здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Лецитин-гель з вітамінами

Листопад 24 2010

Лецитин-гель

 

Представляємо новий продукт у лінійці BABY - «Лецитин-гель з вітамінами» для дітей. Це перша біологічно активна добавка до їжі, призначена для щоденної живильної підтримки мозку і нервової системи дитини.

БАД до їжі «Лецитин-гель з вітамінами» містить лецитин рослинного походження, стандартизований за змістом фосфоліпідів, а також вітамінний комплекс (вітаміни А, Е і Д і групи В), що відповідає потребам зростаючого організму.

Лецитин (есенціальні фосфоліпіди) - життєво необхідний елемент, який відіграє величезну роль у забезпеченні нормальної життєдіяльності організму.
Унікальна гелева форма продукту забезпечує максимальну біодоступність активних компонентів, а прекрасні смакові якості (смак абрикоса) роблять «Лецитин-гель» справжніми ласощами навіть для самого примхливого дитини.

Лецитин-гель зручний у застосуванні, легко дозується завдяки наявності мірної ложечки. Оригінальна алюмінієва туба прекрасно зберігає всі властивості продукту.

Для чого необхідний лецитин (фосфоліпіди) дітям?
Лецитин - це основна речовина, що забезпечує необхідну живильну підтримку мозку і нервової системи, будучи структурною основою всіх клітинний мембран людського організму. Тому особливо він необхідний в період активного росту і розвитку, коли особливе навантаження несуть найважливіші системи організму - нервова, кровоносна, травна і т.д. Лецитин грає найважливішу роль у формуванні стійкості до ранніх процесам старіння організму. Відомо, що атеросклеротичний процес починається в ранньому віці, проте надходження в достатній кількості лецитину в організм дитини не допускає затвердіння «холестеринових бляшок» і вони швидко розсмоктуються.

«Ударна доза» лецитину необхідна дітям при підвищеній розумового навантаження та психо-емоційному напруженні. Брак лецитину дуже сильно позначається на розумовій роботі: дитина починає погано справлятися з навчальною програмою, стає розсіяним і неуважним, погано запам'ятовує інформацію на уроках, більше втомлюється і т.д. Також лецитин необхідний дитині для боротьби зі стресовими факторами, що отримала в повсякденному житті (зміна школи або місця проживання, конфліктні ситуації з однолітками або вчителями і т.п.).

Лецитин знижує дратівливість і плаксивість в ослаблених і часто хворіючих дітей, а також підвищує імунний захист і соп ротівляемость організму інфекціям.
Прийом лецитину показаний дітям при різних порушеннях функцій центральної нервової системи, а саме, затримці мовного розвитку, підвищеній збудливості, стомлюваності, енурезі. А також при захворюваннях травної системи, особливо печінки, і органів дихання.

Показання до застосування:
• Оптимізація харчового раціону
• Підвищені розумові та фізичні навантаження
• Профілактика дефіциту вітамінів в період активного росту та розвитку
• Перевтома, стреси, психоемоційне напруження
• Період одужання після перенесених інфекційних захворювань
• Функціональні порушення і захворювання нервової системи.

Конкурентні переваги БАД «Лецитин-гель з вітамінами» для дітей:
1. Однією з особливостей нового «Лецитин-гелю» є те, що вміст у ньому фосфоліпідів в 7,5 разів більше на 10 грам продукту, ніж у аналога, що робить його більш корисним для дітей.
2. У продукті розширена група вітамінів B (міститься в 4,5 рази більше вітаміну B12 на 100 грам продукту, і доданий вітамін B9). Ці вітаміни сприяють профілактиці анемії (процесам правильного кровотворення). Це говорить про те, що БАД «Лецитин-гель» з вітамінами наближений до російських споживчим і харчовим особливостям, так як на території країн СНД приховані анемії реєструються частіше, ніж у країнах Євросоюзу, причому не завжди вони залізодефіцитні, часто вони пов'язані саме з авітамінозом і загальної незбалансованістю раціону. Прямим наслідком профілактики анемії можна назвати профілактику гіпоксії (недостатності кисню в тканинах).
3. БАД до їжі «Лецитин-гель» з вітамінами Артлайф не містить аскорбінової кислоти, а значить, не викличе ризику алергії і підійде навіть для дітей, у яких є непереносимість цитрусових, смородини та інших продуктів, що містять вітамін С.

Якщо Ваша дитина не проявляє інтересу до навчання, не може зосередитися на уроках і при підготовці домашніх завдань, варто задуматися - можливо, в його раціоні не вистачає найважливіших вітамінів і лецитину.

Лецитин-гель з вітамінами - це турбота про здоров'я Вашої дитини!

← Vitamin Mix Flowers Киселі на фруктозі 
Автор: admin

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен