Головна : Новини

Новий комплекс «НовОмегін»

, 23:05
0 3502

новомегін

Пропонуємо Вашій увазі нову розробку компанії «Артлайф» - біологічно активну добавку до їжі «НовОмегін». Це нова формула вже знайомого продукту «Ессенціал Ойл», ще більш ефективна за рахунок нової технології доставки активних компонентів і введення до складу додаткових інгредієнтів.

«НовОмегін» - це продукт, отриманий з високоякісного риб'ячого жиру гренландського лосося і лляного масла, служить джерелом необхідних омега-3 кислот.
У складі БАД присутній дигідрокверцетин. Як речовина, що відноситься до групи вітаміну Р, він зменшує проникність і ламкість капілярів, внаслідок чого поліпшується кровопостачання і нормалізуються функції органів і тканин. За антиоксидантної активності дигідрокверцетин перевершує широко відомий антиоксидант вітамін Е в 11,5 рази.

Особливість нової формули БАД «НовОмегін» в тому, що дігідрокверцітін представлений в ліпосомальної формі. Ліпосоми з сприяють збереженню омега-3 жирних кислот від окислення і покращують всмоктування з кишечника при прийомі всередину.

Доповнює дію дигидрокверцетина вітамін Е, який також забезпечує стабільність препарату, сприяючи збереженню омега-3 ПНЖК від окислення. Як антиоксидант, вітамін Е захищає судини від атеросклерозу, забезпечуючи поряд з дигідрокверцетин і омега-3, потрійну протекцію серцево-судинної системи.

Селен, що доповнює вітамін Е в якості ефективного антиоксиданту, запобігає окислення альфа-токоферолу. Також селен виконує важливу функцію в реалізації антиоксидантного захисту організму, надаючи активуючий вплив на ферментативні системи.

У БАД «НовОмегін» селен представлений у вигляді органічної сполуки - селексена. Основною якістю селексена є дуже мала токсичність у порівнянні з неорганічним селеном і здатність утворювати депо в організмі, це забезпечує дозоване і своєчасне вивільнення селену в організмі в тих випадках, коли це необхідно (стреси, гострі респіраторні захворювання і т.д.).

Селен бере активну участь у регулюванні функціонального стану щитовидної залози, підвищуючи активність основних гормонів.

Ліпоєва кислота. За сучасною номенклатурою альфа-ліпоєва кислота відноситься до вітаміноподібних з'єднанням. Унікальні властивості дозволяють їй брати участь у ряді важливих біохімічних реакцій. Володіючи гідрофобними властивостями, добре проникає через різні біологічні мембрани. Грає важливу роль в забезпеченні нормального енергетичного обміну, запобігає перетворенню надлишку харчових вуглеводів в жир. Володіє антиатерогенні, антиоксидантну, антитоксичну дію. Антитоксичну дію відносно важких металів (ртуть, свинець) викликане здатністю пов'язувати ці метали. Ліпоєва кислота - хороший антиагрегант, вона оберігає від утворення тромбів.

БАД до їжі «НовОмегін» можна рекомендувати при наступних патологічних станах: атеросклероз, гіпертонічна хвороба, артрит, депресивні стани, синдром хронічної втоми, підвищені фізичні та розумові навантаження, вегетосудинна дистонія, постінфарктним стану, хвороби печінки та підшлункової залози, захворювання шкіри.

Конкурентні переваги комплексу «НовОмегін»:
- Активні речовини БАД «НовОмегін» укладені в м'яку желатинову капсулу. Це забезпечує підвищення низки споживчих якостей продукту по-порівнянні з твердою формою: препарат герметичний, суворо дозований, не має смаку і запаху, а також має збільшений термін придатності в порівнянні з аналогічними препаратами у твердій капсулі.
 - Інноваційна технологія доставки активних речовин - ліпосомування. Технологія ліпосомірованія дає можливість одночасної доставки в організм активних речовин, що мають різні шляхи проникнення і всмоктування, але при цьому загальну точку програми біологічних ефектів. Омега-3 і вітамін Е - жиророзчинні компоненти, а дигідрокверцетин - водорозчинний, однак інноваційна форма доставки їх в організм дає можливість одночасного потрапляння, синхронного дії і забезпечує і потрійний захист серця і судин від атеросклерозу.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


ВВЕРХ