Головна : Новини

Суп-крем вегетаріанський

, 14:50
0 5532

Суп-крем вегетаріанський компанії артлайф

Представляємо новий продукт функціонального харчування Артлайф, приготований за всіма канонами вегетаріанської кухні. У суп-крем вегетаріанський входять тільки натуральні рослинні інгредієнти - картопля, цибуля, морква, брокколі, петрушка, приправи. При мінімальній кількості калорій цей продукт поєднує максимум користі для здоров'я, тому що збагачений йодом і антиоксидантами.
Не містить барвників і підсилювачів смаку.

Компоненти збагачення:
Йод - мікроелемент, якому належить важливе значення для обміну речовин, входить до складу гормонів щитовидної залози, які відіграють важливу роль у життєдіяльності людини, беруть участь у забезпеченні його енергією, контролюють інтенсивність енергетичного обміну, активно впливають на фізичний і психічний розвиток людини, стан центральної нервової системи.
Недостатнє надходження йоду з їжею і водою порушує функцію щитовидної залози. Якщо раніше йододефіцитні захворювання виявлялися тільки в деяких географічних областях, то зараз вони виявляються повсюдно.
Для адекватного засвоєння йоду необхідна наявність в організмі його союзників - вітамінів С і Е, селену.
Селен має антиоксидантні властивості, виконує важливу роль у багатьох процесах життєдіяльності, підвищує активність імунної системи. Важливе значення для організму має взаємодію один з одним селену і йоду. Селен входить до складу ферменту, який необхідний для нормального утворення та обміну йодовмісних гормонів щитовидної залози. При дефіциті селену йод може виявитися не в змозі виконати належним чином свої життєво важливі функції в організмі людини.
Вітамін С сприяє збільшенню міцності судин, забезпечуючи їх захист від проникнення вірусів і бактерій. Без вітаміну С в організмі не засвоюється залізо.
Вітамін Е - жиророзчинний вітамін-антиоксидант, захищає клітини від негативного впливу вільних радикалів, регулює синтез гемоглобіну - основного транспорту кисню в організмі.

Склад: вершки рослинного походження, крохмаль кукурудзяний, картопляні пластівці, сухарики, сіль, пшоняні пластівці, цибуля ріпчаста, морква, ароматизатор харчовий, діоксид кремнію, загусник (харчові волокна), мускатний горіх, паприка, капуста брокколі суцвіття, цибуля різанець, кріп, лавровий лист, петрушка, вітамінно-мінеральний комплекс: вітаміни С, Е, йод, селен.

Спосіб приготування:

вміст пакету залити 180-200 мл окропу, ретельно розмішати. Продукт готовий до вживання.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


ВВЕРХ