загрузка...
Головна : Новини

Чим займається нейрохірургія?

, 19:50
0 376

Нейрохірургія - це певний розділ хірургії, який розробляє та використовує методи діагностики, а також лікування хвороб і, звичайно ж, ушкоджень нервової системи завдяки операціям. Нейрохірургія досить таки тісно пов'язана з  нейрофізіологією, радиологией, рентгенологией та іншими областями в медицині. Якщо ви хочете поїхати на лікування в Німеччину, то вам в цьому допоможе сайт: .

Що робить нейрохірургія?

Нейрохірурги оперативними методами лікують захворювання, а також пошкодження нервової системи, вони широко використовують рентгенологічні методи дослідження (наприклад, комп'ютерну томографію) радіонуклідні, ультразвукові дослідження, МРТ головного або спинного мозку, ехоенцефалографія, рентгенографію хребта, ангіографію. З допомогою таких методів діагностування хороший лікар може з величезною точністю встановити діагноз, а також призначити адекватне лікування хвороб і, звичайно ж, ушкоджень нервової системи. Значну роль у розвитку даного напрямку відіграє мікрохірургія і  досягнення в цій сфері. Новітні методики дозволяють зробити складні операції, не використовуючи общею анестезію на  хребті і зонах мозку.

До основних нейрохірургічним розділів відносяться:

  • Психохирургия;
  • Нейроонкологія;
  • Функціональна нейрохірургія;
  • Нейротравматология;
  • Дитяча нейрохірургія;
  • Хірургія периферичної нервової системи.

 Які хвороби може лікувати нейрохірург

Нейрохірург - це лікар, який здійснює діагностику, а також лікування пацієнтів з гострими травмами нервової системи, які вимагають оперативного втручання. Нейрохірург може лікувати вроджені порушення в розвитку черепа і головного мозку, різноманітні захворювання хребта, що викликаються неврологічними синдромами (включаючи, грижі міжхребцевих дисків), захворювання у дітей  спинного і головного мозку, синдроми, які можуть з'явиться після порушення розвитку судин головного мозку, а також його оболонок, різні порушення мозкового кровообігу, виправити які можна оперативним лікуванням, онкологічні хвороби, периферичний і центральний больовий синдром, різні черепно-мозкові травми.

Звертатися до нейрохірургів слід і при  міжхребцевих грижах, які можуть виявлятися такими симптомами: оніміння пальців ніг, рук, болю в нозі, руці, коливання артеріального тиску, часті болі в попереку, а також при грижах в грудному відділі. До даного фахівця направляють і при черепно-мозкових травмах, які можуть викликати нудоту, втрату свідомості, запаморочення, шум у вухах, погане сприйняття інформації, порушення координації, головні болі. Нейрохірургічна операція призначається при різних ушкодженнях периферичних нервів, травми центральної нервової системи, інфекціях нервової системи,  доброякісних і злоякісних пухлин у головному і спинному мозку, хворобою хребта, гідроцефалією, епілепсії, інсульті.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ