здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Тромбофлебіт

Це запалення венозної стінки, за яким слідує утворення згустку крові - тромбу. Причинами захворювання є інфекція, уповільнення струму крові по венах, зниження реактивності організму, зміна складу крові, підвищення її згортання і витончення стінок венозних судин, що, в свою чергу, відбувається через нестачу в організмі вітамінів А, Е, Р, С і мікроелементів - кальцію, калію і магнію. Часто тромбофлебіт виникає як ускладнення після пологів. У деяких випадках запальний процес на стінках судин виникає в результаті проникнення інфекції з відкритої рани.

Прискорити розвиток хвороби може уповільнення швидкості течії крові і підвищення її згортання.

Розрізняють гострий, підгострий і хронічний тромбофлебіт. За локалізацією розрізняють тромбофлебіт глибоких і поверхневих вен, а за характером процесу - гнійний і негнійний. Гострий тромбофлебіт у перші дні супроводжується сильними болями в литкових м'язах, підвищенням температури тіла до 39,5-40 ° C. Також спостерігається значний набряк всієї кінцівки, шкіра на ній стає напруженою, блискучою, блідою, а іноді ціанотичний. Напружена кінцівку, як правило, холодніше здоровою. Якщо гострий тромбофлебіт переходить в гнійний, спостерігається розвиток множинних абсцесів по ходу тромбированной вени, що може призвести до флегмоні кінцівки. У більшості випадків гострий тромбофлебіт виліковується, не переходячи в хронічну стадію. Тривалість захворювання - від 10 днів до 3 місяців. Тривалість хронічного тромбофлебіту - до 1 року і більше.

При мігруючий тромбофлебіт уражаються в основному поверхневі вени верхніх і нижніх кінцівок. Хвороба супроводжується появою болючих вузликів по ходу вен. Шкіра над цими вузликами припухає і червоніє. Такі хворобливі вузлики виникають в різних ділянках кінцівок. Загальний стан хворого змінюється мало. Температура тіла у більшості випадків субфебрильна. Мігруючий тромбофлебіт рецидивує і може тривати роками. Це захворювання частіше буває у чоловіків. Воно характеризується одночасним ураженням артерій і належить до групи облітеруючого тромбангіїту.

Лікування тромбофлебіту може бути консервативним і хірургічним. При гострому тромбофлебіті рекомендується строгий постільний режим, що запобігає можливість поширення мікрофлори і вознікновеніяем болии.

Для поліпшення венозного відтоку і зменшення набряку і болю слід надавати ніг піднесене положення.

Рекомендується випивати до 3 л рідини на день, якщо немає протипоказань з боку серцево-судинної системи.

Лікувальна гімнастика

При тромбофлебіті рекомендується використовувати комплекс простих вправ, які слід виконувати 1 раз на день.

Початкове положення: лежачи на спині.

Ноги разом, руки вздовж тулуба. По черзі піднімати ноги, зігнуті в колінах, і намагатися дістати колінами до підборіддя. Повторити 5 разів.

Підняти черзі прямі ноги, затримуючи на кілька секунд в такому положенні, потім опустити. Повторити вправу 5 разів.

Повторити те ж вправу, лише одночасно двома ногами.

Ноги разом, руки вздовж тулуба. Підняти зігнуті в колінах ноги і, імітуючи рух велосипедиста, поперемінно згинати і розгинати їх. Повторити вправу 10 разів.

Ноги витягнути вперед. Зробити глибокий вдих. На вдиху зігнути ліву ногу і підтягти коліно до грудей. Видихаючи, випрямити ногу вгору, а потім опустити. Повторити вправу іншою ногою.

На видиху підняти прямі ноги до вертикального положення. На вдиху опустити. Повторити 10 разів.

Руки покласти вздовж тіла долонями вниз. На вдиху ноги підняти і одночасно зігнути в колінах. На видиху випрямити їх до вертикального положення. Потім знову зігнути ноги в колінах і на вдиху повернутися у вихідне положення. Вправу виконати 8-10 разів.

Руки покласти вздовж тулуба. Ноги підняти вертикально вгору і покрутити одночасно обома стопами всередину, потім назовні. Вправу повторити 10-15 разів.

По черзі зігнути і розігнути стопи в гомілковостопному суглобі на себе - від себе. Потім так само по черзі зігнути і розігнути пальці стоп. Вправу повторити 10-15 разів.

Ноги зігнути в колінах, не відриваючи стоп від підлоги. Руки покласти на стегна. Зробити видих і повільно одночасно підняти голову і тулуб, руками при цьому тягнутися до колін або за них. На видиху, не кваплячись, повернутися у вихідне положення.

Ноги покласти на подушку під кутом 20 °. Праву ногу зігнути, підтягуючи коліно до грудей. При цьому обома руками щільно обхопити стопу. Потім повільно випрямити ногу вгору. Руки в цей час, щільно обхоплюючи ногу, повинні ковзати по ікрі до рівня коліна. Повільно опустити ногу. Руки щільно обхоплюють ногу і ковзають по стегну. Те ж зробити іншою ногою. Вправу повторити 5-6 разів.

Не можна відразу починати з великих навантажень, особливо якщо раніше фізичні вправи не виконувалися.

Початкове положення: стоячи.

Ноги поставити разом, руки опустити уздовж тулуба. З положення стоячи потрібно по черзі кожною ногою робити глибокі випади вперед, згинаючи ногу в коліні і роблячи на неї впритул. При цьому нога, що стоїть позаду, повинна залишатися на повній ступні. Повторити вправу 10 разів.

Піднімати по черзі ноги вгору і вбік. Повторити 10 разів.

Виконати мах прямий лівою ногою, потім зігнутою в коліні. Повторити те ж правою ногою. Зробити не менше 8 разів.

Виконати біг на місці з плавним переходом на ходьбу.

Стопи поставити щільно разом, руки витягнути уздовж тулуба. На повільному видиху відвести плечі назад. На повільному вдиху плечі розслабити і нахилити голову вперед.

Встати між двома опорами. Спираючись правою рукою на праву опору, а лівою рукою на ліву опору, піднятися на носки, а потім опуститися на п'яти. Повторити цю вправу 15-20 разів.

Спертися двома руками об стіну перед собою на рівні плечей. Встати на шкарпетки і затриматися в такому положенні на 10 секунд. Потім опуститися, стати на п'яти. Повторити вправу 15-20 разів.

Встати прямо, ноги на ширині 30-40 см, стопи злегка розгорнути назовні. Прямі руки витягнути вперед. Зігнути повільно коліна, тримаючи голову і спину прямо. Нахилити корпус вперед і на 5 секунд затриматися в цьому положенні. Вправу повторити 10-15 разів.

Початкове положення: стоячи на четвереньках.

Праву ногу зігнути в коліні і відвести її назад, потім те ж зробити лівою ногою. Повторити вправу для кожної ноги 10 разів.

Відвести по черзі кожну ногу, зігнуту в коліні, в сторону і постаратися підняти її якнайвище. Повторити вправу 10 разів.

← Варикоз Хронічна венозна... 
Просмотров: 6757

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен