Головна : Новини

Каша кукурудзяно-пшоняна з родзинками

, 15:26
0 3635
   Каша кукурудзяно-пшоняна з родзинками
«Каша кукурудзяно-пшоняна з родзинками» компанії Артлайф - приготовлена ​​з натуральних, високоякісних компонентів, має високою харчовою і біологічною цінністю, не містить підсилювачів смаку. Входять до складу продукту компоненти покращують роботу шлунково-кишкового і мікрофлору кишечника, що є запорукою гарного самопочуття і сильного імунітету.

Лізат пропіоновокислих бактерій стимулює зростання корисної мікрофлори кишечника, це призводить до поліпшення вироблення захисних білків (антитіл, або імуноглобулінів), що сприяє підвищенню загальної опірності організму.
Висівки пшеничні є джерелом рослинних волокон (клітковини), а також вітамінів і мікроелементів. У момент проходження по кишечнику висівки розбухають, утворюючи м'яку масу, яка очищає кишечник від продуктів розпаду. Крім того, висівки повільно перетравлюються, створюючи тривале почуття насичення, що важливо для людей, що контролюють масу тіла.


Склад:
вершки рослинного походження, пластівці кукурудзяні, пластівці пшоняні, фруктоза, родзинки, крохмаль, висівки пшеничні, ароматизатор харчовий, сіль, лізат пропіоновокислих бактерій.

Пищевая ценность:

 

1 порція 

% добової потреби 

білки 

1,99 г


жири 

3,4 г


вуглеводи 

26,98 г


харчові волокна 

1,81 г

6,0

Енергетична цінність:

146,48 ккалМаса нетто: 40 грам
Спосіб приготування:
вміст пакету залити 120-130 мл окропу або гарячого молока. Ретельно розмішати, накрити, через 5-7 хвилин продукт готовий до вживання.
Спосіб приготування в мікрохвильовій печі:
вміст пакету залити 120-130 мл води. Ретельно розмішати, поставити в мікрохвильову піч (режим 600 Вт) на 1,5-2 хв, продукт готовий до вживання.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


ВВЕРХ