здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Програма Healt&Body control

Healt&Body control

Комплексне багаторівневе фізіологічне рішення проблеми порушення обміну речовин і надмірної ваги.

Шлях до ідеальної фігури лежить через відновлення глибинних обмінних процесів, і лише в цьому випадку він приводить до гармонійного поєднання здоров'я і краси, яке забезпечує впевненість у тому, що ваша вага та здоров'я - під контролем!

Науково обгрунтовану думку фахівців компанії.

Грунтуючись на знаннях і досвіді в створенні і багаторічному практичному застосуванні БАД для корекції обміну речовин і ваги та враховуючи патофізіологію і психологію людей, що мають зайву вагу, фахівцями компанії розроблена ексклюзивна.

Програма корекції ваги Артлайф - «Н&В control» 

Дана Програма представлена ​​кількома цільовими комплексами і супроводжена чудово оформленим докладним матеріалом з прийому, правильному харчуванню та обліку вступників та витрачаються організмом калорій. Тому в даному посібнику я зупинюся тільки на деяких особливостях біологічної дії та складу Програми.

Компоненти комплексів програми корекції ваги і обміну речовин надають системну дію на організм за кількома напрямками:
• регулюють відчуття голоду і апетит, обмежують потреба у великому обсязі їжі;
• є джерелами ко-факторів (каталізаторів) внутрішньоклітинних ферментів енергетичного обміну;
• стимулюють мобілізацію жиру з жирової тканини з наступним його розпадом;
• активізують внутрішньоклітинні системи мобілізації енергетичних депо;
• стимулюють процеси окислення та напрацювання енергії в циклі три-карбонових кислот;
• активізують вуглеводний обмін і підвищують чутливість клітин до інсуліну;
• пов'язують ліпіди і вуглеводи їжі в шлунково-кишковому тракті з утворенням комплексів, не доступних для впливу травних ферментів, розщеплення і засвоєння;
• прискорюють проходження харчової маси через шлунково-кишковий тракт і тим самим обмежують надходження надлишку нутрієнтів в організм;
• стимулюють виведення надлишку води з організму;
• сорбують і виводять проміжні продукти обміну і токсини, що утворюються при інтенсивному розпаді жирової тканини;
• володіють гепатозащітним дією;
• виявляють сечогінний і протинабряковий ефект;
• оптимізують мінеральний обмін;
• покращують стан ендолімфатичного простору, крові і лімфи;
• зв'язують вільні радикали і попереджають розвиток оксидативного стресу;
• нормалізують емоційний статус і гармонізують психосоматичний стан;
• значно підвищують рівень здоров'я, зовнішній вигляд адаптогенний потенціал і працездатність;
• компоненти Програми є необхідними засобами при проведенні активної профілактики та комплексної терапії хвороб цивілізації.

Деякі особливості роботи Програми.
Зниження маси тіла в ході прийому комплексів Програми Health & Body control відбувається за рахунок фізіологічної активації і регуляції обміну речовин, повернення його до так званої точці розумного і повноцінного використання енергії, закладеної в їжі: організм відновлює ефективне використання надходить з їжею глюкози як головного джерела енергії. Це перешкоджає накопиченню надлишку вуглеводів, перетворення його в жирові запаси і відкладення, сприяє оптимальному функціонуванню кожної клітини і фізіологічною Вашого надходить в неї глюкози.
Таким чином, відбувається відновлення біохімічної гармонії, яка лежить в основі зменшення об'єму та маси тіла, визначає нормальний тип харчової поведінки і є ключовим елементом ефективного обміну речовин.
Причому, як показали клінічні дослідження, процес зниження маси тіла продовжується навіть після закінчення прийому програми, тому що обмінні процеси стають в оптимальні рамки і дотримується фізіологічний контроль над процесами запасання і спалювання жирів.
Програма «Н & В control» складається з 5 комплексів, що пройшли клінічну апробацію в декількох медичних закладах у вигляді трьох незалежних випробувань. Отримані результати клінічної апробації дозволили зробити висновок про ефективність Програми в комплексній корекції надлишкової маси тіла, поліпшенні обміну речовин і нормалізації ряду важливих біохімічних показників.

Цільова фізіологічна спрямованість комплексів Програми.
1. Н & В 1, - Наносорбент, водорозчинна гелева форма. Міцно зв'язує і виводить токсини і шлаки з організму, має також обменнорегулірующім, загоює, сечогінну, потогінну і гепатопротекторну ефектами, покращує стан нормальної мікрофлори і процеси травлення;
2. Н & В 2, - Жувальна таблетка. Комплекс амінокислот і речовин стимулюючих синтез ендорфінів, гармонізують психоемоційний стан, що регулюють відчуття голоду і насичення. Підвищує ефективність використання вступників поживних речовин і утворюється з них енергії;
3. Н & В 3, - Вуглеводний обмін, - капсула. Регулює і інтенсифікує обмін вуглеводів, підвищує чутливість клітин до інсуліну, сповільнює засвоєння вуглеводів, продовжує почуття насичення, активує процеси утворення енергії та підвищує ефективність використання кисню клітинами;
4. Н & В 4, - термоджетики, - краплі для приготування напою з енерготонізірующім і адаптогенними дією. Стимулює основний обмін, підсилює інтенсивність спалювання жиру і внутрішньоклітинні обмінно-енергетичні процеси;
5. Н & В 5, - Ліпідний обмін, - капсула. Регулює ліпідний обмін, блокує всмоктування надлишку жирів у шлунково-кишковому тракті, мобілізує вивільнення жиру з депо і підвищує використання жирів клітинами м'язової та іншими тканинами організму як джерело енергії, покращує обмінні процеси в клітинах головного мозку і захищає від процесів вільно радикального окислення.

Методичний посібник з схемою прийому комплексів Програми, особливостям харчування і необхідним вимогам для підвищення кінцевої ефективності інноваційного продукту докладено до Програми.

Відновіть за допомогою Програми «Н & В control» біохімічну гармонію в кожній клітині організму, підтримуйте її усвідомлено і захоплюйтеся результатами, собою і життям!

← Варикозна хвороба Грін стар 
Просмотров: 2528

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен