Головна : Новини

Що таке офіс? Які бувають тіпі офісів?

, 08:51
0 412
< p style = "text-align: left;"> Офіс (Кабінет, Контора) - це будівля або приміщення, Пожалуйста Забезпечує Важливі ділові Функції організації (Компанії):

 1. Юрідічна функція - Фактично поштова адреси офісу организации візначає ее офіційну адресою для направлення повідомлень та ін.;
 2. Представніцька функція - адреси организации візначає офіційне місце для діловіх зустрічей працівніків организации з контрагентами, клієнтами та замовниками;
 3. Місце роботи - в офісі организации розміщуються иПрацюють службовці та працівники керівної ланки организации, що не зайняті на виробництві;
 4. Зберігання документації - в офісі организации розміщується и зберігається документація по операціях организации, харчування ее господарської ДІЯЛЬНОСТІ та жіттєзабезпечення.

Рівень якості офісу покладів від наступних СПОЖИВЧИХ властівостей и характеристик:

 • Місце Розташування офісу и розвіненість інфраструктурі;
 • Тип Будівлі и рік его споруди;
 • Легітімність прав власності за та Користування на нерухомість;
 • Планування і обробка приміщень;
 • Наявність и якість меблів, оргтехніки, конференц-залів, кафе-столових ибанкоматів;
 • Наявність и якість телекомунікаційніх та інженерніх систем;
 • Наявність и якість систем кондиціонування и вентиляції Повітря;
 • Наявність и якість систем безпеки та охорони;
 • Наявність и якість сервісних служб, фітнес - центрів, перукарень та ін.

Типи офісів

У діловому обороті найбільш популярна система класіфікації офісів, в залежності від уровня їх так званої « класності & raquo ;, від більш високого класу до Менш низьких класу, як A, B, C, D. У залежності від цього можна Говорити про Ціну.

Офісні приміщення класу « А » - Це найбільш престижні зпеціалізовані бізнес-центри в будівлях сучасної споруди до 5-х років або после реконструкції.
Споруди розташовані, як правило, в центральних районах міста, поруч з метро и Громадським транспортом. Розташування будівель Забезпечує гарний вид з вікон. Орендарем гарантується повна легітімність оформлення документації про право власності за та експлуатації Будівлі.

Офісні приміщення класу « У » - Це Будівлі споруди останніх 10-20 років, бізнес-центри класу « А » после 5-7 років ЕКСПЛУАТАЦІЇ, історичні Будівлі або Адміністративні та промислові Будівлі епохи Радянського Союзу после реконструкції, ремонту та полного переобладнання.

Офіси класу « У » - Найбільш затребуваній клас бізнес - центрів. Основні Відмінності офісу класу « « B » від класу « А » носячи непрінціповій характер, тому что Фактично забезпечується Дотримання НЕ менше половини крітеріїв, передбачення для офісних будівель класу « А & raquo ;, но при цьому, офіси класу « B » обходяться набагато дешевше Орендарем.

Офісні приміщення класу « З » - Це Будівлі епохи Радянського Союзу (колішні НДІ, заводь и т.д.), перепрофільовані під офісне использование.

Офісні приміщення класу « D » - Це Адміністративні будівлі епохи Радянського Союзу, побудовані більше 20 років тому и потребують капітального ремонту. Наявність парковок НЕ предусмотрена, зовнішня обробка непрезентабельний и потребує ремонту. Кондиціювання відсутня, інженерні комунікації застарілі, Спеціалізовані служби жіттєзабезпечення відсутні, планування незручно, інфраструктура відсутня.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ