здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Новий комплекс «НовОмегін»

Серпень 06 2010

новомегін

Пропонуємо Вашій увазі нову розробку компанії «Артлайф» - біологічно активну добавку до їжі «НовОмегін». Це нова формула вже знайомого продукту «Ессенціал Ойл», ще більш ефективна за рахунок нової технології доставки активних компонентів і введення до складу додаткових інгредієнтів.

«НовОмегін» - це продукт, отриманий з високоякісного риб'ячого жиру гренландського лосося і лляного масла, служить джерелом необхідних омега-3 кислот.
У складі БАД присутній дигідрокверцетин. Як речовина, що відноситься до групи вітаміну Р, він зменшує проникність і ламкість капілярів, внаслідок чого поліпшується кровопостачання і нормалізуються функції органів і тканин. За антиоксидантної активності дигідрокверцетин перевершує широко відомий антиоксидант вітамін Е в 11,5 рази.

Особливість нової формули БАД «НовОмегін» в тому, що дігідрокверцітін представлений в ліпосомальної формі. Ліпосоми з сприяють збереженню омега-3 жирних кислот від окислення і покращують всмоктування з кишечника при прийомі всередину.

Доповнює дію дигидрокверцетина вітамін Е, який також забезпечує стабільність препарату, сприяючи збереженню омега-3 ПНЖК від окислення. Як антиоксидант, вітамін Е захищає судини від атеросклерозу, забезпечуючи поряд з дигідрокверцетин і омега-3, потрійну протекцію серцево-судинної системи.

Селен, що доповнює вітамін Е в якості ефективного антиоксиданту, запобігає окислення альфа-токоферолу. Також селен виконує важливу функцію в реалізації антиоксидантного захисту організму, надаючи активуючий вплив на ферментативні системи.

У БАД «НовОмегін» селен представлений у вигляді органічної сполуки - селексена. Основною якістю селексена є дуже мала токсичність у порівнянні з неорганічним селеном і здатність утворювати депо в організмі, це забезпечує дозоване і своєчасне вивільнення селену в організмі в тих випадках, коли це необхідно (стреси, гострі респіраторні захворювання і т.д.).

Селен бере активну участь у регулюванні функціонального стану щитовидної залози, підвищуючи активність основних гормонів.

Ліпоєва кислота. За сучасною номенклатурою альфа-ліпоєва кислота відноситься до вітаміноподібних з'єднанням. Унікальні властивості дозволяють їй брати участь у ряді важливих біохімічних реакцій. Володіючи гідрофобними властивостями, добре проникає через різні біологічні мембрани. Грає важливу роль в забезпеченні нормального енергетичного обміну, запобігає перетворенню надлишку харчових вуглеводів в жир. Володіє антиатерогенні, антиоксидантну, антитоксичну дію. Антитоксичну дію відносно важких металів (ртуть, свинець) викликане здатністю пов'язувати ці метали. Ліпоєва кислота - хороший антиагрегант, вона оберігає від утворення тромбів.

БАД до їжі «НовОмегін» можна рекомендувати при наступних патологічних станах: атеросклероз, гіпертонічна хвороба, артрит, депресивні стани, синдром хронічної втоми, підвищені фізичні та розумові навантаження, вегетосудинна дистонія, постінфарктним стану, хвороби печінки та підшлункової залози, захворювання шкіри.

Конкурентні переваги комплексу «НовОмегін»:
- Активні речовини БАД «НовОмегін» укладені в м'яку желатинову капсулу. Це забезпечує підвищення низки споживчих якостей продукту по-порівнянні з твердою формою: препарат герметичний, суворо дозований, не має смаку і запаху, а також має збільшений термін придатності в порівнянні з аналогічними препаратами у твердій капсулі.
 - Інноваційна технологія доставки активних речовин - ліпосомування. Технологія ліпосомірованія дає можливість одночасної доставки в організм активних речовин, що мають різні шляхи проникнення і всмоктування, але при цьому загальну точку програми біологічних ефектів. Омега-3 і вітамін Е - жиророзчинні компоненти, а дигідрокверцетин - водорозчинний, однак інноваційна форма доставки їх в організм дає можливість одночасного потрапляння, синхронного дії і забезпечує і потрійний захист серця і судин від атеросклерозу.

← Бальзам НатурАсепт Vitamin Mix Flowers 
Автор: admin

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен