Головна : Новини

Новинка! Коктейлі від Артлайф!

, 10:13
0 6960

Коктейлі від Артлайф

Багато фахівців вважають, що під час дієти необхідно підтримувати рівень білка вище середнього. Зменшення споживання калорій має відбуватися за рахунок насичених жирів і вуглеводів, але не за рахунок білків.

Особливе місце серед продуктів - джерел білка - займає соя. Цінність соєвого білка становить максимально можливу і фактично прирівнюється до тваринного білка, при цьому, за своїм амінокислотним профілем соєвий протеїн більш точно відповідає потребам людини. Відмінними якостями протеїнів сої є те, що вони допомагають організму комфортно знижувати масу тіла, тому що сприяють, щоб м'язова маса витісняла жирову. При споживанні соєвого протеїну з'являється повноцінне відчуття насичення і зменшується тяга до солодкої їжі.

Нові функціональні коктейлі Артлайф є джерелом високоякісного легкозасвоюваного соєвого білка збалансованого за амінокислотним складом. Використовуваний в приготуванні протеїн містить велику кількість мінералів у біоусвояемой формі та вітамінів групи В, D і Е. Коктейлі Amino Active і Probio Active - це не звичайні монобелковие суміші, а комплексні продукти, які вирішують проблему раціоналізації раціону на різних рівнях.

Білково-злаковий коктейль Amino Active
Дія білково-злакового коктейлю Amino Active направлено на підтримку амінокислотного і вітамінно-мінерального балансу в організмі в період зниження маси тіла, нормалізацію обміну речовин і підтримку роботи шлунково-кишкового тракту. Продукт є додатковим джерелом заліза, вітамінів А, В1, В2, В3, В6, В9, В12, С.
Склад:
Соєвий протеїн за своїм амінокислотним профілем більш точно відповідає потребам людини. Його цінність становить максимально можливу і фактично прирівнюється до тваринного білка. При споживанні соєвого протеїну з'являється повноцінне відчуття насичення, зменшується тяга до солодкої їжі.
Глюкоза - один з ключових продуктів обміну речовин, забезпечує клітини швидкої енергією, миттєво надходить у кров і бере участь в енергетичних процесах організму.
Кукурудзяні пластівці і пшеничні висівки є джерелом клітковини, мають виражений сорбційним дією, покращують моторику кишечника і сприятливо впливають на стан його нормофлори.
Сполучена лінолева кислота Tonalin - природна жирна кислота, потенційний засіб для зниження жирової маси та досягнення стрункої фігури. Тривалі клінічні дослідження підтвердили, що використання поєднаної лінолевої кислоти в раціоні призводить до стійкого зниження жирової тканини при збереженні м'язової маси тіла.
Лецитин покращує обмін жирів і підтримує роботу нервової системи.
Середньоланцюгові тригліцериди компенсують потребу організму в жирних кислотах, беруть участь у створенні «ефекту ситості» і при цьому на відміну від інших ліпідів не відкладаються у вигляді надлишкового жиру в тканині.
Розчинні харчові волокна NUTRIOSE мають виняткові поживними особливостями. Вони не тільки позитивно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, але і дозволяють знизити калорійність продукту і обумовлюють поступове виділення енергії.
Подорожник має протизапальну і обволікаючим дією, містить корисну слиз, який сприяє регенерації слизової шлунково-кишкового тракту.
Лактулоза відновлює функціонування нормальної мікрофлори, чим підтримує кишкове травлення, що забезпечує засвоєння багатьох поживних речовин (вітамінів, мікроелементів), стимулює перистальтику кишечника.
L-таурин сприяє поліпшенню енергетичного обміну в організмі, використання жирів в енергетичному циклі, знижує рівень холестерину в крові.
Залізо бере участь в окислювально-відновних процесах, входить до складу безлічі ферментів і білків.
Вітаміни (С, А, В3, В2, В6, В1, В9, В12) сприяє зміцненню імунітету, підтримують рівновагу нервової системи і виконують функції каталізаторів обмінних процесів.

Білково-злаковий коктейль Amino Active є енергоємним продуктом. Його успішно можна використовувати, як в якості додаткового елементу звичайного раціону, так і в якості заміщення одного або двох прийомів їжі. У розвантажувальні дні можна використовувати коктейль Amino Active як повноцінну основу монодієти. Цей функціональний продукт буде не замінимо для людей, що активно займаються фітнесом або іншими видами спорту.
Коктейль слід приймати безпосередньо перед та / або відразу після тренування, протягом 30-60 хвилин - це сприяє швидкому відновленню сил, а також активізації обмінних процесів, що необхідно для переходу жирової маси в м'язову.

Коктейль пробіотичний Probio Active
Пробіотичний коктейль Probio Active допоможе компенсувати недолік пробіотичних і пребіотичних компонентів в раціоні і відновити біоценоз кишечника. Вхідні в коктейль Probio Active компоненти надають м'яке сорбційне і фізіологічно сприятливу дію на органи шлунково-кишкового тракту та обмін речовин, сприяє поліпшенню функцій печінки. Ідеальний продукт для заміни вечірнього прийому їжі.

Склад:

Біфідобактерії прискорюють перетравлення білків, вуглеводів, жирів, руйнують грубу рослинну клітковину, стимулюють перистальтику кишечника, беруть участь в синтезі і всмоктуванні вітамінів, сприяють синтезу незамінних амінокислот, стимулюють синтез імуноглобулінів і сприяють зменшенню проникності тканинних бар'єрів для токсичних продуктів патогенних організмів.
Соєвий протеїн за своїм амінокислотним профілем більш точно відповідає потребам людини. Його цінність становить максимально можливу і фактично прирівнюється до тваринного білка. Відмінними якостями протеїнів сої є те, що вони допомагають організму комфортно знижувати масу тіла, тому що сприяють, щоб м'язова маса витісняла жирову. При споживанні соєвого протеїну з'являється повноцінне відчуття насичення, зменшується тяга до солодкої їжі.
Нерозчинні харчові волокна (клітковина з рисових і вівсяних пластівців, клітковина буряка) прискорюють просування їжі по шлунково-кишковому тракту, стимулюють моторику кишечника і сприяють нормалізації стільця.
Розчинні харчові волокна (гуміарабік, грінстед, пектини буряка) мають виражений сорбційним дією, очищають мікроворсинки кишечника, зв'язують і виводять з шлунково-кишкового тракту надлишки жирів і шкідливі метаболіти, усувають бродильно-гнильні процеси, сприяють поліпшенню мікрофлори шлунково-кишкового тракту і оптимізують процеси травлення і всмоктування їжі.
Розчинні харчові волокна NUTRIOSE мають виняткові поживними особливостями. Вони не тільки позитивно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, але і дозволяють знизити калорійність продукту і обумовлюють поступове виділення енергії.
Палатіноза - функціональний вуглевод, має природний солодкий смак, не викликає вираженої інсулінової і глікемічний реакції, забезпечує тривале надходження енергії в організм і нешкідливий для зубів.
Клітковина цитрусова є ідеальним баластовим речовиною, покращує перистальтику кишечника, сприяє почуттю насичення.
Бромелайн - рослинний фермент, одержуваний з ананаса, є потужним каталізатором процесів білкового та жирового обміну, запобігає накопиченню зайвої жирової клітковини, гальмує жирову інфільтрацію печінки.
Папаїн - основний фермент екзотичного фрукта папайї, надає ферментативне вплив на з'їдену їжу, полегшує засвоєння білків в кислому середовищі шлунка.
Силімарин (екстракт розторопші плямистої) має гепатопротекторну, дезінтоксикаційним дією, сприяє регенерації клітин печінки.

Функціональні продукти Артлайф пройшли строгий контроль якості, при їх створенні використовується тільки натуральна сировина, що не містить генетично модифікованих інгредієнтів, і сучасні технології.

Будьте впевнені в собі, контролюйте споживання калорій, підвищуйте фізичну активність і тоді Ви неодмінно досягнете позитивних змін у боротьбі з надлишковою масою тіла, а функціональні продукти та біологічно активні комплекси компанії Артлайф будуть вашими вірними і надійними союзниками!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


ВВЕРХ