Головна : Новини

Кисіль Морквяний

, 13:42
0 3068

кисіль морквяний компанії Артлайф

Кисіль морквяний - натуральний продукт, корисний як дітям, так і дорослим. Його щоденне вживання сприяє гармонійному росту і розвитку дитини, зміцненню імунітету, захисту від інфекційних та застудних захворювань.

Морква надає сприятливу дію на органи зору, сприяє зміцненню стінок судин і капілярів.

Також цей всіма улюблений овоч багатий такими мінеральними речовинами, як залізо, йод, магній, фосфор, кальцій, натрій, солями калію. У ньому багато вітамінів груп В, РР, К, Е, С. Морква корисна при хворобах серцево-судинної системи, атеросклерозі і підвищеному тиску. Завдяки високому вмісту бета-каротину її вживання запобігає ризику розвитку інсульту у декілька разів!

Для того, щоб посилити оздоровчий ефект при вживанні морквяного киселю, він додатково збагачений вітамінами.

Вітамін А називають вітаміном росту, тому він особливо корисний дітям. Він сприяє розумовому і фізичному розвитку дитини, зміцнює її організм, підвищує опірність до інфекційних захворювань.

Крім того, велика користь вітаміну А для зору. Він забезпечує нормальну роботу сітківки ока.

Вітамін Е - є сильним антиоксидантом, тобто захищає клітини від шкідливої ​​дії, також бере участь у синтезі білка, забезпеченні тканин киснем. Особливо важливо достатня кількість його в раціоні вагітних жінок.

Вітамін С необхідний для повноцінного функціонування імунної системи, тому потреба у вітаміні С особливо велика при інфекційних захворюваннях, захворюваннях шлунково-кишкового тракту.

Вітамін В3 необхідний для нормального функціонування центральної нервової системи (пам'яті і мислення), а також шлунково-кишкового тракту.

Дигідрокверцетин - знижує в'язкість крові, сприяє підвищенню міцності й еластичності судин і капілярів.

Рутин - нормалізує і підтримує функцію і проникність кровоносних судин, має протизапальну і м'яким спазмолітичну дію.

Таурин - сприяє енергетичного обміну в організмі, знижує рівень холестерину, а також важливий для росту організму.

Склад: цукрова пудра, крохмаль картопляний, сік концентрований, морквяний порошок, лимонна кислота, таурін, ароматизатор харчовий Морква, барвники натуральні кармін, куркумін, вітамін С (аскорбінова кислота), сукралоза, рутин, лавітол 88% (дигідрокверцетин), вітамін В3 ( нікотинова кислота), вітамін Е (токоферолу ацетат), вітамін В2 (рибофлавін), вітамін А (ретинолу ацетат).

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ