Рефлексотерапія

рефлексотерапія

Рефлексотерапія заснована на уявленні, про те що людський організм - це цілісна система, і якщо порушити рівновагу в кожній із частин, то це відразу ж відобразиться на інших частинах. Можливо є історична взаємозв'язок між рефлексотерапією акупунктурою і акупресурою, і записи з Давнього Єгипту і Риму що збереглися, швидше за все, описують точки, що зцілюють, які відповідають рефлекторних зонах. Методи масажу ступень, що зараз використовують в рефлексотерапії, були відомі ще інками і іншим жителі Америки. Є припущення що, саме ці методи зацікавили доктора Фітцжеральда, який і створив базу сучасної рефлексотерапії. Фітцжеральд - американський ЛОР, який практикував на початку 20 століття в різних лікарнях Сполучених Штатів і Великобританії. Точно не зрозуміло, як саме доктор Фітцжеральд дійшов до своїх висновків, але йому вдалося виявити, що тиск на конкретні області тіла при масажі допомагає поліпшити функції органів або ж допомагає знизити больові відчуття.
Рефлексотерапія дивиться на ступню як на карту цілого тіла. Натискаючи на конкретні точки на ступні, мануальний терапевт може впливати на внутрішні органи.

ПЕРЕВАГИ РЕФЛЕКСОТЕРАПІЇ
Рефлексотерапія використовується для лікування декількох простих нездужань: мігрень, передменструальний синдром, біль у спині, проблеми травлення, стрес і напруження. За допомогою цих методів можна лікувати і більш серйозні захворювання, наприклад захворювання серця і склероз. Може бути що рефлексотерапевт може час від часу визначити потенційне захворювання і при можливості провести його профілактку, або ж дати пораду хворому до якого фахівця йому слід звернутися. За допомогою регулярної (щомісячної) терапії можна зберегти власне здоров'я та заздалегідь розпізнавати симптоми захворювань. Рефлексотерапія сильно впливає на організм і, відповідно, вона протипоказана вагітним і тим людям які страждають на хвороби серцево-судинної системи, остеохондроз, артрит або збої функцій щитовидної залози. На дому постійний масаж можна використовувати як м'який метод розслаблення. Спробуйте масаж на себе, а якщо вам це не просто, то такий же ефект ви зможете отримати, масажуючи деякі точки на руках.

Коментарі

ВВЕРХ