Програма Healt&Body control

Healt&Body control

Комплексне багаторівневе фізіологічне рішення проблеми порушення обміну речовин і надмірної ваги.

Шлях до ідеальної фігури лежить через відновлення глибинних обмінних процесів, і лише в цьому випадку він приводить до гармонійного поєднання здоров'я і краси, яке забезпечує впевненість у тому, що ваша вага та здоров'я - під контролем!

Науково обгрунтовану думку фахівців компанії.

Грунтуючись на знаннях і досвіді в створенні і багаторічному практичному застосуванні БАД для корекції обміну речовин і ваги та враховуючи патофізіологію і психологію людей, що мають зайву вагу, фахівцями компанії розроблена ексклюзивна.

Програма корекції ваги Артлайф - «Н&В control» 

Дана Програма представлена ​​кількома цільовими комплексами і супроводжена чудово оформленим докладним матеріалом з прийому, правильному харчуванню та обліку вступників та витрачаються організмом калорій. Тому в даному посібнику я зупинюся тільки на деяких особливостях біологічної дії та складу Програми.

Компоненти комплексів програми корекції ваги і обміну речовин надають системну дію на організм за кількома напрямками:
• регулюють відчуття голоду і апетит, обмежують потреба у великому обсязі їжі;
• є джерелами ко-факторів (каталізаторів) внутрішньоклітинних ферментів енергетичного обміну;
• стимулюють мобілізацію жиру з жирової тканини з наступним його розпадом;
• активізують внутрішньоклітинні системи мобілізації енергетичних депо;
• стимулюють процеси окислення та напрацювання енергії в циклі три-карбонових кислот;
• активізують вуглеводний обмін і підвищують чутливість клітин до інсуліну;
• пов'язують ліпіди і вуглеводи їжі в шлунково-кишковому тракті з утворенням комплексів, не доступних для впливу травних ферментів, розщеплення і засвоєння;
• прискорюють проходження харчової маси через шлунково-кишковий тракт і тим самим обмежують надходження надлишку нутрієнтів в організм;
• стимулюють виведення надлишку води з організму;
• сорбують і виводять проміжні продукти обміну і токсини, що утворюються при інтенсивному розпаді жирової тканини;
• володіють гепатозащітним дією;
• виявляють сечогінний і протинабряковий ефект;
• оптимізують мінеральний обмін;
• покращують стан ендолімфатичного простору, крові і лімфи;
• зв'язують вільні радикали і попереджають розвиток оксидативного стресу;
• нормалізують емоційний статус і гармонізують психосоматичний стан;
• значно підвищують рівень здоров'я, зовнішній вигляд адаптогенний потенціал і працездатність;
• компоненти Програми є необхідними засобами при проведенні активної профілактики та комплексної терапії хвороб цивілізації.

Деякі особливості роботи Програми.
Зниження маси тіла в ході прийому комплексів Програми Health & Body control відбувається за рахунок фізіологічної активації і регуляції обміну речовин, повернення його до так званої точці розумного і повноцінного використання енергії, закладеної в їжі: організм відновлює ефективне використання надходить з їжею глюкози як головного джерела енергії. Це перешкоджає накопиченню надлишку вуглеводів, перетворення його в жирові запаси і відкладення, сприяє оптимальному функціонуванню кожної клітини і фізіологічною Вашого надходить в неї глюкози.
Таким чином, відбувається відновлення біохімічної гармонії, яка лежить в основі зменшення об'єму та маси тіла, визначає нормальний тип харчової поведінки і є ключовим елементом ефективного обміну речовин.
Причому, як показали клінічні дослідження, процес зниження маси тіла продовжується навіть після закінчення прийому програми, тому що обмінні процеси стають в оптимальні рамки і дотримується фізіологічний контроль над процесами запасання і спалювання жирів.
Програма «Н & В control» складається з 5 комплексів, що пройшли клінічну апробацію в декількох медичних закладах у вигляді трьох незалежних випробувань. Отримані результати клінічної апробації дозволили зробити висновок про ефективність Програми в комплексній корекції надлишкової маси тіла, поліпшенні обміну речовин і нормалізації ряду важливих біохімічних показників.

Цільова фізіологічна спрямованість комплексів Програми.
1. Н & В 1, - Наносорбент, водорозчинна гелева форма. Міцно зв'язує і виводить токсини і шлаки з організму, має також обменнорегулірующім, загоює, сечогінну, потогінну і гепатопротекторну ефектами, покращує стан нормальної мікрофлори і процеси травлення;
2. Н & В 2, - Жувальна таблетка. Комплекс амінокислот і речовин стимулюючих синтез ендорфінів, гармонізують психоемоційний стан, що регулюють відчуття голоду і насичення. Підвищує ефективність використання вступників поживних речовин і утворюється з них енергії;
3. Н & В 3, - Вуглеводний обмін, - капсула. Регулює і інтенсифікує обмін вуглеводів, підвищує чутливість клітин до інсуліну, сповільнює засвоєння вуглеводів, продовжує почуття насичення, активує процеси утворення енергії та підвищує ефективність використання кисню клітинами;
4. Н & В 4, - термоджетики, - краплі для приготування напою з енерготонізірующім і адаптогенними дією. Стимулює основний обмін, підсилює інтенсивність спалювання жиру і внутрішньоклітинні обмінно-енергетичні процеси;
5. Н & В 5, - Ліпідний обмін, - капсула. Регулює ліпідний обмін, блокує всмоктування надлишку жирів у шлунково-кишковому тракті, мобілізує вивільнення жиру з депо і підвищує використання жирів клітинами м'язової та іншими тканинами організму як джерело енергії, покращує обмінні процеси в клітинах головного мозку і захищає від процесів вільно радикального окислення.

Методичний посібник з схемою прийому комплексів Програми, особливостям харчування і необхідним вимогам для підвищення кінцевої ефективності інноваційного продукту докладено до Програми.

Відновіть за допомогою Програми «Н & В control» біохімічну гармонію в кожній клітині організму, підтримуйте її усвідомлено і захоплюйтеся результатами, собою і життям!

Коментарі

ВВЕРХ