Головна : Новини

Жіноча косметика uniQ

, 14:16
0 3206

Жіноча косметика uniQ


НАУКА
Кожне клітинний розподіл супроводжується втратою кінцевого ділянки хромосоми - особливої ​​клітинної структури, яка зберігає ДНК. Якщо людина молода і здорова, то ці ділянки клітина може відновити сама, для цього в ній є особливий фермент теломерази. З віком і під впливом несприятливих факторів зменшується активність клітинних теломераз.
Відкриття способу повернути клітинним теломераза їх колишню активність буквально приголомшило людство. Автори цього наукового прориву Елізабет Блекберн, Керол Грейдер і Джек Шостак в 2009 р. стали лауреатами Нобелівської премії в області медицини і фізіології.

ПРИРОДА
Догляд за шкірою, заснований на цьому відкритті, став реальністю завдяки розробці фахівців Лабораторії Provital (Франція), які одними з перших створили воістину унікальний препарат, що допомагає зберегти структуру хромосом і охороняє ДНК від будь-яких впливів. З коренів шоломниці байкальської, була витягнута особлива фракція, Vitasource, вона активізує теломеразу, що збільшує число поділок фібробластів і, отже, уповільнює процеси старіння шкіри.
Фракція Vitasource включена в денний і нічний крем для обличчя лінії uniQ!

ТЕХНОЛОГІЯ
Жіноча косметика uniQ! Коли шкіра потребує індивідуального догляду
Денний та нічний крем uniQ! розроблені на основі технології «розумний крем»: матрична структура засобів зчитує стан та особливості вашої шкіри і активізує ті компоненти, які забезпечать дієвий результат індивідуально для вас. Матрична структура засобів, контролює швидкість вивільнення діючих речовин, визначаючи першочергову потребу шкіри конкретної людини. Наприклад, якщо у вас в даний момент шкіра зневоднена, то кошти вирішать саме це проблему; якщо шкіра втратила пружність, то кошти відновлять синтез колагену і еластину, захистять колагенові волокна від склеювання; якщо вам необхідний захист від негативного впливу, то денний крем в цьому вам допоможе. При цьому немає необхідності проходити додаткове тестування шкіри, що саме переважно для індивідуального типу: це зробить «розумний» крем (денний і нічний) і тонік для обличчя uniQ!. Тонік - це справжній патруль активності шкірних бактерій. При зіткненні зі шкірою тонік змінює колір, якщо все в нормі - колір тоніка на ватяному диску знебарвитися, якщо ж активність порушена (отже, змінено рН шкіри), то колір тоніка залишиться тим самим. Після такого тестування, у разі якщо у вас рН шкіри в нормі входять до складу крему денного та нічного про-і пребіотики підтримають здорову мікрофлору шкіри, у разі якщо у вас рН шкіри порушений, тоді про-і пребіотики її нормалізують.

Тонік для обличчя uniQ!
Тонізує шкіру, ідеально підходить для завершення процедури зняття макіяжу. Активні компоненти тоніка пом'якшують і заспокоюють епідерміс, дозволяють зберегти екосистему шкіри, не порушуючи її природної гармонії. Комплекс рослинних екстрактів плюща, арніки, чорної бузини, огірка, мальви і квіток липи регулює рівень зволоження шкіри, освіжає, має протизапальну дію.

Денний крем з SPF 10 uniQ!
Крем активізує резервні можливості шкіри після пробудження, заряджає енергією на цілий день. Запобігає старінню шкіри і забезпечує її сяйво, працює як «захисний екран»: ефективно захищає шкіру від шкідливого впливу сонячних променів і навколишнього середовища. Багатофункціональний пептид карнозин відновлює пошкоджені клітини, захищає колагенові волокна від склеювання в міжклітинному просторі, підвищує еластичність шкіри.

Нічний крем uniQ!
Крем володіє великим відновлює потенціалом, усуває ознаки старіння під час нічного сну. При пробудженні шкіра виглядає відпочившою, стає свіжою, ніжною, більш гладкою і повної життєвої сили. Ізофлавони ірису підтримують синтез колагену і еластину, підсилюють бар'єрні функції шкіри, запобігають старінню і зменшують глибину зморшок.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
2 (голосів: 1)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ