Главная : Новости

Що таке рукоділля

, 10:07
0 4395

рукоділляРукоділля - це такий вид діяльності, коли людина роблячи щось своїми руками, забуває про всі негаразди, осмислює свою поведінку, знаходить шляхи розв’язання своїх проблем.

Це і хобі, і заняття, і корисна справа, і зняття стресу. Існує така думка, що жінка, яка займається рукоділлям виглядає молодшою, бо під час цього процесу розгладжуються всі зморшки на обличчі, жінка стає більш жіночною, спокійною, лагідною.

До рукоділля можна віднести багато занять, це все види декоративно - ужиткового мистецтва, яке на території нашої країни було дуже розвинене. Це і в’язання спицями і гачком, і вишивання бісером чи нитками, і пошиття іграшок, і виготовлення ляльки-мотанки, і ще багато чого, навіть перелічити важко всі ці види.

Слід відмітити, що рукоділля, крім мистецького спрямування, має і практичне застосування. Чого тільки варта, вишита власноруч вишиванка, або пояс, плетений гачком, або якійсь модний і ексклюзивний жакетик, зв’язаний вами. Таких речей ви не знайдете ні на одному базарі, і не даремно іноземні туристи за такі речі платять великі гроші. Але, щоб виготовити гарну річ, необхідні і якісні матеріали та інструменти.

Сьогодні рукоділля набуває все більшої популярності, як серед старшого покоління, так і серед молоді, що особливо приємно. А всі необхідні матеріали, ви легко зможете придбати у спеціалізованих магазинах, наприклад, на сайті http://club.tk-furnitura.com.ua/. Тут ви знайдете все, що вам необхідно: різні мережива і тасьму, нитки для в’язання гачком та спицями, схеми для вишивання і нитки, а якщо бажаєте вишивати бісером, то і бісер тут підберете. А ще вам запропонують різні скриньки для зберігання цих матеріалів. Ісі ці матеріали провідних українських та зарубіжних виробників. Так що творіть! Отримуйте задоволення, і вам ніякий стрес не страшний.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
3 (голосов: 99)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ