Серцево-судинні захворювання. Гіпотонія.

серцево-судинні захворювання, гіпотонія

Настоянка аралії і гіпотонія
Приймати настойку аралії по 30 крапель 3 рази на день за 15-20 хв до їди при зниженому артеріальному тиску. Останній прийом повинен бути не пізніше 19 год, тому що через збудливої ​​дії препарату може порушитися сон.

Настоянка лимонника китайського та гіпотонія
Приймати по 30-40 крапель (залежно від вашої ваги) настойки лимонника китайського 3 рази на день при зниженому артеріальному тиску.

Настоянка родіоли рожевої і гіпотонія
Взяти 10 г подрібненого кореня родіоли рожевої, залити 100 г горілки, настояти в темному місці 10 днів, періодично струшуючи, профільтрувати і приймати по 5-10 крапель 3 рази на день за 15-20 хв до їди при зниженому артеріальному тиску. Курс лікування 20 днів.
Фармакологічної промисловістю випускається спиртової (на 40%-ном спирті) екстракт (1:1) родіоли рожевої. Приймають його по 5-10 крапель (залежно від ваги пацієнта) 2-рази на день.

Золотий корінь з медом проти гіпотонії і втоми
Взяти 1 чайну ложку подрібненого кореня родіоли рожевої (золотого кореня), залити 1 л окропу, витримати на киплячій водяній бані 15 хв, настояти 30-40 хв і пити по 150 мл з чайною ложкою меду 3 рази на день за 20-30 хв до їжі при гіпотонії, розумової та фізичної втоми, а також при астенічних станах після перенесених хвороб і при схильності до гострих респіраторних захворювань і грипу.
Настій зберігати в холодильнику не більше двох днів.

Пилок-обніжжя і гіпотонія
Приймати по половині чайної ложки пилку обніжжя 3 рази в день за 20-30 хв до їди при зниженому артеріальному тиску. Тривалість курсу 1 місяць. Через 2 тижні перерви він може бути повторений.

Фітонциди тополі пірамідального, бузку і знижений артеріальний тиск
Тим, у кого гіпотонія, добре дихати фітонцидами тополі пірамідального й бузку. Це сприяє нормалізації артеріального тиску, покращує самопочуття і працездатність.

Коментарі

ВВЕРХ