Головна : Новини

Цетразін

, 14:43
0 2349

цетразін артлайф

Ідеальне антибактеріальний засіб XXI століття! Яким воно має бути?
Зіткнувшись з негативними наслідками, які виникають при прийомі антибіотиків, вчені намагаються знайти такий засіб, який має впливати на бактерії і бажано на інші мікроорганізми, не викликати побічних реакцій, не має вбивати корисні бактерії.

Новітньою розробкою Компанії Артлайф став комплекс рослинного походження Цетразін

Потужність ефекту комплексу Цетразін досягається поєднанням в одній таблетці біологічно активних сполук різного походження: концентрованих витяжок з лікарських рослин, лишайника, а також «бджолиного клею» - прополісу.
Цетразін володіє антибактеріальними, противірусними властивостями, надає протизапальну дію, сприяє посиленню імунітету;
стимулює діяльність залоз внутрішньої секреції шлунково-кишкового тракту, проявляє гепапротекторное і адаптогенну дію, нормальний обмін речовин, позитивно впливає на мікрофлору кишечника (без дисбактеріозу).

ЦЕТРАЗІН РЕКОМЕНДОВАНИЙ

для профілактики і в комплексній терапії:
· Запальних захворювань вірусної і бактеріальної етіології дихальних шляхів (пневмонія, бронхіт, гайморит, тонзиліт та ін), статевої сфери (гінекологічні та урологічні), ШКТ, у тому числі інфекційні (дизентерія та ін кишкові інфекції); різні ранові процеси, мікробна екзема;
· У складі комплексної терапії різних дисбіозів, у тому числі під час і після терапії антибіотиками;
· В післяопераційний період, стан після травм, опіків і цитостатичної терапії, в період одужання після важких виснажують захворювань;
· При різких змінах кліматичних, побутових умов.

Активні компоненти:
Основу комплексу становить Цетрарія ісландська (ісландський мох) - це багатофункціональний рослина, симбіоз грибів і водоростей, що володіє антибактеріальними, противірусними і антитоксичні властивості, дає потужну підтримку імунітету, покращує здоров'я дихальної та травної систем.
Особливої ​​уваги заслуговує уснінова кислота, яка міститься в ісландському моху. Вона має сильний антибактеріальну дію відносно стафілококів, стрептококів, бактерій субтіліс, мікобактерій і т.д. Механізм антибіотичної дії усніновой кислоти пов'язаний з розривом процесу окисного фосфорилювання в клітинах мікроорганізму. Усніновая кислота вибірково впливає на збудників інфекції, не викликаючи ураження нормальної мікрофлори.
Розширює спектр протимікробної активності андрографіс, який здобув популярність як «король гіркоти» в Індії, Китаї та на Цейлоні. Андрографіс - потужний імуностимулятор, також є ефективним засобом для боротьби з вірусними захворюваннями. Це одне із самих високоефективних протизастудних рослин. На його основі створені препарати, що запобігають епідемії грипу і сезонних простудних захворювань.
Звіробій продірявлений має сильнодіючим антимікробну, загальнозміцнюючим, протизапальну та спазмолітичну дію, що стримує зростання бактерій і грибів. Звіробій регулює обмін речовин, активізує травлення.
Вироблюваний бджолами прополіс - це унікальна речовина, яка подарувала нам природа. Прополісом лікували різні захворювання ще в давнину, його використовували для зміцнення імунітету і відновлення сил після важких хвороб. Прополіс володіє найвищим бактерицидну та антимікробну дію.
Листя волоського горіха мають тонізуючу, загальнозміцнюючу дію, покращують обмін речовин, розсмоктують інфільтрати, пригнічують запальні процеси. У листі волоського горіха міститься юглон - сильнодіючий антимікробну речовину, що затримує зростання бактерій і грибів.
Листя евкаліпта містять ефірні масла, дубильні речовини, цілющі гіркоти, смоли і фітонциди - речовини, що згубно діють на найрізноманітніші хвороботворні бактерії і мікроби. В основі ефірної олії міститься цинеол, тому препарати з евкаліпта володіють протимікробною, болезаспокійливу, антисептичну, відхаркувальні властивості.
Панкреатин підсилює дію і підвищує засвоюваність всіх рослинних компонентів, що входять до складу фітобіотіка. Панкреатичні ферменти поліпшують функціональний стан шлунково-кишкового тракту, нормалізують процеси травлення і сприяють швидкому засвоєнню всіх рослинних компонентів.

Переваги комплексу Цетразін:
· Згубно діє на патогенну мікрофлору: грампозитивні та грамнегативні бактерії, віруси та найпростіші.
· Надійна профілактика застуди, грипу і харчових отруєнь, перешкоджає розмноженню грибків та паразитів в органах травлення.
· Створює сприятливі умови для відновлення мікрофлори і не дратує кишечник.
· Не викликає побічних ефектів, звикання і залежності.
· Чи гарантує високу ефективність і не руйнує ваш організм.
· Безпечний при тривалому застосуванні.

Спосіб застосування та дози:
Дорослим по 1 таблетці 3 рази на день під час їди, не розжовуючи. Тривалість прийому - 10 днів.
«Цетразін» виручає там, де звичайні антибіотики не приносять полегшення або викликають алергію!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


ВВЕРХ