Головна : Новини

Якість сну - якість життя

, 11:30
0 1096

Повноцінний сон – дуже важливий у житті кожної людини, І можливий він лише на ліжку, оснащеної якісним ортопедичним підставою і матрацом. Таке поєднання забезпечує фізіологічне положення тіла під час сну, запобігаючи виникненню поширених захворювань опорно – рухового апарату.

Більшість вважають, що для якісного сну достатньо придбати новийматрац. Це далеко не так. Навіть найсучасніший ортопедичний матрац, використовуваний без відповідної підстави не в змозі підтримувати оптимальне положення тіла. Існуючі на сьогодні прекрасно доповнюють і підсилюють функції матраців.

Підстава, відповідне до всіх видів матраців, складається з рами (дерев'яної або металевої) І ламелей, виготовлених з клеєної деревини. Така конструкція забезпечує необхідну жорсткість, поєднується з пружністю, що дозволяє домогтися "правильного" положення – м'язи максимально розслаблені, хребет у фізіологічному положенні, кровообіг не порушено.

Залежно від моделі підстави, воно може мати доподаткові регулювання:

• Підйом головної частини;

• Підйом ножної частини;

• Регулювання ступеня пружності в поперекової частини.

Таїмо чином, навіть за наявності певних проблем з опорно – руховим апаратом, якісне підставу допоможе домогтися того, що вже наявні проблеми зі здоров'ямбудуть коригуватися і, як мінімум, перестануть прогресувати. Таким чином, щоранку буде починатися легко і радісно.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ