Головна : Новини

Просте вирішення делікатних проблем

, 19:50
0 284

Вагінальний дискомфорт є однією з найпоширеніших гінекологічних проблем. Подібні делікатні питання не обговорюють з подругами і навіть лікарям задають про це питання не часто, але розбиратися в них просто необхідно, адже від правильності догляду за інтимними частинами тіла буде залежати стан мікрофлори організму, а значить і ваше здоров'я. До речі, більше інформації ви можете прочитати на сайті: .

У сучасному світі відбувається погіршення екологічної ситуації, швидким ритмом життя і постійними стресами, жодна дівчина чи жінка не застрахована від інтимного дискомфорту. Але його прояви, такі як погіршення загального самопочуття, дискомфорт, свербіж, сухість і печіння, зниження лібідо і загальної працездатності, неприємні відчуття при інтимній близькості ми часто навіть не звертаємо уваги. При цьому важливо пам " ятати про те, що поява подібних симптомів може призвести до дуже негативних наслідків.

Експерти давно визначили, що існує всього дві причини появи інтимного дискомфорту:

  • Це порушення природної мікрофлори піхви;
  • Гормональний дисбаланс.

Причини появи вагінального дискомфорту

Прийом антибіотиків, носіння тісної або синтетичної білизни, застосування звичайних косметичних засобів для інтимної гігієни і навіть надмірно частині використання щоденних прокладок, може стати причиною зміни рівня РН інтимних органів, що, у свою чергу, незмінно призводить до скорочення кількості корисних бактерій і розмноженню шкідливих мікроорганізмів.

Чому відбувається гормональний дисбаланс?

Гормональний дисбаланс, на відміну від порушень мікрофлори, є наслідком змін, що відбуваються в організмі жінки. При вагітності, а також після пологів, при використанні гормональних засобів контрацепції, в період менопаузи, а навіть при порушеннях роботи ендокринної системи, рівень гормонів в нашому організмі змінюється і це може призводити до сухості і появи свербіжу, а також викликати інші неприємні відчуття.

Залишати без уваги подібні сигнали організму не можна - адже через деякий час вони можуть призвести до більш серйозних наслідків. Тому до неприємних відчуттів потрібно приділити підвищену увагу!

Як вирішити проблему з вагінальним дискомфортом

Для вирішення проблеми гінекологи рекомендують використовувати спеціальні засоби, призначені для догляду за інтимними частинами тіла і створені з урахуванням особливостей РН-балансу жіночої інтимної зони, наприклад Cicatridina, що представляє собою супозиторії для вагінального застосування.

Основні завдання супозиторіїв - швидке усунення інтимного дискомфорту у вигляді свербежу, печіння або сухості і зволоження слизової оболонки. Косметичний засіб розроблявся спеціально для застосування в якості основного засобу інтимної гігієни у жінок, тому вони мають кислий РН, що нормалізує мікрофлору піхви, швидко вбираються, не залишаючи слідів, заповнюють недолік природного мастила, усуваючи відчуття дискомфорту, перешкоджаючи пошкодження слизової і сприяючи її регенерації, а також захищають від несприятливих наслідків.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ