Головна : Новини

Джоінт Флекс Актив

, 22:09
0 2316
джоінт флекс актив

Кожна 5-та людина в світі скаржиться на болі та/або обмеження рухів в суглобах. Ці проблеми - результат хронічних запальних процесів, загального зниження імунітету, малорухливого способу життя, неправильного і неповноцінного харчування, зайвої ваги - і перед вами повний комплекс усього, що лежить в основі порушення функціонування суглобів.
Комплекси Джоінтгель і джоінт Флекс компанії Артлайф забезпечують ефективну корекцію цих проблем за допомогою речовин, що живлять тканини суглобів (хондропротектори, антиоксиданти, вітаміни). Сьогодні є спосіб доповнити дію цих біологічно активних комплексів, зовнішнім впливом крему джоінт Флекс Актив, забезпечивши тим самим більш глибоку захист суглобів від можливих або вже існуючих проблем.

Цей крем поєднує в собі рефлекторний відволікаючий і знеболюючий ефекти. Забезпечує активацію кровотоку в зоні запаленого суглоба, а також має протизапальну активність, посилюючи і пролонгуючи біологічні ефекти активних комплексів.

Ефективність дії крему обумовлена ​​поєднанням активних речовин природного походження, що входять до його складу. Екстракт перцю пекучого укладений в ліпосомальні систему*, скипидар і камфора збільшують приплив крові до вогнища запалення, нормалізують харчування та надають зігріваючий ефект. Спільне використання ментолу, пихтового масла та олії евкаліпта допомагає викликати ефект охолодження і знеболення в проблемній зоні, на цьому тлі розігріваючу дію екстракту перцю не викликає дискомфорту, а всі разом названі компоненти підсилюють приплив крої до запаленого або хворобливої ​​ділянки. Одночасне використання шабельника, лопуха і масла лаванди дозволяє підсилити знеболюючу дію, швидше зменшити набряклість прилеглих тканин, а екстракт лаврового листа, на тлі посиленого кровотоку швидко надходить у запалені тканини, зменшує болючість і допомагає позбавитися від скутості в суглобах.

Показання до застосування:
• для усунення суглобових і м'язових болів, радикуліту, остеохондрозу;
• для усунення ломоти суглобів, викликаної зміною погоди;
• для відновлення тканин в посттравматичний період (переломи, удари, розтягування);
• для усунення болю викликаної надмірним фізичним навантаженням;
• для релаксації м'язової напруги, зняття втоми і набряклості;
• для запобігання відкладення солей у суглобах.

Спосіб застосування:
При перших ознаках больових відчуттів нанесіть крем на попередньо очищену поверхню шкіри і рівномірно розподіліть по ділянці легкими масажними рухами протягом 3-5 хвилин 2-3 рази на день. Крем повністю всмоктується протягом 2-3-х хвилин і діє протягом 5-6 годин. Після нанесення крему для посилення ефекту, на хворобливу область необхідно накласти зігріваючу пов'язку і по можливості протягом 20-30 хвилин дотримуватися спокою. Курс застосування 1-4 тижні. При необхідності курс повторити.

Комплексний підхід
Спільне використання крему джоінт Флекс Актив і комплексу Джоінтгель, дозволить сповільнити прогресування остеоартрозу та остеохондрозу, запобіжить загострення, зменшить хворобливість, набряклість, і інші прояви захворювань суглобів, поліпшить рухливість і функції уражених ділянок. Якщо ж у вас суглоби ніяк про себе не нагадують, за допомогою крему джоінт Флекс Актив ви зможете уникнути непотрібного стресу для організму у вигляді перенапруги опорно-рухової системи в екстремальних ситуаціях, під час тренувань або фізичних навантажень.

* Ліпосомальна система
Ліпосоми складаються з декількох шарів фосфоліпідів і подібні за структурою живій клітині шкіри, тому вони ефективно впливають на процес її регенерації, стимулюють обмін речовин і зменшують втрату води. Ліпосоми нагадують своєрідні маленькі контейнери, які включають у свій внутрішній обсяг активна речовина (екстракт перцю пекучого). Це дозволяє їм швидко і легко доставляти діюча речовина, як у поверхневий шар шкіри, так і в глибокий, надаючи виражену місцеву дію.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


ВВЕРХ