Головна : Новини

Фруктове Асорті

, 21:06
0 3775

 фруктовое ассорти конфеты

Радуга фруктових смаків і сила антиоксидантів!

Цукерки «Фруктове асорті» - це новий корисний низькокалорійний десерт від компанії Артлайф, який ідеально доповнить раціон людей, ведучих здоровий спосіб життя і контролюючих масу тіла. Рекомендуються як додаткове джерело йоду і антиоксидантів.

Чому нашому організму необхідний йод?
Йод - мікроелемент, якому належить важливе значення для обміну речовин. Йод входить до складу гормонів щитовидної залози, які відіграють важливу роль у життєдіяльності людини, беруть участь у забезпеченні його енергією, контролюють інтенсивність енергетичного обміну, активно впливають на фізичний і психічний розвиток людини, стан центральної нервової системи.

Антиоксиданти і «фактор молодості»
Селен, вітамін С і вітамін Е - є антиоксидантами, які активно протидіють невидимим ворогам нашого організму - вільним радикалам. Антиоксиданти стимулюють імунну систему, покращують еластичність шкіри, сповільнюють процеси старіння.

Селен виконує важливу роль у багатьох процесах життєдіяльності, підвищує активність імунної системи. Важливе значення для організму має взаємодію один з одним селену і йоду. Селен входить до складу ферменту, який необхідний для нормального утворення та обміну йодовмісних гормонів щитовидної залози.
Вітамін С сприяє збільшенню міцності судин, забезпечуючи їх захист від проникнення вірусів і бактерій. Без вітаміну С в організмі не засвоюється залізо.
Вітамін Е - жиророзчинний вітамін-антиоксидант, захищає клітини від негативного впливу вільних радикалів, регулює синтез гемоглобіну - основного транспорту кисню в організмі.

Цукерки «Фруктове асорті» не містять цукрів і продуктів тваринного походження.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


ВВЕРХ