Головна : Новини

Зубна паста N-Zim Fito

, 15:41
0 2140

Профілактична зубна паста N-Zim Fito


Профілактична зубна паста N-Zim
Fito з біоактивним ферментом папаїном, дигідрокверцетин, екстрактами трав та ефірними маслами призначена для КОМПЛЕКСНОГО догляду за зубами та яснами.

Унікальний склад з екстрактів трав і ефірних масел забезпечує протизапальну дію, зменшує кровоточивість ясен, попереджає розвиток зубного нальоту, забезпечує тривалу свіжість дихання.

До складу пасти входить "м'який" абразив - похідні кремнію, що відрізняється високою "поліруючої" здатністю і щадним дією на зубну емаль.

Фермент природного походження папаїн (фермент, отриманий з плодів динного дерева папайї) м'яко і дбайливо розщеплює зубний наліт, і попереджає його освіту.

Вхідний до складу пасти дигідрокверцетин - один з найпотужніших антиоксидантів природного походження, міститься у великій кількості в смолі сибірської модрини. Має потужну протизапальну та противоалергенні властивостями, сприяє зміцненню стінок капілярів ясен.

Зубна паста N-Zim
Fito містить екстракти звіробою, кропиви і малини, а також ефірні масла чайного дерева, шавлії, лаванди й кориці:

- В екстракті звіробою містяться дубильні речовини, флавонойдов, вітамін С.
- Екстракт кропиви, має кровоспинну дію.
- Екстракт малини містяться органічні кислоти (яблучна, лимонна, мурашина) та їх солі, комплекс вітамінів групи В, вітамін С, має протизапальні властивості.
- Ефірне Масло чайного дерева і кориці - один з найсильніших природних антисептиків.
- Ефірне Масло шавлії, завдяки комплексу біологічно активних речовин, що входять до його складу, забезпечує в'яжучу, протизапальну, антибактеріальну дію.
- Ефірне масло лаванди - стимулює крово-і лімфообіг, процеси загоєння, має протибактеріальної, протигрибкову, противірусну і протипаразитарну дією.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ