Головна : Новини

Чому вигідно купувати автомобілі з пробігом в кредит

, 10:07
0 413

У наш час автомобіль став вже не просто елементом розкоші і жаданого споглядання з боку перехожих. Сьогодні це вЦілком нормальна і навіть соціально необхідна річ, без якої важко себе почувати комфортно в умовах тієї божевільної динаміки життя суспільства, яку ми спостерігаємо в сучасних містах.

Автомобіль став більш масовим, навіть у провінції, за рахунок того, що виробники стали застосовувати більш вдалі технологічнескіе рішення, що дозволили знизити ціну, та й доходи суспільства помітно виросли. Але все одно, та вартість, яку заявляють салони для нових автомобілів часто стає непідйомною навіть у разі програм кредитування. Величезну роль тут відіграє не стільки висока вартість, скільки відверто нестабільна і непрогнозована ситуація в країні, приякої практично неможливо передбачити курс долара на наступний день (адже саме від нього залежить ціна автомобіля).

Тим не менш, кредитні програми все здійснюються, але активним попитом починає користуватися кредитування і покупка, так званих б / у автомобілів (з пробігом). У чому ж перевага покупкі? По-перше, їх вартість, нехай навіть і з порівняно невеликим пробігом, помітно нижче, ніж у новенькій моделі. Крім того, цей автомобіль може бути конфіскованим банком або автоінспекцією, як необхідна умова при невиконанні громадянином своїх зобов'язань перед ним або суспільством. Ну і ще один важливий фактор заниженої ціни -бажання власника скоріше продати свій автомобіль, на що в умовах авторинку (особливо зараз) може піти досить багато часу.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ