Головна : Новини

Каша по-домашньому

, 08:40
0 4144

 каша артлайф

Представляємо новинку компанії Артлайф - Кашу по-домашньому, збагачену поліненасиченими жирними кислотами і лляної борошном.

Каша по-домашньому - це спеціальний дієтичний продукт, який має унікальні властивості. Вона виготовлена ​​на основі злаків, не містять глютен, кукурудзи, гречки, рису та льняної муки, і додатково збагачена поліненасиченими жирними кислотами. Ця каша добре засвоюється і насичує наш організм цінними поживними речовинами.
Льняна мука робить Кашу по-домашньому по-справжньому особливою. Справа в тому, вона є джерелом рослинного білка, який не поступається за цінністю соєвого, багата калієм, магнієм, цинком і вітамінами. За змістом поліненасичених жирних кислот лляна борошно порівнянна тільки з риб'ячим жиром. А за кількістю рослинних лігнанов перевершує всі злакові культури. Лігнано - це фітонутрієнти, які володіють сильним антиоксидантною дією, тому їх використовують у лікуванні і для профілактики атеросклерозу і інших захворювань серцево-судинної системи. Крім цього, лляна борошно забезпечує наш організм цінного рослинною клітковиною, яка сприяє правильній роботі шлунково-кишкового тракту і попереджає набір зайвої ваги. Каша, що містить лляну борошно, буде дуже корисна вагітним жінкам, тому що полісахариди льону є безпечним природним засобом у боротьбі з токсикозами.
Цікаво, що на Заході 10-15 років тому стався справжній «лляної бунт». Вчені довели дієтичні і лікувальні властивості льону, і в результаті вийшли рекомендації на рівні ¬ не міністерства охорони здоров'я Канади і США про обов'язкове щоденному споживанні харчових продуктів з льону в їжу. Не випадково, латинська назва льону перекладається як «найкращий»!
Іншою особливістю Каші по-домашньому є те, що це продукт функціонального харчування, вперше збагачений поліненасиченими жирними кислотами (ПНЖК). Присутність ПНЖК в нашому раціоні дуже важливо. Це пов'язано з тим, що вони володіють широким діапазоном оздоровчим: надають фізіологічно сприятливу дію на серцево-судинну систему, знижують рівень холестерину в крові і тригліцеридів, полегшують перебіг аутоімунних і дегенеративних захворювань (ревматизм, артроз), покращує кровотік, в тому числі головного мозку , що позитивно позначається на розумовій роботі.
Варто зазначити, що входять до складу Каші по-домашньому поліненасичені жирні кислоти не тваринного походження, а отримані з ріпакової олії. Завдяки цьому нюансу, цей продукт підходить людям, які дотримуються вегетаріанського раціону харчування.
Каша по-домашньому - це оптимальний вибір людей, які ведуть здоровий спосіб життя і хочуть жити довгої та активним життям!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


ВВЕРХ