Головна : Новини

Каша Лакомка

, 18:12
0 2362

Каша швидкого приготування Лакомка

Пропонуємо Вашій увазі новий продукт Компанії Артлайф - кашу Лакомка з шоколадними кульками, збагачену кальцієм і вітаміном Д3.
Каша швидкого приготування Лакомка з шоколадними кульками входить в лінійку продуктів функціонального харчування Baby, створену спеціально для дітей.
Всім відомо, що злаки дуже корисні для всіх віків, особливо незамінні вони в дитячому харчуванні. З самого раннього віку основою раціону дітей є саме каші, без яких в меню просто не обійтися. Каші - це смачний і поживний сніданок, корисний вечерю. Із злаків діти отримують 30% енергії, яка так необхідна їм для ігор, навчання і розвитку. Корисні пластівці забезпечують зростаючий організм необхідними вітамінами і мікроелементами, сприяють правильній роботі шлунково-кишкового тракту, зміцнюють імунітет.
Каша Лакомка з шоколадними кульками приготовлена ​​з натуральних, високоякісних компонентів, має високою харчовою і біологічною цінністю, не містить підсилювачів смаку. До складу продукту входять два види пластівців - вівсяні та ячмінні. У процесі виробництва і приготування пластівці проходять мінімальну обробку, а тому, по максимуму зберігають всі корисні властивості. До складу вівсяних пластівців входять вітаміни групи B, K, залізо, фтор, йод, фосфор, калій.
Ячмінні пластівці містять не тільки велика кількість клітковини, а й вітаміни групи В (В1, В2, РР), а також бета-глюкан - розчинну клітковину, надзвичайно корисну для серця і судин.
Каша Лакомка збагачена кальцієм, настільки необхідне в дитячому віці для правильного формування скелета і зміцнення кісток, і вітаміном Д3, який допомагає кальцію правильно засвоюватися організмом.
Хрусткі шоколадні кульки, що входять до складу нової каші, особливо порадують Вашої дитини.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


ВВЕРХ