Головна : Новини

Як позбутися від пітливості рук?

, 19:48
0 303

Гіпергідроз долонь (або по простому пітливість) є найпоширенішою формою локального гіпергідрозу. Цьому явищу характерні завжди мокрі і холодні долоні, а в стресових ситуаціях симптоми ще більше посилюються. Бувають випадки, коли піт з долонь в буквальному сенсі стікає краплями. Буває і таке, що пітливість супроводжується неприємним запахом і висипом. Як кажуть лікарі, гіпергідроз долонь страждають 3 % всіх жителів нашої планети. Дане захворювання зовсім не небезпечно для життя, але важко переноситься психологічно і дуже неприємно, особливо для жінок. Хворому на дуже важко заводити друзів, адаптуватися в суспільстві, знайти роботу в офісі. Найчастіше, це призводить до зниження товариськості, психологічним проблемам  і невпевненості в собі.

Причини гіпергідрозу рук

Є кілька причин. Найпоширенішою з них є підвищена концентрація в організмі потових залоз. В інших випадках причиною гіпергідрозу долонь є аномальна реакція організму на:

 • фізичні навантаження;
 • передозування деякими ліками;
 • термічне вплив;
 • гормональний збій;
 • стресові ситуації.

Як позбутися від гіпергідрозу?

До величезного щастя, сьогодні є багато способів лікування даної хвороби: починаючи від народних рецептів, перевірених часом і закінчуючи хірургічним втручанням. Безумовно, з цією хворобою не можна миритися. Якщо ви не знаєте як вам позбавитися від гіпергідрозу долонь, тоді найкращим варіантом для вас буде звернутися до фахівців. Лікування може проходити двома способами:

 • немедикаментозних (за допомогою народних методів);
 • медикаментозним (ін'єкцій і процедур, за допомогою операції).

Медикаментозне лікування

 • Медичні антиперспіранти. Найменш ефективний (40 % ), але дуже зручний і простий спосіб;
 • Препарат Ботокс. З-за естетичності процедури, високої ефективності (99 %) та максимальної безпеки, на сьогоднішній день даний спосіб є одним з найкращих;
 • Іонофорез. Даний спосіб полягає у впливі електричного струму на проблемну ділянку тіла, який, у свою чергу, занурений у водний розчин. Його ефективність становить 83 %;
 • Хірургічне лікування. Є найрадикальнішим способом, який застосовується лише тоді, коли інші не допомогли. Його ефективність становить 95 %.

Немедикаментозне лікування

При лікуванні гіпергідрозу долонь на допомогти може прийти і народна медицина. Відмінно себе зарекомендувала комбінація сонячного світла і морських ванн (дія ультрафіолету і морської солоної води сильно зменшує потовиділення. Також вам можуть допомогти ванночки для рук, до складу яких входять: листя берези повислої, кора дуба, яблучний і винний оцти.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ