Главная : Новости

Що таке офіс? Які бувають типи офісів?

, 08:51
0 3037

Що таке офісОфіс (Кабінет, Контора) - це будівля або приміщення, яке забезпечує важливі ділові функції організації (компанії):

 1. Юридична функція - фактично поштова адреса офісу організації визначає її офіційну адресу для направлення повідомлень та ін.;
 2. Представницька функція - адреса організації визначає офіційне місце для ділових зустрічей працівників організації з контрагентами, клієнтами та замовниками;
 3. Місце роботи - в офісі організації розміщуються і працюють службовці та працівники керівної ланки організації, не зайняті на виробництві;
 4. Зберігання документації - в офісі організації розміщується і зберігається документація по операціях організації, питань її господарської діяльності та життєзабезпечення.

Рівень якості офісу залежить від наступних споживчих властивостей і характеристик:

 • Місце розташування офісу і розвиненість інфраструктури;
 • Тип будівлі і рік його споруди;
 • Легітимність прав власності та користування на нерухомість;
 • Планування і обробка приміщень;
 • Наявність і якість меблів, оргтехніки, конференц-залів, кафе-столових і банкоматів;
 • Наявність і якість телекомунікаційних та інженерних систем;
 • Наявність і якість систем кондиціонування і вентиляції повітря;
 • Наявність і якість систем безпеки та охорони;
 • Наявність і якість сервісних служб, фітнес - центрів, перукарень та ін.

Типи офісів

У діловому обороті найбільш популярна система класифікації офісів, в залежності від рівня їх так званої «класності», від більш високого класу до менш низького класу, як A, B, C, D. В залежності від цього можна говорити про ціну оренди офісів у Львові: http://tep.lviv.ua/.

Офісні приміщення класу «А» - це найбільш престижні спеціалізовані бізнес-центри в будівлях сучасної споруди до 5-х років або після реконструкції.
Споруди розташовані, як правило, в Центральних районах міста, поруч з метро і громадським транспортом. Розташування будівель забезпечує гарний вид з вікон. Орендарю гарантується повна легітимність оформлення документації про право власності та експлуатації будівлі.

Офісні приміщення класу «В» - це будівлі споруди останніх 10-20 років, бізнес-центри класу «А» після 5-7 років експлуатації, історичні будівлі або адміністративні та промислові будівлі епохи Радянського Союзу після реконструкції, ремонту та повного переобладнання.

Офіси класу «В» - найбільш затребуваний клас бізнес - центрів. Основні відмінності офісу класу « «B» від класу «А» носять непринциповий характер, тому що фактично забезпечується дотримання не менше половини критеріїв, передбачених для офісних будівель класу «А», але при цьому, офіси класу «B» обходяться набагато дешевше орендарям.

Офісні приміщення класу «С» - це будівлі епохи Радянського Союзу (колишні НДІ, заводи і т.д.), перепрофільовані під офісне використання.

Офісні приміщення класу «D» - це адміністративні будівлі епохи Радянського Союзу, побудовані більше 20 років тому і потребують капітального ремонту. Наявність парковок не передбачено, зовнішня обробка непрезентабельна і потребує ремонту. Кондиціювання відсутня, інженерні комунікації застаріли, спеціалізовані служби життєзабезпечення відсутні, планування незручне, інфраструктура відсутня.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 95)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ