Главная : Новости

Просте вирішення делікатних проблем

, 19:50
0 631

вагинальный дискомфортВагінальний дискомфорт є однією з найпоширеніших гінекологічних проблем. Подібні делікатні питання не обговорюють з подругами і навіть лікарям задають про це питання не часто, але розбиратися в них просто необхідно, адже від правильності догляду за інтимними частинами тіла буде залежати стан мікрофлори організму, а значить і ваше здоров'я.

У сучасному світі відбувається погіршення екологічної ситуації, швидким ритмом життя і постійними стресами, жодна дівчина чи жінка не застрахована від інтимного дискомфорту. Але його прояви, такі як погіршення загального самопочуття, дискомфорт, свербіж, сухість і печіння, зниження лібідо і загальної працездатності, неприємні відчуття при інтимній близькості ми часто навіть не звертаємо уваги. При цьому важливо пам'ятати про те, що поява подібних симптомів може призвести до дуже негативних наслідків.

Експерти давно визначили, що існує всього дві причини появи інтимного дискомфорту:

  • Це порушення природної мікрофлори піхви;
  • Гормональний дисбаланс.

Причини появи вагінального дискомфорту

Прийом антибіотиків, носіння тісної або синтетичної білизни, застосування звичайних косметичних засобів для інтимної гігієни і навіть надмірно часте використання щоденних прокладок, може стати причиною зміни рівня РН інтимних органів, що, у свою чергу, незмінно призводить до скорочення числа корисних бактерій і розмноженню шкідливих мікроорганізмів.

Чому відбувається гормональний дисбаланс?

Гормональний дисбаланс, на відміну від порушень мікрофлори, є наслідком змін, що відбуваються в організмі жінки. При вагітності, а також після пологів, при використанні гормональних засобів контрацепції, в період менопаузи, а навіть при порушеннях роботи ендокринної системи, рівень гормонів в нашому організмі змінюється і це може призводити до сухості і появи свербіжу, а також викликати інші неприємні відчуття.

Залишати без уваги подібні сигнали організму не можна - адже через деякий час вони можуть призвести до більш серйозних наслідків. Тому до неприємних відчуттів потрібно приділити підвищену увагу!

Як вирішити проблему з вагінальним дискомфортом

Для вирішення проблеми гінекологи рекомендують використовувати спеціальні засоби, призначені для догляду за інтимними частинами тіла і створені з урахуванням особливостей РН-балансу жіночої інтимної зони, наприклад Cicatridina, що представляє собою супозиторії для вагінального застосування.

Основне завдання супозиторіїв - швидке усунення інтимного дискомфорту у вигляді свербежу, печіння або сухості і зволоження слизової оболонки. Косметичний засіб розроблявся спеціально для застосування в якості основного засобу інтимної гігієни у жінок, тому вони мають кислий РН, що нормалізує мікрофлору піхви, швидко вбираються, не залишаючи слідів, заповнюють недолік природного мастила, усуваючи відчуття дискомфорту, перешкоджаючи пошкодження слизової і сприяючи її регенерації, а також захищають від несприятливих наслідків.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 44)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ