Оздоровча лінія біологічно активних комплексів Діскавері

Основа сталого здоров'я через щоденне забезпечення адекватного клітинного харчування та підтримання оптимальної активності біохімічних процесів

Проблема загального дефіциту вітамінів і мінералів в наш час стоїть вкрай гостро. Бачачи ці проблеми, фахівці Міністерства охорони здоров'я та Інституту харчування РАМН настійно реко. Мендусь вводити в раціон додаткову кількість вітамінів і мікроелементів в дозі, яка дорівнює половині добової потреби, припускаючи, що залишилася половину ми отримаємо з їжі.

В даний час навіть діти знають, що між проблемами здоров'я і дефіцитом вітамінів існує прямий зв'язок. Всі наростаючий нестача вітамінів і мінералів гостро відбивається і на нашому самопочутті, і на працездатності, і на зовнішності. Мікронутрієнти підтримують роботу постійно протікає обміну речовин в кожній клітині, виконують будівельні та захисні функції, знешкоджують токсичні речовини і забезпечують справну роботу органів і систем. Для того щоб в організмі протікали важливі біохімічні реакції, необхідна присутність ферментів. А до складу переважної частини ферментів входять якраз відсутні з різних причин вітаміни і мікроелементи.

Недостатня забезпеченість організму вітамінами і мінералами, характерна, за даними масових обстежень, регулярно проводяться лабораторією вітамінів і мінеральних речовин Інституту харчування РАМН, для більшості умовно здорових людей, посилюється при будь-яких захворюваннях, лікарської терапії, дотримання різноманітних дієт і обмежень, нервових перенапруженнях і стресах. .. Зростаючий при цьому дефіцит мікронутрієнтів, порушуючи обмін речовин, не тільки переводить практично здорової людини в розряд хворого, а й погіршує перебіг будь-яких хвороб, перешкоджаючи їх успішному лікуванню. Тому вітаміни людина повинна приймати не тільки, коли він хворий, він їх повинен додатково отримувати постійно, щоб не захворіти.

Нова лінія системних продуктів Діскавері

спрямована на підтримку здоров'я кожної клітини нашого організму: пріоритет відданий найважливішим вітамінами та мінералами - основі клітинного біохімічного харчування, протікання ферментативних і енергетичних процесів та сталого здоров'я всього організму. При цьому завдяки реалізації технологічних інновацій кожна таблетка оновленого комплексу - це так звана універсальна біохімічна система з регульованим звільненням діючих речовин за характером того чи іншого речовини, часу та тривалості вивільнення. Використані новітні технології забезпечують, залежно від кислотності середовища, ферментативної активності та пройшов від прийому часу, чотирьохетапну вивільнення активних речовин: послідовне розчинення каркаса таблетки, потім - гранул першого, другого і третього порядку. Застосування новітніх полімерних покриттів виключає негативні хімічні і фізіологічні взаємодії біологічно активних речовин та конкурентні впливу, підтримує строго регульований індивідуалізоване вивільнення за часом, забезпечує пролонговану дію і максимальне вбудовування в життєві процеси, дозволяє при рекомендованої дозуванні оптимально задовольняти потреби організму у найважливіших мікронутрієнтів. Використання мінералів і мікроелементів переважно в хелатірованной (органічної) формі покращує їх всмоктування, засвоєння, вбудовування в клітинні структури або ферментні системи і робить більш ефективним прийом комплексу. Сучасні методи екстракції дозволяють отримувати суму всіх біологічно активних речовин, що містяться в даному рослинному лікарську сировину, а щадні технології - максимально їх зберігати при екстрагуванні.

Ще однією інновацією компанії і продукту є застосування в одному комплексі двох формул - основний і додаткової або спеціалізованою. Таке поєднання дає можливість індивідуалізувати насичення організму різних індивідуумів або вирішувати інші конкретні завдання відновлення і підтримки здоров'я.

Основна формула (таблетка № 1) - це забезпечення балансу зсередини-тів поза вікових чи статевих обмежень, підтримка нормального росту і функціонування клітин всіх органів і систем та забезпечення якості активного життя.

Вона містить:
• максимальний склад вітамінів та мікроелементів, що забезпечують роботу основних регуляторних білків (ферментів) людського організму, активність обміну речовин та енергетичних процесів на клітинному рівні;
• комплекс найважливіших антиоксидантів, які підтримують життєдіяльність клітин і захищають їх від окисного стресу різного генезу, активізують адаптогенний і протипухлинний потенціал;
• екстракти відомих цілющих рослин, включаючи гепатопротектори, що стимулюють обмінні процеси в гепатоцитах і оптимізують протікання ферментативних реакцій;
• ферменти, що покращують процеси розщеплення їжі, сприяють максимальному засвоєнню біологічно активних речовин, що володіють системним ефектом.

Основна формула призначена в першу чергу для іслользова-ня в якості природного джерела вітамінів, мінеральних і біологічно активних речовин для щоденного поповнення їх запасів і підтримки оптимального здоров'я і працездатності, а також для додаткового прийому з лікувально-профілактичною метою при найрізноманітнішої гострої та хронічної патології , синдромі хронічної втоми та імунної дисфункції, для довготривалої профілактики розвитку пухлин, попередження раннього клітинного та біологічного старіння і поліпшення якості життя.

Додаткова формула (таблетка N2), посилюючи і розширюючи можливості і призначення основного комплексу, надає йому додаткові механізми впливу і специфічні оздоровчі ефекти, забезпечує індивідуалізацію та адресність прийому біологічно активних речовин.

Пігулка № 2 приймається, як правило, вдень вона містить мікронутрієнти, орієнтовані строго на специфічні потреби чоловічого, жіночого, дитячого організму або рішення так званих «органних проблем».

Коментарі

ВВЕРХ