Головна : Новини

Тіреобаланс

, 20:09
0 2826

дефіцит йоду бад тіреобаланс

В останні роки все більшу стурбованість медиків викликає неухильне зростання числа захворювань щитовидної залози.

Дефіцит йоду - один з основних факторів, що привертають до захворювань щитовидної залози, найбільшу актуальність ця проблема має в дитячому, підлітковому віці, а також під час вагітності.

У зв'язку з цим на ринку представлені препарати, до складу яких входить фізіологічна доза йоду (у формі йодиду натрію або калію). Крім того існує ряд препаратів, що містять у своєму складі амінокислоту L-тирозин, необхідну для синтезу тиреоїдних гормонів. З безлічі представлених на ринку препаратів одні - нівелюють йодний дефіцит в організмі, інші - поставляють необхідні для синтезу гормонів речовини.

Компанія Артлайф, спираючись на комплексний підхід до проблеми, розробила БАД Тіреобаланс, що забезпечує системний вплив на метаболізм щитовидної залози, синтез і баланс тиреоїдних гормонів, захист клітин від окислювального стресу і вітамінно-мінерального голодування.

Тіреобаланс 

є не тільки джерелом йоду, вітамінів, мікроелементів, а й L-тирозину в оптимально необхідної дозуванні, необхідної для роботи щитовидної залози та синтезу тиреоїдних гормонів.

До складу комплексу входить великий ряд рослинних і мінеральних компонентів, вітаміни А, Е, В1, В2, В3, В6 і фолієва кислота, які нормалізують обмінні процеси, позитивно впливають на роботу серцево-судинної системи, покращують увагу і пам'ять, психо-емоційний статус .

Що входить до складу комплексу йодказеіном - органічна форма йоду, що є йодований білок. Організм ізвлкает йод з амінокислот йодказеіном в міру необхідності, тому можливість передозування виключається. Клінічно доведено, що йодказеіном покращує увагу, пам'ять, підвищує рівень фізичного розвитку, покращує психоемоційний статус, позитивно впливає на розмір, структуру і функціональну активність щитовидної залози.

Тирозин - замінима амінокислота, синтезируемая в організмі людини, є важливим субстратом для нормальної роботи щитовидної залози та профілактики її гіпофункції, а також бере участь і в освіті адреналіну, гормону надниркових залоз, і норепінефрину - гормону, нестача якого позначається на емоційній сфері і здатний викликати депресивний стан .

Для утворення тиреоїдних гормонів необхідні також селен і цинк, які також присутні в складі комплексу. Селен є коферментом монодейодінази, що конвертує прогормон тироксин в активний гормон трийодтиронін. Селен також захищає щитовидну залозу від шкідливої ​​дії вільних радикалів, що може призвести до гіпотиреозу.

При розробці комплексу Тіреобаланс був врахований і той факт, що без достатнього надходження в організм міді, марганцю і кобальту неможлива нормальна робота органів і систем, у тому числі щитовидної залози. А екстракт котячого кігтя, включений до складу комплексу, перешкоджає аутоімунному пошкодження щитовидної залози.

Складно переоцінити значення гормонів щитовидної залози для здоров'я і краси жінки. Тому при зниженні її функції:
• змінюється самопочуття (з'являється швидка стомлюваність, зниження працездатності і пам'яті, погіршується настрій: переважає апатія, депресія);
• змінюється зовнішній вигляд не в кращу сторону (з'являється зайва вага, який непросто скинути, набряки і пастозність, більш виражені в області особи);
• порушується синтез статевих гормонів, це сприяє порушенню менструального циклу, може привести до розвитку безпліддя або раннього клімаксу, формуванню мастопатії.

Результатом впливу комплексу Тіреобаланс на організм стає відновлення структури ЩЗ, що
• призводить до нормалізації її функції: гормони ЩЗ починають вироблятися в потрібній кількості;
• сприяє припиненню росту вузлів і кіст, потім відбувається поступове зменшення їх розмірів.
• активізує синтез статевих гормонів - нормалізується менструальний цикл, усувається мастопатія і безпліддя.

Перевагою Тіреобаланса перед іншими комплексами, такими як ламінарін, полягає в тому, що в одній таблетці Тіреобаланса міститься значно більша кількість активних речовин.

Оскільки вплив виявляється на весь організм в цілому, а не тільки на щитовидну залозу, вже при прийомі одного курсу комплексу Тіреобаланс поліпшується загальне самопочуття, підвищується працездатність, поліпшується настрій, відновлюється сон, стабілізується артеріальний тиск, зникають набряки, поступово нормалізується вага і відновлюється менструальний цикл. Жінки стають молодшими і красивішими.

Таким чином, БАД «Тіреобаланс» - це унікальний продукт, який не має аналогів на ринку, що надає повний комплекс всіх необхідних речовин для нормального функціонування щитовидної залози. Прийом всього однієї таблетки комплексу Тіреобаланс на день забезпечує ефективну профілактику йододефіцитних захворювань.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


ВВЕРХ