гіпертонічна хвороба, цукровий діабет, рак і поліпоз товстого кишечника, рак молочної та підшлункової залози та ін Дослідження, проведені кілька років тому, показали, що кальцій також пом'якшує негативні прояви передменструального синдрому, захищає від хвороб серця, регулює зв'язок між окремими клітинами, нервами і м'язами ...

ОСНОВНІ терапевтичний ефект і МЕХАНІЗМИ ДІЇ:
• препарат забезпечує надходження і нормалізує баланс кальцію та інших найважливіших для будівництва кістково-суглобового і зв'язкового апарату мікроелементів;
• володіючи високою біодоступністю, є засобом вибору в профілактиці і комплексному лікуванні системного остеопорозу, застосовується в комплексній терапії остеохондрозу, захворювань суглобів, лікуванні кістково-травматичних ушкоджень;
• завдяки вмісту найважливіших макро-і мікроелементів робить також благотворний ефект при захворюваннях серцево-судинної і нервової систем, цукровому діабеті, порушеннях обмінів речовин, алергічних, шкірних хворобах, нахили до кровоточивості, необхідний для синтезу деяких гормонів, ферментів;
• бере участь у підтримці гомеостазу (внутрішнього середовища) організму, сприяє корекції метаболічних розладів у пацієнтів з синдромом хронічної втоми, стимулює функціональну активність лейкоцитів (хемотаксис), зменшує ризик виникнення пухлин кишечника.

Розроблений і вироблений вітчизняною компанією АртЛайф високоякісний збалансований

мінерально-вітамінний комплекс КАЛЬЦИМАКС

відповідає всім вимогам, необхідним при обміні кальцію в організмі, гарантує надходження і максимальне засвоєння необхідних доз кальцію та інших найважливіших мінералів.
Немає жодного органу або системи, де б кальцій не брав участь у процесах життєдіяльності клітин. Однак процес повноцінного всмоктування і засвоєння цього найважливішого мінералу залежить від багатьох умов. Так, відомо, що існує чітка, пріроднообусловленная взаємозв'язок між співвідношенням кальцію та інших мінералів, що містяться в їжі: так, тільки співвідношення 2-2,5:1 кальцію до фосфору призводить до максимального засвоєння кальцію і не викликає освіти кальцинатів у внутрішніх органах, порушення балансу за магнію призводить до ризику утворення каменів у нирках, відкладенню кальцію в стінках судин. Дефіцит бору і кремнію призводить до порушення процесів мінералізації кісткової тканини і її будівництва.
Лікувально-профілактичний комплекс КАЛЬЦИМАКС містить легкозасвоювану форму кальцію і максимально збалансований за законами фізіології іншими мінералами і вітамінами для абсорбції та утримання кальцію в структурі кісток. Основною складовою частиною препарату є кальцій у формі гідроксіаппатіта; гідроксіаппатіт кальцію - хімічна сполука, до складу якого входять кальцій і фосфор у фізіологічних для засвоєння пропорціях (2:1). Решта мікроелементи вітаміни, що входять до складу формули, покликані забезпечити максималь. ву абсорбцію кальцію в кишечнику і ефективне включення його в ов. менниє та будівельні процеси.
Разом з тим самі вони грають украй важливу роль в жізнедеятель-ності всіх органів і систем організму. Так, магній бере участь в обмінних та імунних процесах як протисклеротичний, антитоксичний протівострессовий, антиалергічний, протизапальний чинник Він здатний допомогти і застосовується при багатьох захворюваннях: атеросклерозі, інфаркті міокарда, інсульті, гіпертонічної хвороби, нервових і ендокринних захворюваннях, м'язової слабкості, патологічному клімаксі, хворобах кісток, шкіри і волосся, жовчно-кам'яної і нирково-каменноі хворобах та ін Магній незамінний у схемах попередження та усунення раку. Вважається також, що напади головного болю перед грозою і інші биоклиматические стреси викликані недоліком магнію в крові. При нормальному збалансованому харчуванні ми можемо отримати максимум 300 мг магнію в день. Але для того, щоб бути здоровим, іноді цього елементу потрібно 600 мг і більше на день!
Що робить організм, коли йому не вистачає магнію? Щоб "врятувати" себе, він починає перераспредепеніе: "бере" магній з тих місць, де він є (кістки, нервова тканина, ендокринні органи), і постачає його в кров, з тим, щоб, як кажуть, "дати всім сестрам по сережках ", тобто, як і кальцій, організм" краде "магній гпавним чином з кісток.
Всім вже відомо, що без кальцію, фосфору, магнію, вітаміну Д, притому у фізіологічних пропорціях, нам не обійтися. Але нашим кісткам, шкірі, імунній системі не обійтися і без цинку. Особливо важливо забезпечити потребу ппода в цинку в перші 3 місяці вагітності. Цинк і чоловіки ... Це вже тема окремої розмови ...
Тепер читачеві стає зрозуміла ропь цих найважливіших мікроелементів в життєдіяльності організму. Як і значення регулярного прийому спеціалізованого комплексу КАЛЬЦИМАКС в лікуванні і профілактиці найрізноманітнішої патопогіі. Тому не будемо жаліти свого часу і поговоримо, з Вашого позвопенія, про нього детальніше. Це окупиться здоров'ям.
Вважається, що кістки, хрящі, суглоби старіють разом з усім організмом. Але не можна не помітити, що при цьому в одних людей вони здорові, сильні, міцні, а в інших - тендітні, зрешечений, "порожні". І часто це зовсім не пов'язано з віком ... При неправильному, несбалансіро-ванном харчуванні, а також на тлі прогресуючого "букета" різних захворювань, що порушують всмоктування, засвоєння і регуляцію обміну кальцію кісткова структура слабшає, розвивається пористість (остеопороз) їй що і викликає так звані "болі в кістках". Багато беруть болю за "відкладення солей" або ревматичні, користуються різними-і знеболюючими засобами. А час іде, втрата кальцію кістками непомітно і повільно триває. Найкращим засобом цьому є добавки кальцію з вітаміном Д, а також фосфор і магній без яких, як ми вже знаємо, кальцій не засвоюється. Компоненти КАЛЬЦИМАКСА, будучи ідеальним будівельним матеріалом, не мають прямого аналгетичного (знеболюючого) ефекту, проте, за даними ряду досліджень, підвищення рівня іонізованого кальцію в плазмі крові в поєднанні з "ефектом низьких доз" вітаміну Д при їх тривалому прийомі здатне індукувати синтез гормону кальцитонина , який, у свою чергу, має аналгетичної активністю.
У кістки безперервно відбувається процес розсмоктування і синтезу усної тканини, у здорової дорослої людини цей процес урівноважений. У певні періоди життя, а також у людей з переломами та іншими причинами, що викликають зниження фізичної активності та нагузкі на кістку на тлі підвищеної потреби в синтезі кісткової тканини, при захворюваннях, що супроводжуються порушеннями травлення, всмоктування і регуляції мінерального обміну, процес розсмоктування кісток превалює над синтезом. При переважанні процесів всмоктування кісткової тканини і виведення з неї солей кальцію над процесами регенерації і надходження цього мінералу в організм розвивається важкий патологічний стан - системний остеопороз. Він виявляється, як правило, у жінок у віці 40-45 років і старше, а при патології щитовидної залози, після гінекологічних оперативних втручань, при захворюваннях шлунково-кишкового тракту (порушення процесів всмоктування мінералів) - і в більш ранньому віці. Основною причиною розвитку цієї патології є фізіологічна перебудова гормонального фону жінки, пов'язана зі зниженням синтезу естрогенів, які сприяють у нормі кращому засвоєнню солей кальцію. Кількість жінок, які страждають від цього захворювання, справді величезне. Системний остеопороз є причиною в 90% випадків переломів кісток у осіб старше сорока п'яти років. Симптоми остеопорозу розвиваються, як правило, і при гіпотиреозі і значно посилюються з настанням клімаксу.
Незважаючи на поширеність кальцію в природі і в продуктах харчування, людський організм постійно відчуває його дефіцит з найрізноманітніших причин. Існує достатньо велика різноманітність симптомів дефіциту кальцію (остеопорозу), які наростають поступово. Такими симптомами є пародонтоз, рахіт, крихкість або розм'якшення нігтів, екзема, передчасна сивина, прискорене серцебиття, гіперхолестеринемія, гіпертонія, болі в кістках, суглобах і попереку, переломи шийки стегна, хребта та інших кісток, викривлення хребетного стовпа, м'язові судоми, оніміння кінцівок стомлюваність, порушення сну, депресія. Цей процес не належить до незворотних. Вчасно розпочате лікування, усунення, по можливості причини захворювання, створення умов для нормального обміну кальцію може зупинити розвиток остеопорозу та його грізних наслідків.

Застосування препарату КАЛЬЦИМАКС, нормалізуючи обмін кальцію вітаміну ДЗ та інших мінералів, сприяє збереженню щільності кісткової тканини, а у випадках їх вираженого екзогенного дефіциту - її прі. зростання у жінок з остеопенічного синдрому. Оскільки жінки активного (репродуктивного) віку - найбільш уразлива група в плані збереження резервів кісткової маси, своєчасне і регулярне застосування безпечного, ефективного і зручного комплексного препарату компанії АртЛайф КАЛЬЦИМАКС є засобом вибору профілактики остеопенічного синдрому. А щоб людина в старості не страждав крихкістю кісток, про це треба дбати майбутньої матері ще до народження дитини!
Враховуючи велику поширеність остеопорозу і значні економічні втрати, пов'язані з лікуванням його ускладнень, ВООЗ створила спеціальну робочу групу з дослідження проблеми остеопорозу та розробці рекомендацій. У рекомендаціях робочої групи ВООЗ з проблеми остеопорозу (1999 р.) заслуговує на увагу, в першу чергу, практичних лікарів, пункт 7, а саме "... необхідність проведення серйозних досліджень впливу активного способу життя та додаткового вживання кальцію в складі харчових добавок на профілактику остеопорозу та зниження ризику переломів ".

ОСНОВНІ Показання до застосування:
• системний остеопороз, оперативні втручання та переломи кісток, травматичні ушкодження суглобів і зв'язкового апарату;
захворювання суглобів (ревматоїдний поліартрит, артрозоартрит, деформуючий остеоартроз та ін), хребта (остеохондроз, нестабільність хребців, підвивихи, викривлення і т.д.);
• різні захворювання і стани, що викликають зниження фізичної активності і навантаження на кістку;
• порушення функції щитовидної (гіпотиреоз) і паращитовидних залоз;
захворювання серцево-судинної (аритмія, гіпертонія, атеросклероз, серцева недостатність тощо) і нервової системи, розсіяний склероз, синдром гіперактивності і недостатності уваги у дітей;
• алергічні захворювання (кропив'янка, бронхіальна астма, харчові алергози, аутоаллергические процеси);
• як засіб, що зменшує проникність судинної стінки при азлічних запальних процесах (пневмонія, бронхіт, грип. ГРЗ і до) при геморагічному васкуліті. променевої хвороби;
• шкірні хвороби (екзема, псоріаз, нейродерміт, шкірні прояви аллергозов, паразитозів), різноманітна патологія нігтів, волосся, зубів;
• цукровий діабет, гострі та хронічні гепатити і токсичні ураження печінки, жовчно-кам'яна й нирково-кам'яна хвороби;
• в схемах лікування порушень потенції у чоловіків і безпліддя у жінок, в передменструальному і клімактеричному періоді (особливо при патологічному клімаксі);
• при синдромі хронічної втоми, порушення пам'яті, уваги, сну;
• в програмах зниження ваги, нарощування м'язової маси;
• для профілактики та комплексного лікування фіброміом, мастопатії, поліпозу і злоякісних пухлин, захисту від агресивних факторів зовнішнього середовища і виробництва, шуму і стресів.

Коментарі

ВВЕРХ