Головна : Новини

Чорниця-комплекс

, 14:03
0 3521

цукерки Артлайф

Лінійка продукції компанії Артлайф поповнилася натуральними корисними ласощами, не містять цукор, консерванти та барвники - цукерками «Чорниця-комплекс» і «Кедровий горішок» для малюків та їх батьків.
Цукерки «Чорниця-комплекс» з ніжним вершковим смаком з екстракту ягід чорниці та аронії (чорноплідної горобини) отримані водної екстракцією при сприятливих умовах, що дозволяє зберегти весь спектр корисних властивостей.
Ягоди чорноплідної горобини мають приємний кислувато-солодкий, терпкий смак. Аронія містить багатий природний комплекс вітамінів (P, C, E, K, B1, B2, B6, бета-каротин), макро-і мікроелементів (бор, залізо, марганець, мідь, молібден, фтор), цукрів (глюкоза, сахароза, фруктоза), пектинових і дубильних речовин.
Чорниця - не лише красива і смачна ягода, яка росте влітку в наших сибірських лісах, це ще й джерело вітамінів, каротину, мікроелементів. У ній міститься до 6% цукрів, до 7% - дубильних речовин, лимонна і яблучна кислоти, є вітамін С, каротин, мікроелементи, а також органічний барвник - антоціан.
Цукерки «Чорниця-комплекс» збагачені антоціанами чорниці та аронії, лютеїном, а також вітамінами А і С.
Короткозорість у дітей молодшого та середнього віку значно зросла в останні роки у зв'язку з бурхливим впровадженням у наше життя сучасних навчальних технологій. Зорова система дитини перебуває в постійному розвитку, тому шкідливі фактори навколишнього середовища можуть чинити на неї негативний вплив, який часто призводить до розвитку короткозорості у дітей.
Компоненти, спеціально підібрані до складу «Чорниця-комплекс», сприятливо і системно впливають на зміцнення зору.
Чорниця і аронія - найбагатші джерела антоціанів - це найсильніші з усіх природних антиоксидантів. Антоціани, які надають ягоді яскравий фіолетовий колір, мають особливим подібністю тканин очей і судин і надають антиоксидантний захист, сприяють поліпшенню стану клітинних мембран, зміцнюють капіляри сітківки і стимулюють регенерацію родопсину - пігменту очі, який сприймає світло при зниженій освітленості. А наявність у складі цукерок лютеїну, який відповідає за гостроту зору, вітаміну А і С доповнюють дію основного компонента і комплексно вирішують проблеми зору.
Завдяки технологічним можливостям виробництва компанії Артлайф в цукерки «Чорниця-комплекс» закладена добова норма споживання антоціантов в розмірі 100% для дітей віком від 3 до 14 років. За рахунок використання високого вмісту натуральних компонентів, пігменти чорниці можуть забарвлювати мову, як у випадку вживання свіжих ягід.
Цукерки «Чорниця-комплекс» на основі одного з кращих засобів, подарованих нам природою, можуть стати улюбленими ласощами не лише малюків, а й їхніх батьків. Ми рекомендуємо вживати цей продукт всім, у тих випадках, коли навантаження на очі набагато більше, ніж у звичайних умовах - при втоми і болю в очах, при тривалій роботі за комп'ютером, при яскравому освітленні і довгого водіння автомобіля в нічний час. А дбайливих мам, крім цілющих властивостей, порадує низька калорійність продукту.
Цукерки «Кедровий горішок» з ніжним вершково-горіховим смаком на основі борошна кедрового горіха збагачені пропіоновокислих бактеріями і фібруліном.
Кедрового дерева, і кедрові горішки є символом російської півночі, і саме в цьому регіоні вживання та лікування кедровими горіхами та їх продуктами має вельми широке поширення. За даними досліджень, ядро ​​кедрового горішка в середньому важить приблизно 43% від загальної маси горішка. У складі цих дивних насіння міститься неймовірна кількість корисних речовин: вітаміни, мікроелементи, білки, вуглеводи, жири.
Одним з найцінніших продуктів, одержуваних при переробці кедрових горіхів, є кедрова мука. Це білий, солодкуватий на смак порошок з легким кедровим ароматом.
Цукерки «Кедровий горішок» - не тільки смачне, але і вкрай корисні ласощі для дітей, вагітних і годуючих жінок. Численні амінокислоти, вітаміни, макро-і мікроелементи, що містяться в кедрової борошні, дуже важливі для розвитку організму. Вони благотворно впливають на фізичний і розумовий розвиток дитини. Дуже корисні й необхідні в період зміни молочних зубів.
Вхідні до складу цукерок «Кедровий горішок» компоненти зміцнюють імунітет, нормалізують діяльність шлунково-кишкового тракту.
Пропіоновокислі бактерії відносяться до корисних мікроорганізмів пробіотичного дії. Встановлено, що пропіоновокислі бактерії відносяться до групи нормальних кислотоутворювачами, тобто до бактерій, що виробляють органічні кислоти. Модифікуючи кишкову середу в бік зниження показника рН, вони стимулюють ріст біфідо-і лактобактерій у товстій кишці.
Фібрулін є джерелом інуліну, який впливає на обмін речовин. Інулін благотворно впливає протягом усього часу перебування в організмі людини - починаючи від попадання в шлунок і закінчуючи виділенням. Інулін, потрапляючи в шлунково-кишковий тракт, розщеплюється соляною кислотою і ферментами на окремі молекули фруктози і короткі фруктозні ланцюжки, які проникають у кровоносне русло. Залишилося нерасщепленной частина інуліну швидко виводиться, зв'язавши собою велику кількість непотрібних організму речовин, таких як важкі метали, радіонукліди, кристали холестерину, жирні кислоти, різні хімічні сполуки. При цьому інулін сприяє засвоєнню вітамінів і мінералів в організмі і розвитку бактерій Біфідус, що містяться в мікрофлорі шлунка, сприяючи, таким чином, нормальному функціонуванню шлунково-кишкового тракту.
Збалансоване поєднання функціональних компонентів цукерок «Кедровий горішок» зміцнить Ваш імунітет, подарує життєву силу, допоможе нормалізувати діяльність шлунково-кишкового тракту. Вітамінно-мінеральний комплекс підібраний з урахуванням сумісності і збалансованої взаємодії активних речовин, що забезпечує його максимальну ефективність.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


ВВЕРХ