Головна : Новини

Лецитин-гель з вітамінами

, 11:15
0 3774

Лецитин-гель

 

Представляємо новий продукт у лінійці BABY - «Лецитин-гель з вітамінами» для дітей. Це перша біологічно активна добавка до їжі, призначена для щоденної живильної підтримки мозку і нервової системи дитини.

БАД до їжі «Лецитин-гель з вітамінами» містить лецитин рослинного походження, стандартизований за змістом фосфоліпідів, а також вітамінний комплекс (вітаміни А, Е і Д і групи В), що відповідає потребам зростаючого організму.

Лецитин (есенціальні фосфоліпіди) - життєво необхідний елемент, який відіграє величезну роль у забезпеченні нормальної життєдіяльності організму.
Унікальна гелева форма продукту забезпечує максимальну біодоступність активних компонентів, а прекрасні смакові якості (смак абрикоса) роблять «Лецитин-гель» справжніми ласощами навіть для самого примхливого дитини.

Лецитин-гель зручний у застосуванні, легко дозується завдяки наявності мірної ложечки. Оригінальна алюмінієва туба прекрасно зберігає всі властивості продукту.

Для чого необхідний лецитин (фосфоліпіди) дітям?
Лецитин - це основна речовина, що забезпечує необхідну живильну підтримку мозку і нервової системи, будучи структурною основою всіх клітинний мембран людського організму. Тому особливо він необхідний в період активного росту і розвитку, коли особливе навантаження несуть найважливіші системи організму - нервова, кровоносна, травна і т.д. Лецитин грає найважливішу роль у формуванні стійкості до ранніх процесам старіння організму. Відомо, що атеросклеротичний процес починається в ранньому віці, проте надходження в достатній кількості лецитину в організм дитини не допускає затвердіння «холестеринових бляшок» і вони швидко розсмоктуються.

«Ударна доза» лецитину необхідна дітям при підвищеній розумового навантаження та психо-емоційному напруженні. Брак лецитину дуже сильно позначається на розумовій роботі: дитина починає погано справлятися з навчальною програмою, стає розсіяним і неуважним, погано запам'ятовує інформацію на уроках, більше втомлюється і т.д. Також лецитин необхідний дитині для боротьби зі стресовими факторами, що отримала в повсякденному житті (зміна школи або місця проживання, конфліктні ситуації з однолітками або вчителями і т.п.).

Лецитин знижує дратівливість і плаксивість в ослаблених і часто хворіючих дітей, а також підвищує імунний захист і соп ротівляемость організму інфекціям.
Прийом лецитину показаний дітям при різних порушеннях функцій центральної нервової системи, а саме, затримці мовного розвитку, підвищеній збудливості, стомлюваності, енурезі. А також при захворюваннях травної системи, особливо печінки, і органів дихання.

Показання до застосування:
• Оптимізація харчового раціону
• Підвищені розумові та фізичні навантаження
• Профілактика дефіциту вітамінів в період активного росту та розвитку
• Перевтома, стреси, психоемоційне напруження
• Період одужання після перенесених інфекційних захворювань
• Функціональні порушення і захворювання нервової системи.

Конкурентні переваги БАД «Лецитин-гель з вітамінами» для дітей:
1. Однією з особливостей нового «Лецитин-гелю» є те, що вміст у ньому фосфоліпідів в 7,5 разів більше на 10 грам продукту, ніж у аналога, що робить його більш корисним для дітей.
2. У продукті розширена група вітамінів B (міститься в 4,5 рази більше вітаміну B12 на 100 грам продукту, і доданий вітамін B9). Ці вітаміни сприяють профілактиці анемії (процесам правильного кровотворення). Це говорить про те, що БАД «Лецитин-гель» з вітамінами наближений до російських споживчим і харчовим особливостям, так як на території країн СНД приховані анемії реєструються частіше, ніж у країнах Євросоюзу, причому не завжди вони залізодефіцитні, часто вони пов'язані саме з авітамінозом і загальної незбалансованістю раціону. Прямим наслідком профілактики анемії можна назвати профілактику гіпоксії (недостатності кисню в тканинах).
3. БАД до їжі «Лецитин-гель» з вітамінами Артлайф не містить аскорбінової кислоти, а значить, не викличе ризику алергії і підійде навіть для дітей, у яких є непереносимість цитрусових, смородини та інших продуктів, що містять вітамін С.

Якщо Ваша дитина не проявляє інтересу до навчання, не може зосередитися на уроках і при підготовці домашніх завдань, варто задуматися - можливо, в його раціоні не вистачає найважливіших вітамінів і лецитину.

Лецитин-гель з вітамінами - це турбота про здоров'я Вашої дитини!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


ВВЕРХ