Головна : Новини

Гель Вазолекс Актив

, 09:30
0 2791

вазолекс артлайф

Вам стало важко ходити - ноги швидко втомлюються, стають важкими? Швидше за все, це варикозне розширення вен.
Варикоз може торкнутися вени на будь-якій ділянці тіла, проте найчастіше йому піддані вени на ногах і ступнях, тому що на них доводиться підвищений тиск при стоянні і ходьбі. Домогтися повного лікування від варикозної хвороби на жаль неможливо. Проте зменшення симптомів, пов'язаних із застоєм венозної крові в ногах цілком можливо за допомогою сучасної терапії.
Головним завданням при варикозному розширенні вен є поліпшення стану судин, зняття набряклості і тяжкості в ногах.

Гель Вазолекс Актив рекомендується для зняття відчуття втоми в ногах, підтримки судинного тонусу і нормалізації кровообігу особливо при варикозному розширенні вен, а також при підвищених навантаженнях на судини. Він зменшує біль і набряки, зумовлені венозною недостатністю, травматичним походженням і розтягненнями. Володіє одночасно венотонізуючою, сосудоукрепляющим, венопротекторну і антиоксидантну властивостями.
Біологічна дія гелю обумовлено активними речовинами, які органічно доповнюють один одного, завдяки чому профілактика і лікування варикозного розширення вен стають особливо ефективними. Троксерутин в ліпосомальної системі - відновлює еластичність вен, знижує проникність судинної стінки, зменшує ламкість капілярів, зміцнює і тонізує їх, перешкоджаючи виникненню набряків і венозного малюнка на шкірі. Активні речовини екстракту гінкго білоба поліпшують мікроциркуляцію і знижують ризик виникнення венозного застою і набряків. Вхідні до складу екстракти верби, звіробою і кори дуба зміцнюють стінки судин і мають протизапальну дію.

Спектр застосування гелю Вазолекс Актив не обмежується захворюваннями вен. Засіб також широко застосовується в комбінованій терапії різних станів і може надати ефективну допомогу при ушкодженні зв'язок, травмах, ударах, посттравматичних гематом, розтягненнях, синцях і набряках ревматичного характеру. В якості профілактики при наявності факторів ризику: спадкова схильність, малорухливий спосіб життя, тривале перебування на ногах, надмірна вага, взуття на високих підборах, заняття спортом, робота пов'язана з великим навантаженням на ноги, носіння тісного одягу. Крім того, гель зніме набряклість та свербіж при укусах комах. По праву він може стати необхідним компонентом домашньої аптечки.

Спосіб застосування: гель наносити 2-3 рази на день легкими масажними рухами (знизу вгору). Курс застосування не менше 3-4 тижнів. При необхідності курс повторити.
При профілактиці варикозного розширення вен наносити гель 1 раз на день.

Комплексний підхід
У профілактиці та лікуванні важливо забезпечити внутрішнє і зовнішнє надходження активно впливають речовин. Тому для максимального лікувального ефекту рекомендуємо поєднувати застосування гелю Вазолекс з біологічно активними комплексами: Венатол, Нейростронг, джоінт флекс, Комплекс ферментів, АСЕвіт, ФерроДок.

Проблема

Препарати 

Результат

Профілактика і лікування варикозного розширення вен

Венатол

+Вазолекс Актив

Дане поєднання препаратів дозволить зміцнити венозну стінку, поліпшити властивості крові і роботу системи згортання, забезпечити ефективне кровопостачання капілярного русла, знизити ризик тромбоутворення. 

Продовжити молодість судин 

Вазолекс Актив

+ Нейростронг

Дане поєднання препаратів дозволить поліпшити мікроциркуляцію і здійснити профілактику атеросклеротичного ураження судин. 

Захворювання судин

Джоінт флекс в поєднанні з прийомом Комплекс ферментів плюс 

+ Вазолекс Актив

Дане поєднання препаратів дозволить усунути запалення, забезпечити правильну трофіку тканин і добитися тривалого періоду ремісії захворювання. 

Зміцнення стінок судин 

АСЕвіт в поєднанні з прийомом біокомплексу ФерроДок + Вазолекс Актив 

Дане поєднання препаратів дозволить забезпечить профілактику гіпоксії в тканинах, зробить судини ніг більш стійкими до навантажень.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


ВВЕРХ