Варикозна хвороба

варикозна хвороба

Акація і варикозне розширення вен
Приготувати настойку квіток акації білої. Для чого 4 ст. ложки подрібнених квіток залити 100 мл 70%-ного спирту (можна скористатися горілкою), настояти 7-10 днів, потім профільтрувати і використовувати для втирання в місця запалених вен при варикозному розширенні. Це сприяє розсмоктуванню ущільнених вузлів.

Кропива і варикозне розширення вен
2-3 ст. ложки сухих подрібнених листків кропиви залити в термосі 0,5 л крутого окропу, настояти 30-40 хв, процідити і пити по 1 / 3 склянки 3 рази на день через 1-1,5 години після їжі при варикозної хвороби. Таке лікування більш ефективно в початковій її стадії.

Трави, тромбофлебіт і трофічні виразки
Приготувати наступний збір:
Солодка гола, коріння 20 Звіробій продірявлений, трава 20 Череда трироздільна, трава 20 Подорожник великий, листя 15 Коріандр посівний, плоди 15 Сухоцвіт болотна, трава 10
1 ст. ложки суміші залити 0,5 л окропу, витримати 15 хв на водяній бані, потім залишити для повільного охолодження на 40-50 хв, процідити і пити по 1 / 3 склянки настою 3 рази на день після їжі при виразці трофічної на грунті тромбофлебіту.

Лікарські рослини і варикозне розширення вен
Приготувати наступний збір:
Татарник колючий, квіткові кошики і листя 40,0 Сухоцвіт болотна, трава 30,0 Кропива дводомна, листя 30,0
2 ст. ложки сухого подрібненого збору залити в термосі 2 склянками окропу, настояти 2-3 години, процідити і пити по 1 / 2 склянки 3 рази на день за 30 хв до їди при варикозної хвороби.

Збір лікарських рослин, що використовується при варикозному розширенні вен
Приготувати наступний збір:
Безсмертник піщаний, квітки 35,0 Береза ​​повисла, листя 20,0 Брусниця звичайна, листя 20,0 Крушина ольховідная, кора 15,0 Деревій звичайний, трава 10,0
2-3 ст. ложки сухого подрібненого збору залити 0,5 л кип'яченої води, варити на повільному вогні 10 хв, настояти 2-3 год, процідити і пити відвар теплим по 1 / 2 склянки 3 рази на день за півгодини до їжі при варикозної хвороби.

Настій трав, загоює варикозні виразки
Приготувати наступний збір:
Звіробій продірявлений, трава 20,0 Календула лікарська, квіти 20,0 Ромашка аптечна, квітки 20,0 Дуб звичайний, кора 10,0 Хвощ польовий, трава 10,0 Фіалка триколірна, трава 10,0 Деревій звичайний, трава 10,0
Взяти 2 ст. ложки сухого подрібненого збору, залити в термосі двома склянками окропу, настояти 1-2 години і використовувати для компресів, накладених на трофічні виразки р про льон і, а також для їх обмивання.

Збір трав і варикозні виразки
Приготувати наступний збір:
Солодка гола, корінь 20,0 Череда трироздільна, трава 20,0 Звіробій продірявлений, трава 20,0 Коріандр посівний, плоди 15,0 Подорожник великий, листя 15,0 Сухоцвіт болотна, трава 10,0
Взяти 2-3 ст. ложки сухої подрібненої суміші, залити в термосі 0,5 л крутого окропу, настояти 2-3 години при закритій пробці, процідити і пити теплим по 1 / 3 склянки 3 рази на день після їжі при варикозних виразках на грунті тромбофлебіту.

Трави і тромбофлебіт
Приготувати наступний збір:
Череда трироздільна, трава 20,0 Звіробій продірявлений, трава 20,0 Солодка гола, корінь 10,0 Коріандр посівний, плоди 10,0 Ромашка аптечна, квітки 10,0 Сухоцвіт болотна, трава 10,0 Буркун лікарський, трава 10,0 Льнянка звичайна, трава 10,0
Взяти 3 ст. ложки сухої подрібненої суміші, залити в термосі 0,5 л крутого окропу, настояти 1-2 години, процідити і пити по 1 / 2 склянки настою 2 рази на день після їди протягом 1-2 місяців при тромбофлебіті.
Одночасно приймати відвар стальника польового:
взяти 30 г його подрібненого коріння, залити 1 л кип'яченої води, кип'ятити до отримання 0,5 л відвару, процідити і пити по 1 / 4 склянки 3 рази на день перед їдою протягом 4-8 тижнів при варикозному розширенні вен і варикозних виразках.

Звіробій, ромашка, хвощ і варикозні виразки
Приготувати наступний збір:
Звіробій продірявлений, трава 40,0 Ромашка аптечна, квітки 30,0 Хвощ польовий, трава 30,0
Взяти 2 ст. ложки сухої подрібненої суміші, залити 0,5 л кип'яченої води, кип'ятити 15 хв, настояти півгодини - годину, процідити і приймати теплим по 1 / 3 склянки 3 рази на день за півгодини - годину до їжі при варикозної хвороби.
Відвар використовувати також для зовнішнього лікування (застосовувати у вигляді компресів, накладених на виразки гомілки).

Звіробійного масло і трофічні виразки гомілки
Подрібнену траву звіробою змішати з десятикратним кількістю рослинної олії, прогріти протягом 3 год на киплячій водяній бані, потім настояти 6-8 годин, злити олію, траву віджати, змішати отримані масляні екстракти і профільтрувати.
Використовувати для лікування трофічних виразок гомілки, пошкоджень і захворювань шкіри.
Лікувальний ефект звіробійного масла обумовлюється дією фітонцидів, флавоноїдів, ефірного масла і смолистих речовин рослини.

Настоянка каштана кінського і тромбофлебіт
Приймати аптечну настоянку каштана кінського (ескузан) по 10-20 крапель 3 рази на день за 20 хв до їди.
При відсутності настойки в аптеках її можна приготувати самим: взяти 10 г квіток, шкірки насіння або кори гілок, роздрібнити, залити 100 мл спирту (горілки) і витримати 7-10 днів у темному місці, періодично струшуючи. Потім процідити і приймати по 30 крапель в невеликій кількості води 3-4 рази на день за 20-30 хв до їжі при варикозному розширенні вен, тромбофлебітах. Настойкою також змащують ділянки шкіри з розширеними венами (робити це краще на ніч).
Можна пити свіжий сік з квіток каштана по 25-30 крапель на 1 столову ложку води 2 рази на день.
Препарати каштана кінського знижують згортання крові, попереджають утворення тромбів у судинах, зміцнюють їх стінки, а також розсмоктують утворилися тромби.

Чай з листя ліщини - старовинний народний засіб лікування тромбофлебітів
У червні зібрати листя ліщини звичайної (ліщини), висушити в тіні і готувати з них чай: 1 ст. ложку сухого подрібненого листя залити в порцеляновому чайнику склянкою крутого окропу, настояти 12-15 хв і пити по 1 / 2 склянки 4 рази на день при розширенні дрібних капілярів, вен, тромбофлебітах і трофічних виразках гомілки.

Полин гіркий і варикозне розширення вен
Свіже листя і квіти Польщі гіркою потовкти товкачем у фарфоровій ступці. Потім взяти жменю їх, змішати з півлітра кислого молока, нанести на складену в 2-3 шари марлю і прикласти до ніг в тих місцях, де вени найсильніше розширені. Після цього ноги обгорнути целофаном, покласти на подушку і відпочивати 30 хв. Процедуру виконувати 2 рази в день протягом 4 днів. Через тиждень лікування можна повторити.

Відвар кори верби і дуба і варикозне розширення вен
Приготувати суміш кори верби і дуба у співвідношенні 1:1. Взяти її 100 г, залити 5 л кип'яченої води, варити 10 хв, настояти 2-3 год, процідити і використовувати для ножних ванн при варикозному розширенні вен.

Ванни з відвару шкірки каштана і варикозна хвороба
Взяти 100 г шкірки насіння каштана кінського, залити 2 л кип'яченої води, варити на слабкому вогні 15 хв, настояти 4-6 год, процідити і використовувати для ножних ванн при болях в ногах і нічних судомах в литкових м'язах, обумовлених варикозної хворобою.

Бузок і варикозне розширення вен
Обкладати свіжим листям бузку звичайного хворобливі ділянки розширених і почервонілих вен. Листя міняти через кожну годину.

Каланхое пір'ясте і варикозне розширення вен
Приготувати настойку каланхое за наступним рецептом:
промити листя каланхое, обсушити, подрібнити і наполовину заповнити ними півлітрову пляшку. Потім налити доверху спирт (через брак його можна скористатися горілкою) і поставити пляшку в темне місце. Часом її треба струшувати. Через тиждень вміст пляшки фільтрують. Отриману настойку використовують для натирання ніг, починаючи від стопи і рухаючись далі до колін і вище. Це відразу ж рятує від болю в ногах, обумовлених варикозним розширенням вен.
Для зникнення ж синьої сітки дрібних вен процедури потрібно робити щодня протягом 3-4 місяців.

Хміль і варикозне розширення вен
Взяти 2 ст. ложки сухих подрібнених шишок хмелю, залити 0,5 л окропу, витримати 15 хв на киплячій водяній бані, настояти 30-40 хв, процідити і пити настій по 1/2-1 склянці 3 рази на день за півгодини до їжі при варикозної хвороби.
Крім цього, змочувати настоєм хмелю марлю і прикладати її в області розширених вен. Все це сприяє зменшенню болів, запальних явищ у венах і робить загальний заспокійливу дію.

Помідори і варикозне розширення вен
Прикладати нарізані скибочки свіжих помідорів (можна використовувати їх кашку) до ділянок ніг з розширеними і роздутими венами і фіксувати легкої пов'язкою. Через 3-4 год скибочки помідор замінити свіжими. Процедуру проводити щодня.

Муміє і тромбофлебіт
Приймати по 0,15 г муміє 2 рази в день (розводиться в ст. Ложці кип'яченої води) за 1-2 години до їжі протягом 10 днів при тромбофлебіті.
Зазвичай на 4-6-й день зменшується набряклість хворої кінцівки і відчуття болю. До 8-10-го дня зникають інші симптоми захворювання.
Муміє підвищує вміст еритроцитів і гемоглобіну в крові, нормалізується лейкоцитарна формула, швидкість осідання лейкоцитів (ШОЕ), подовжується час згортання крові (що особливо важливо при тромбофлебіті).

Коментарі

ВВЕРХ