здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Телеангіоектазія

Телеангіектазія (судинні зірочки) - це розширені внутрішньошкірні кровоносні судини червоного і синього кольору діаметром 0,1-1,5 мм. Залежно від форми вони поділяються на прості (лінійні), деревоподібні, павукоподібні, або зірчасті, плямисті. Найчастіше ця патологія зустрічається у жінок. Ретикулярні вени нагадують варикозну хворобу, але знаходяться не підшкірно, а в товщі шкіри, і пов'язані з судинними зірочками. Причини появи судинних зірочок до кінця не встановлені. Вважається, що спадкова схильність, дисбаланс жіночих статевих гормонів, тривале навантаження на ноги у вертикальному положенні, вагітність і пологи сприяють внутрикожном розширенню судин. Нерідко судинні зірочки пов'язані з тривалим прийомом гормональних контрацептивів. Важливо знати, що ця патологія носить переважно косметичне значення і сама по собі не призводить до тяжких ускладнень.

Лікувальна гімнастика

Початкове положення: лежачи на спині. Ноги разом, руки покласти уздовж тулуба. Підняти зігнуті в колінах ноги і по черзі випрямляти і згинати їх, імітуючи їзду на велосипеді. Продовжувати протягом 20-30 секунд. Підняти прямі ноги вгору під прямим кутом до тулуба. Потім по черзі згинати і розгинати в колінах. Повторити 5 разів.

Ноги витягнути прямо, потім потягнути шкарпетки на себе і повернути у вихідне положення. Повторити 6 разів.

По черзі згинати і розгинати пальці на лівій і правій нозі. Повторити 5-6 разів.

Злегка підняти прямі ноги і схрещувати їх поперемінно, імітуючи ножиці. Повторити 5 разів.

Ноги зігнути в колінах. Стопи обох ніг згинати і розгинати, не відриваючи п'ять від підлоги. Продовжувати протягом 30 секунд. Затиснути стопами невеликий предмет. Підняти ноги вгору, утримуючи в такому положенні протягом декількох секунд, потім опустити. Повторити 5 разів.

Покласти будь м'який предмет під ноги і піднімати їх по черзі вгору, опускаючи вбік на підлогу, потім назад на предмет. Робити вправу в повільному темпі. Повторити 7 разів.

Початкове положення: стоячи. Поставити ноги разом, руки опустити уздовж тулуба. На вдиху піднятися на носки і одночасно підняти руки вгору, на видиху прийняти вихідне положення і опустити руки. Повторити 5-6 разів.

Піднятися по черзі на носки, потім встати на п'яти, руки при цьому слід схрестити на потилиці. Повторити 6 разів.

Встати прямо, ногу зігнути в коліні і підняти, щоб стопа залишалася на вазі. Виконати кругові рухи стопою, потім зробити те ж вправу іншою ногою. Повторити 5 разів.

По черзі піднімати то ліву, то праву п'яту, імітуючи ходьбу на місці, не відриваючи шкарпеток від підлоги. Виконувати протягом 2 хвилин. Спертися руками на спинку стільця. Піднятися на носки, затриматися в такому положенні на 20-30 секунд, потім встати на п'яти на 15-20 секунд. Повторити 10 разів.

Винести пряму ногу вперед, затримати на кілька секунд, потім повернути у вихідне положення. Виконати те ж іншою ногою. Повторити 12 разів.

Встати боком до спинки стільця, спертися на неї однією рукою. Відвести одну ногу вбік і підняти, потім повільно опустити. Виконати ту ж вправу іншою ногою. Повторити 10 разів.

Часто вибір препаратів для лікування багатьох хвороб не оптимальний: вони не завжди виліковують захворювання і, крім того, можуть викликати побічний ефект (гастрит, шлункові виразки та ін.) Тому при лікуванні будь-якого захворювання необхідно використовувати цілий комплекс лікувальних заходів. Повернутися обличчям до спинки стільця, спертися на неї обома руками. Поперемінно виконувати махи назад і в сторони. Повторити 10 разів.

По черзі піднімати ноги, зігнуті в колінах. Вправу повторити 10 разів.

Встати між двома опорами (стільцями, наприклад), ноги разом. Спираючись на прямі руки, піднятися на носки, потім опуститися і встати на п'яти. Повторити 6 разів.

Початкове положення: сидячи на стільці. Сісти на край стільця, ноги витягнути вперед і, не відриваючи п'ять від підлоги, виконати згинання та розгинання пальців. Повторити 5 разів.

Піднімати по черзі вгору прямі ноги і опускати. Повторити 5 разів.

Піднімати по черзі вгору зігнуті в колінах ноги. Повторити 5 разів.

Одну ногу витягнути вперед, виконати круговий рух стопою за годинниковою стрілкою, потім у зворотному напрямку. Зробити те ж вправу іншою ногою. Повторити 5 разів.

Ноги витягнути вперед, підняти шкарпетки, не відриваючи п'ять від підлоги, потім опустити і щільно притиснути підошви ніг до підлоги. Повторити 5 разів.

Сучасній медицині відомо багато різновидів захворювань ніг, пов'язаних з хворобами суглобів, порушенням кровообігу, шкірними захворюваннями. Вибір лікування обов'язково повинен грунтуватися на діагнозі. Ноги поставити разом. Відірвати п'яти від підлоги, шкарпетки при цьому повинні впиратися в підлогу. Потім притиснути стопи до підлоги. Перенести акцент на п'яти, піднявши шкарпетки. Повторити 5 разів.

Щоб домогтися успіху при лікуванні, слід спочатку усунути причину, що викликала захворювання. Підняти праву ногу і, обхопивши коліно руками, притиснути до грудей, потім опустити. Виконати вправу іншою ногою. Повторити 5 разів.

← Периферична артеріальна... Атеросклероз нижніх... 
Просмотров: 4642

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен