Главная : Новости

Купівля квартири у місті Лева

, 10:20
0 1699

львівЛьвів часто називають західною столицею країни, брамою в Європу. Незмінним є той факт, що місто Лева є одним із найкрасивіших, найзагадковіших в Україні, що кожного місяця приводить сюди значну кількість туристів. Враховуючи, що Львів володіє потужною науковою базою, сюди на навчання приїжджають тисячі абітурієнтів з усієї країни і світу. Не варто також забувати і ті категорії людей, яким місто до вподоби в якості постійного місця проживання чи працевлаштування. Очевидно, що для всіх цих категорій людей, рівно як і для місцевих жителів, необхідна буде одна, фактично невід'ємна, річ - власне житло. Це те, без чого не в змозі обійтись будь-яка соціально адаптована особа, оскільки дім (в широкому розумінні цього слова) являється тією частиною простору, тією площею, котра повністю належить людині. Це означає, що кожний з нас на своїй території може організувати життя так, як нам цього хочеться.

Пошук і вибір житла у Львові

Очевидно, що пошук і кінцевий вибір квартири являє собою певного роду ринкову операцію, що автоматично приводить до використання очевидних критеріїв відбору. Зокрема, що стосується зайняття певної житлової площі в тому самому Львові, то вона можлива в один із трьох способів:

  • Оренда кімнати чи квартири. Варіант, з точки зору початкових капіталовкладень найбільш прийнятний, оскільки вам надається приміщення, повністю облаштоване для комфортного проживання. Мінусом такої схеми є доволі висока місячна плата за житло, яка часто враховує і комунальні платежі;
  • Надання робітникові приміщення від організації чи в порядку черги. Цей варіант був доволі популярним за часів СРСР, але сьогодні є найбільш проблемним;
  • Купівля квартири. Даний варіант є найбільш затратним з точки зору фінансів, але має очевидні переваги, зокрема, ви отримуєте у власність квартиру, якою можете розпоряджатися на свій власний розсуд.

Враховуючи, що перший варіант цікавий лише як тимчасовий, а другий - малоймовірний, то зупинимо свою увагу якраз на третьому, найбільш цікавому для жителів Львова варіанті. Доречі, підібрати та купити квартиру у Львові вам допоможе компанія "ДУОКОМ", яка має найбільшу базу нерухомості у своєму розпорядженні.

Які квартири можна придбати у Львові?

львівЗ огляду на стан житлового фонду міста, квартиру у Львові ви зможете придбати або у безпосередніх власників житла або у компанії-забудовника, яке ще у процесі зведення нового будинку реалізує майбутні житлові площі. Варіанти, відверто кажучи, різні і кожен з них має право на життя, оскільки має як позитивні сторони, так і негативні, які дозволяють схилити шальки терезів в бік одного з варіантів. Наприклад, якщо ви купуєте житло у його безпосереднього власника, то ви очевидно матимете справу з уже використовуваним житлом, більша частина якого була зведена понад 20 років тому. Очевидно, що таке житло після придбання потребуватиме серйозних капіталовкладень в реконструкцію, особливо інженерних мереж. Не слід також забувати, що будинки ці були зведені давно, ресурс їх збігає, та й енергоефективність чесно кажучи кульгає на обидві ноги. Квартири в новобудові, в свою чергу, матимуть потенційно вищу ціну, але при цьому і довший ресурс, кращу енергоефективність, адаптованість до сучасних норм і технологій, а також суттєво більшу площу і краще планування.

Источник: http://duo.com.ua/prodazh-pid-zhytlo

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 103)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ