здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Зубна паста N-Zim Prebio

Травень 23 2009

зубна паста N-Zim Prebio

Особливістю порожнини рота є те, що, по-перше, з її допомогою здійснюються дві життєво важливі функції організму людини - дихання і харчування, і, по-друге, те, що вона постійно знаходиться в контакті з зовнішнім середовищем.

Наявність такого У порожнині рота знаходиться більше різних видів бактерій, ніж в інших відділах шлунково-кишкового тракту, і ця кількість, за даними різних авторів, становить від 160 до 300 видів.

кількості бактерій пояснюється не тільки тим, що вони потрапляють в порожнину рота з повітрям, водою, їжею - так звані транзитні мікроорганізми, час перебування яких обмежено. Тут мова йде про резидентної (постійної) мікрофлорі, що утворює досить складну і стабільну екосистему ротової порожнини. Такими є майже 30 мікробних видів. У звичайних умовах (не використовуються антисептичні пасти, антибіотики та ін) зміни в ситуації екосистемі відбуваються в залежності від часу доби, року і т. д. і лише в одному напрямку, тобто змінюється лише кількість представників різних мікроорганізмів.

Склад мікрофлори залежить від слиновиділення, консистенції і характеру їжі, а також від гігієнічного утримання порожнини рота, стану тканин і органів порожнини рота і наявності соматичних захворювань.

Розлади слиновиділення, жування і ковтання завжди призводять до збільшення кількості мікроорганізмів в порожнині рота. Різні аномалії і дефекти, що утрудняють вимивання мікроорганізмів струмом слини (каріозні поразки тощо), сприяють збільшенню їх кількості в порожнині рота. Вони посилено розмножуються при негігієнічно зміст порожнини рота.

Нормальна мікрофлора порожнини рота досить стійка до дії антибактеріальних чинників ротової рідини. Разом з тим вона виконує функцію «біологічного бар'єру», перешкоджаючи розмноженню патогенних мікроорганізмів, що надходять із зовнішнього середовища. Мікрофлора також бере участь у самоочищенні порожнини рота, є постійним стимулятором місцевого імунітету. Антибактеріальна активність слини і кількість мешкають в порожнині рота мікроорганізмів знаходяться в стані динамічної рівноваги. Основна функція антибактеріальної системи слини полягає не в повному придушенні мікрофлори в порожнині рота, а в контролі кількісного і якісного її складу.

Як випливає з наведених фактів карієс і запальні захворювання порожнини рота виникають тоді, коли порушується нормальний баланс між власною і чужорідної мікрофлорою.

Тому кошти для гігієни з антибактеріальними компонентами повинні бути спрямовані на підтримку сталості мікрофлори на фізіологічному рівні, тобто коли не відбувається зрушення кількісного і якісного складу мікроорганізмів на користь патогенних протягом усього періоду життєдіяльності організму.

Саме з цих позицій Компанією Артлайф була розроблена нова лікувально-профілактична зубна паста N-Zim Prebio. Вона не має аналогів на стоматологічному ринку, і її унікальний склад розроблений з урахуванням нормальної мікрофлори порожнини рота.

Завдяки спеціальним компонентам, що входять до складу N-Zim Prebio нормалізується кислотно-лужну рівновагу в порожнині рота. Знижується чутливість і кровоточивість ясен, зменшуються хворобливі симптоми при запальних процесах. Крім того, зубна паста має противірусну та протизапальну дію, а також захищає від утворення хвороботворних бактерій, зберігаючи корисну мікрофлору і підтримуючи ідеальну гігієну порожнини рота.

Відмінною особливістю N-Zim Prebio є застосування в рецептурі лизата лактобактерій. Він перешкоджає розмноженню патогенних мікроорганізмів в порожнини рота, підвищує місцевий імунітет, надійно захищає зуби від карієсу і освіти нальоту. А в поєднанні з екстрактом алое забезпечує ранозагоювальну дію на слизову оболонку порожнини рота і ясен.

Рослинний фермент папаїн ефективно розщеплює небезпечний зубний наліт, і робить це так дбайливо, що не завдає ніяких пошкоджень зубної емалі, а наночастинки діоксиду кремнію сорбують його і виводять при обполіскуванні. Це дозволяє надовго зберегти відчуття чистоти і свіжості в порожнині рота.

Застосування N-Zim Prebio надасть лікувальний ефект і забезпечить надійну профілактику захворювань твердих тканин зубів і м'яких тканин порожнини рота.

← Візит посла Бельгії Health&Body control 
Автор: admin

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен