Головна : Новини

Вівсяний кисіль

, 12:51
0 1758

Вівсяний кисіль

Вівсяний кисіль на відварі володушки і солянки рекомендований для захисту печінки від несприятливих впливів, призначений для м'якої підтримки роботи клітин печінки, при порушеннях роботи жовчного міхура та жовчовивідної системи.

Кисіль має гепатопротекторну, протизапальну, антиоксидантну, імуномодулюючу дій, рекомендується як універсального екопротектора в регіонах з несприятливим екологічним фоном.

На Русі здавна харчувалися вівсяним киселем і кашею. Завдяки такому раціону і виростали російські богатирі.

Вівсяний кисіль - це споконвіку народне лікувальний засіб. Він має загальнозміцнюючу дію, так як в киселі зібраний найширший список життєво необхідних людському організму амінокислот і вітамінів. При хронічних розладах травної системи вівсяна клітковина заспокоює травний тракт. Вівсяні пластівці здатні ефективно виводити з організму солі металів та інші токсини. Крім того, екстракт вівса нормалізує роботу серця і в цілому покращує всі життєво важливі функції організму.

Солянка Холмова, на відварі якої виготовлений кисіль - потужний гепатопротектор, підвищує стійкість печінки до несприятливих впливів, посилює її знешкоджують функції, а також сприяє відновленню її функції при різних пошкодженнях. Ця здатність рослини стає особливо важливою, адже нині в навколишньому середовищі присутня близько 80000 речовин (промислові отрути, пестициди, лікарські засоби, продукти побутового призначення), які, потрапляючи в організм людини з водою, їжею, повітрям, роблять на нього негативне, токсичний вплив, у першу чергу уражаючи печінку - орган, що виконує роль біологічного бар'єру на шляху надходження різних токсичних речовин в системний кровотік організму.

Екстракт володушки золотистої має жовчогінну, антисептичну, протизапальну, ранозагоювальну, жарознижувальну і тонізуючу дію. Настій володушки змінює хімічний склад жовчі, підвищуючи вміст у ній жовчних кислот, білірубіну і холестерину. Має загальнозміцнювальну дію на весь організм, сприяє поліпшенню обмінних процесів.

Вхідні до складу киселю харчові волокна, зокрема, фібрулін (інулін з цикорію), покращує мікрофлору кишечника, сприяючи розвитку біфідобактерій. Сприяє нормальному функціонуванню шлунково-кишкового тракту, зниженню рівня холестерину крові, поліпшенню ліпідного обміну.

Склад:

Вівсяні пластівці, екстракт вівса, екстракт солянки холмової, екстракт володушки, вітаміни: С, В3, В2, В1, В6, В9. сік яблучний, розчинні харчові волокна: фібрулін (інулініз цикорію), гуміарабік (смола акації Сенегал);

Допоміжні речовини:

крохмаль, лимонна кислота, підсолоджувач сукралоза, ароматизатор харчовий, цукрова пудра.

Кисіль вівсяний на відварі володушки і солянки корисний людям всіх вікових груп, дітям (з 3-х років), вагітним, годуючим мамам, для відновлення сил після хвороби і операцій.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ