Головна : Новини

Зубна паста N-Zim Prebio

, 12:15
0 4485

зубна паста N-Zim Prebio

Особливістю порожнини рота є те, що, по-перше, з її допомогою здійснюються дві життєво важливі функції організму людини - дихання і харчування, і, по-друге, те, що вона постійно знаходиться в контакті з зовнішнім середовищем.

Наявність такого У порожнині рота знаходиться більше різних видів бактерій, ніж в інших відділах шлунково-кишкового тракту, і ця кількість, за даними різних авторів, становить від 160 до 300 видів.

кількості бактерій пояснюється не тільки тим, що вони потрапляють в порожнину рота з повітрям, водою, їжею - так звані транзитні мікроорганізми, час перебування яких обмежено. Тут мова йде про резидентної (постійної) мікрофлорі, що утворює досить складну і стабільну екосистему ротової порожнини. Такими є майже 30 мікробних видів. У звичайних умовах (не використовуються антисептичні пасти, антибіотики та ін) зміни в ситуації екосистемі відбуваються в залежності від часу доби, року і т. д. і лише в одному напрямку, тобто змінюється лише кількість представників різних мікроорганізмів.

Склад мікрофлори залежить від слиновиділення, консистенції і характеру їжі, а також від гігієнічного утримання порожнини рота, стану тканин і органів порожнини рота і наявності соматичних захворювань.

Розлади слиновиділення, жування і ковтання завжди призводять до збільшення кількості мікроорганізмів в порожнині рота. Різні аномалії і дефекти, що утрудняють вимивання мікроорганізмів струмом слини (каріозні поразки тощо), сприяють збільшенню їх кількості в порожнині рота. Вони посилено розмножуються при негігієнічно зміст порожнини рота.

Нормальна мікрофлора порожнини рота досить стійка до дії антибактеріальних чинників ротової рідини. Разом з тим вона виконує функцію «біологічного бар'єру», перешкоджаючи розмноженню патогенних мікроорганізмів, що надходять із зовнішнього середовища. Мікрофлора також бере участь у самоочищенні порожнини рота, є постійним стимулятором місцевого імунітету. Антибактеріальна активність слини і кількість мешкають в порожнині рота мікроорганізмів знаходяться в стані динамічної рівноваги. Основна функція антибактеріальної системи слини полягає не в повному придушенні мікрофлори в порожнині рота, а в контролі кількісного і якісного її складу.

Як випливає з наведених фактів карієс і запальні захворювання порожнини рота виникають тоді, коли порушується нормальний баланс між власною і чужорідної мікрофлорою.

Тому кошти для гігієни з антибактеріальними компонентами повинні бути спрямовані на підтримку сталості мікрофлори на фізіологічному рівні, тобто коли не відбувається зрушення кількісного і якісного складу мікроорганізмів на користь патогенних протягом усього періоду життєдіяльності організму.

Саме з цих позицій Компанією Артлайф була розроблена нова лікувально-профілактична зубна паста N-Zim Prebio. Вона не має аналогів на стоматологічному ринку, і її унікальний склад розроблений з урахуванням нормальної мікрофлори порожнини рота.

Завдяки спеціальним компонентам, що входять до складу N-Zim Prebio нормалізується кислотно-лужну рівновагу в порожнині рота. Знижується чутливість і кровоточивість ясен, зменшуються хворобливі симптоми при запальних процесах. Крім того, зубна паста має противірусну та протизапальну дію, а також захищає від утворення хвороботворних бактерій, зберігаючи корисну мікрофлору і підтримуючи ідеальну гігієну порожнини рота.

Відмінною особливістю N-Zim Prebio є застосування в рецептурі лизата лактобактерій. Він перешкоджає розмноженню патогенних мікроорганізмів в порожнини рота, підвищує місцевий імунітет, надійно захищає зуби від карієсу і освіти нальоту. А в поєднанні з екстрактом алое забезпечує ранозагоювальну дію на слизову оболонку порожнини рота і ясен.

Рослинний фермент папаїн ефективно розщеплює небезпечний зубний наліт, і робить це так дбайливо, що не завдає ніяких пошкоджень зубної емалі, а наночастинки діоксиду кремнію сорбують його і виводять при обполіскуванні. Це дозволяє надовго зберегти відчуття чистоти і свіжості в порожнині рота.

Застосування N-Zim Prebio надасть лікувальний ефект і забезпечить надійну профілактику захворювань твердих тканин зубів і м'яких тканин порожнини рота.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ