Головна : Новини

Візит представників Єврокомісії

, 00:18
0 7838

 Візит представників Єврокомісії

22 вересня в рамках реалізації проекту «Інтернаціоналізація діяльності підприємств через систему Торгово-промислової палати РФ» Компанію Артлайф відвідали голова департаменту з міжнародного обміну технологіями Федеральної економічної палати Австрії, аудитор, керівник проектів Єврокомісії - пан Пітер Ковар та директор Департаменту міжнародного співробітництва Торгово-промислової палати Російської Федерації Сергій Володимирович Васильєв.
Метою візиту було знайомство з регіоном, а також відвідування підприємств, активно просувають свою продукцію на зарубіжні, у тому числі і європейські ринки. Перші особи Артлайф - Президент Компанії Олександр Австріевскіх та Віце - президент Андрій Вековцев познайомили гостей з основними напрямками діяльності Компанії, з новими інноваційними розробками, з переспектівнимі стратегічіскімі напрямками розвитку Артлайф.

Візит представників Єврокомісії

Останні роки Компанія Артлайф активно розвиває нові ринки збуту, не зупиняючись на регіонах Росії і країнах СНД, а просуваючи продкуцію в Індію і країни Євросоюзу. Представники Єврокомісії та Торгово-промислової палати високо оцінили виробничі можливості Компанії, систему менеджменту якості підприємства, що відповідає світовим стандартам, систему контролю якості продукції. Гості висловили впевненість, що благодоря інноваційним технологіям та високому рівню технічного оснащення виробництва подукції Компанії, може по праву вважатися конкурентно здатною на європейському ринку. І висловили надію на слушні інтеграцію Артлайф в країни Євросоюзу.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


ВВЕРХ