Головна : Новини

Пінотель-ідеал

, 19:17
0 1471

Пінотель-ідеал

Нова, більш красива і стильна етикетка чудово відображає настрій і призначення напою - продукт для спортивного харчування. Пінотель рекомендований при підвищених фізичних навантаженнях, для поліпшення енергетичного балансу в організмі і підтримки бажаної м'язової маси, а також для відновлення сил після захворювань і при ослабленому імунітеті.

Коктейль збалансований за змістом амінокислот і наближений до ідеального білку за рахунок комбінації білків рослинного і тваринного походження (кедрового горіха, соєвого білка та альбуміну), збагачений вітамінами групи В, С, РР, Е, L-карнітину та L-таурином.

Білок кедрового горіха ідеальний по своєму складу, він близький до білків людини, що обумовлює його повне засвоєння. За даними хімічних досліджень, у білку кедрового горіха дуже багато незамінних амінокислот. Причому їх більше, ніж у молоці та м'ясі! А вітамінів в кедрових горіхах в десятки разів більше, ніж у будь-яких інших.

У складі коктейлю також присутні соєвий білок і яєчний білок - альбумін. Соєвий білок багатий глютамином, який необхідний людям розумової праці, дітям при затримці нервово-психічного розвитку, при синдромі хронічної втоми, депресії і імпотенції. Так само, як і в ядерцях кедрових горіхів, в ньому міститься амінокислота аргінін - потужний імуномодулятор.

Альбумін визнаний найкращим джерел білка для людського організму і еталоном біологічної цінності, оскільки його амінокислотний склад самий збалансований. Він має майже 100% засвоюваність і володіє жиросжигающим властивістю.

Так що, при всій своїй неймовірній користь Пінотель низькокалорійний, і містить жиру не більше 5%. Коктейль відмінно підходить для осіб, контролюючих масу тіла. А при нарощуванні м'язової маси дуже ефективний, якщо його вживати до і після тренувань.

Приймаючи білково-вітамінний коктейль Пінотель Баланс, ви отримаєте, поряд з приємним смаком кедрового горіха, найцінніше - здоров'я!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ