Головна : Новини

Причини вагінального дискомфорту

, 18:45
0 292

Кожна жінка хоче бути здоровою і почувати себе добре, особливо це стосується статевих зон. Але велика кількість причин виникнення інтимного дискомфорту безпосередньо в області статевих органів цього не дають зробити. Тому ці причини зводять до трьох головних проблем чи групам. Сьогодні ми поговоримо про кожну з них детальніше.

Гінекологічні проблеми

Причини виникнення свербежу в піхву, в першу чергу, пов'язані з різного роду запальними процесами. Вони з'являються з причини, яка пов'язана з незахищеністю під час сексу, і виступають, як сигнал протікання захворювань, які передаються статевим шляхом. Загалом, захворювання, яке носить назву бактеріальний вагіноз саме по собі найбільш популярний серед жінок саме дітородного віку. До речі, багато жінок під час лікування почали використовувати Cicatridina, яка являє собою супозиторіїв для вагінального застосування. Більше інформації ви можете прочитати на сайті: .

До зміни мікрофлори піхви зазвичай призводять:

 • Запальні процеси, які стосуються шийки матки;
 • Процеси запального характеру, які носять грибкову природу;
 • Захворювання урогенітального тракту, які були перенесені раніше.

Внутрішні хвороби жіночого організму

Сухість і свербіж, які жінки відчувають у піхву, виникають по причині захворювань внутрішніх органів. Жіночі статеві органи працюють так, щоб постійно позбавлятися від різного роду зовнішніх бактерій. Але буває і так, що  дискомфорт з часом зовсім не проходить навіть тоді, коли ви почали старанно використовувати засоби інтимної гігієни кожен день.

В даному випадку потрібно обов'язково поїхати до лікаря. Може бути, що сухість, свербіж і печіння органів викликані:

 • Інфекцією, яка стосується сечостатевих шляхів;
 • Хворобами прямої кишки;
 • Ендокринними патологіями і т. п.;
 • Неінфекційними факторами (алергії; різного роду подразнення; захворювання шкіри).

Психологічні причини виникнення вагінального дискомфорту

Психологічні явища, які впливають на вагінальний дискомфорт це:

 • Стреси;
 • Депресії;
 • Страхи;
 • Нервові розлади.

Реакція на складного роду життєві ситуації завжди різна. Більшість дівчат скаржаться на те, що мають вагінальний дискомфорт, який виник після пережитого ними стресу, наприклад, на роботі. Шкірний свербіж безпосередньо на нервовому грунті іноді вважають таким, що переросла в хронічну форму.

Сухість і свербіж у піхві: причини виникнення

Сухість у піхві зазвичай виникає під час заняття сексом, особливо тоді, коли жінка до кінця не збудилася. Тертя статевого члена об стінки жіночого піхви кожен раз викликає ще більше роздратування. Такий негативний досвід приводить до того, що у багатьох жінок виникає психологічна проблема страху почати будь-які статеві стосунки. Висновок про те, що присутнє саме ця причина свербіння можлива тільки після того, як будуть готові обстеження інших системних захворювань.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ