здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Візит представників Єврокомісії

Вересень 25 2009

 Візит представників Єврокомісії

22 вересня в рамках реалізації проекту «Інтернаціоналізація діяльності підприємств через систему Торгово-промислової палати РФ» Компанію Артлайф відвідали голова департаменту з міжнародного обміну технологіями Федеральної економічної палати Австрії, аудитор, керівник проектів Єврокомісії - пан Пітер Ковар та директор Департаменту міжнародного співробітництва Торгово-промислової палати Російської Федерації Сергій Володимирович Васильєв.
Метою візиту було знайомство з регіоном, а також відвідування підприємств, активно просувають свою продукцію на зарубіжні, у тому числі і європейські ринки. Перші особи Артлайф - Президент Компанії Олександр Австріевскіх та Віце - президент Андрій Вековцев познайомили гостей з основними напрямками діяльності Компанії, з новими інноваційними розробками, з переспектівнимі стратегічіскімі напрямками розвитку Артлайф.

Візит представників Єврокомісії

Останні роки Компанія Артлайф активно розвиває нові ринки збуту, не зупиняючись на регіонах Росії і країнах СНД, а просуваючи продкуцію в Індію і країни Євросоюзу. Представники Єврокомісії та Торгово-промислової палати високо оцінили виробничі можливості Компанії, систему менеджменту якості підприємства, що відповідає світовим стандартам, систему контролю якості продукції. Гості висловили впевненість, що благодоря інноваційним технологіям та високому рівню технічного оснащення виробництва подукції Компанії, може по праву вважатися конкурентно здатною на європейському ринку. І висловили надію на слушні інтеграцію Артлайф в країни Євросоюзу.

← Напій «Light» Фруктове Асорті 
Переглядів: 1514
Автор: admin

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен