здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Периферична артеріальна хвороба ніг

Периферична артеріальна хвороба - це хронічне захворювання, яке виникає в результаті звуження і блокування артерій, що постачають кров'ю, збагаченої киснем, ноги, живіт, таз, руки і шию. Причиною хвороби є накопичення зайвого холестерину, кальцію та інших речовин (бляшок) на внутрішніх стінках артерій, особливо на тих, які постачають ноги. При периферичному артеріальному захворюванні артерії звужуються, скорочуючи потік крові в різні частини тіла. Коли артерія на нозі звужується, м'язи ніг не достатньо забезпечуються кров'ю, особливо під час фізичної активності. Коли м'язи знаходяться в стані відпочинку, постачання кров'ю може бути нормальним. Головний симптом периферичної артеріальної хвороби ніг - це важка, стискаючий біль в ікрі, ступні або сідницях під час вправ (таких, як піднімання вгору по сходах або по пагорбу, біг або проста ходьба). Цей біль називають переміжною кульгавістю. Зазвичай її можна відчути під час фізичних вправ, але вона проходить у час відпочинку. Коли стан погіршується, біль у нозі може з'являтися при мінімальній активності або навіть під час відпочинку.

Інші ознаки периферичної артеріальної хвороби ніг наступні:
- Слабкість в ногах і втрата рівноваги в положенні стоячи;
- Холодні і занімілі ступні або пальці ніг;
- Ранки, які повільно гояться. Причинами виникнення периферичної артеріальної хвороби є куріння, вживання їжі з великим вмістом жиру, малорухливий спосіб життя.

Лікувальна гімнастика
Фізичні вправи - це початковий етап лікування переміжної кульгавості. Як фізичних вправ рекомендована звичайна ходьба протягом 1-2 годин, 3-4 рази на тиждень, протягом 5-6 місяців.

Необхідно ходити до тих пір, поки не з'явиться переміжна кульгавість, зазвичай протягом 2-4 хвилин. Далі слід продовжити ходьбу до тих пір, поки хворий може ще терпіти біль, зазвичай цей час складає 8-10 хвилин. Після цього треба зупинитися і відпочити, поки біль повністю не пройде, а потім продовжити ходьбу.

Крім ходьби, рекомендується виконувати й інші вправи, що сприяють підтриманню тонусу організму. Вправи в даному комплексі спрямовані на підтримку певного рівня м'язової сили, а також на те, щоб збільшити відтік крові по судинах.

Початкове положення: лежачи на спині. Виконати почергове згинання ніг у колінах з упором стоп в підлогу. Зігнути ногу, обхопивши коліно руками, притиснути його до живота. Виконувати вправу по черзі обома ногами. Зігнути ноги в колінах, руками обхопити колінні суглоби. Виконати почергове розгинання ніг в колінах з імітацією їзди на велосипеді. Можна допомагати руками. Слід чергувати періоди ходьби і відпочинку, поступово збільшуючи період прогулянки без болю з 30 хвилин до 50.

Тим самим тренуються судини і м'язова тканина, а також в м'язах нижніх кінцівок з'являються нові судини - так звані колатералі. Звести ноги разом, руки покласти уздовж тулуба.

Згинати і розгинати ноги в гомілковостопних суглобах спочатку разом, а потім поперемінно. Початкове положення: сидячи на стільці. Звести ноги разом. Зігнути ліву ногу в тазостегновому суглобі, обхопивши руками гомілку і притягнувши коліно до грудей. Одночасно потрібно розігнути праву ногу в коліні. Потім поміняти положення ніг. Ліву руку покласти на праве коліно.

Виконати кругові рухи стопою лівої ноги вправо, потім вліво. Після проробити те ж правою ногою. Кінчиками пальців лівої ноги провести по правої гомілки вгору до коліна, потім кінчиками пальців правої ноги повторити це ж вправу по лівій гомілці. Спробувати зробити те ж саме п'ятами, при цьому сидіти прямо. Вправу виконати 2-3 рази кожною ногою. Кількість повторень кожної вправи буде залежати від складності захворювання.

Початкове положення: стоячи біля спинки стільця. Звести ноги разом. Виконати присідання, спираючись на спинку стільця. Виконати присідання на одній нозі з випрямленою і витягнутою вперед іншою ногою. Зайняти положення основної стійки і пройти по колу звичайним кроком.

← Венозні трофічні виразки Телеангіоектазія 
Просмотров: 5905

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен