Головна : Новини

Фестиваль Успіху

, 12:52
0 1497

 Фестиваль Успіху

14 і 15 вересня Фестиваль Успіху пронісся вітром щастя і перемог. На острові Кіпр зустрілися Лідери, друзі, учасники минулих фестивалів та академій. Командою майже в 500 чоловік Партнери зійшли на Олімп Успіху.

Дізнатися першим!
Учасники Фестивалю першими побачили ролики про п'ять нових продуктах, почули від Лідерів вдохновітельние мови про те, як успішно просувати ці новинки. Головний ідеолог продукції Артлайф - А.А. Вековцев представив основну інтригу майбутнього року - принциповим новий продукт, заснований на традиціях російських цілителів і новітні розробки наукової медицини.

Бути в курсі!
Програма Супер-бонус-триває! Артлайф отримав сертифікат Халяль!
Місце проведення Ювілейного Фестивалю - Москва! Оголошено новий фестивальний промоушн! Ці та інші новини Партнери дізналися від віце-президента з розвитку Марії Поданєва.

Володіти Інноваціями!
Інноваційний блок Фестивалю - це презентація 4-х найбільш ефективних бізнес технологій 2011 року. Був оголошений конкурс, де кожен Партнер зміг проголосувати за вподобану технологію. Переможцем у Конкурсі стала структура під керівництвом Інни Бороздіна, м. Краснодар.

Стати професіоналом!
Дуже популярний в Росії і Європі тренер Радмило Лукич провів тренінг, який змусив Партнерів мислити по-новому, відкрив прості секрети спілкування з клієнтами і партнерами, щоб бізнес запрацював, як годинник. І найголовніше, що компанія подарувала тренінг всім Партнерам, які приїдуть на Хвилю успіху.

Побачити неймовірне!
З перших хвилин Партнери поринули в атмосферу грецьких міфів: учасників зустрічала муза, в залі вмить виникла алея слави з оливкових гілок, і президент-засновник Олександр Австріевскіх привітав всіх в ролі Зевса. Подарунком Партнерам від компанії стала екскурсія по знаменитих історичних пам'яток стародавнього Кіпру.

Отримати нагороду!
Компанія Артлайф з блиском і оваціями вітала всіх, хто приїхав на Кіпр, та нагородила Партнерів за успіхи, відмінні результати і активне зростання.
У шикарному залі переможців вітали президенти-засновники, А.А. Вековцев, видатні Партнери в статусі Президент і зірки Кіпру.

Відпочивати і насолоджуватися!
Організатори зробили все можливе, щоб кожен Партнер відчув себе Богом Олімпу. Після вручення нагород Партнерів чекала вечірка в грецькому стилі під нічним небом і яскравими зірками Кіпру, в вражає загадковою красою парку з басейнами і мерехтливими вогнями.

Побачитися знову!
Фестиваль - це маленьке життя! І всі, хто її прожив - стали щасливішими, знайшли друзів, знайшли відповіді і рішення, надихнулися на нові кроки!
Багато відчули, як з кожним роком Фестиваль знаходить насиченість подіями, інформацією, динаміку, інноваційну спрямованість і високу мотивацію. Учасники Фестивалю 2011 - відзначили цей Фестиваль як кращий!

Але Компанія Артлайф готова здивувати Вас тим, що буде на ювілейному Фестивалі! Москва чекає нас!
Хай живе новий Фестиваль!
Докладніше про події та нагороди Фестивалю читайте у спецвипуску журналу «Планета Артлайф»

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ